pozycje seksualne

Pozycje sexualne – Najczęstsze I Najlepsze Pozycje Sexualne W Naszej Sypialni

Pozycje Sexualne

pozycje sexualne

O to pozycje sexualne które sa najczęściej wykorzystywane podczas igraszek miłosnych.  Z czego to wynika, dlaczego akurat te pozycje w seksie są najczęstszymi pozycjami w łóżku? Do tego wrócimy na końcu artykułu, najpierw dowiedzmy sie co to za pozycje.

Spis Treści1 Pozycje Sexualne 2 Najczęstsze I Najlepsze Pozycje SeksualnePozycja od tyłu- ” na pieska”Na pieska dla kogoNa jeźdzcaNa jeźdźca – opisPozycja misionarskaPozycja misjonarska – opisSeks pozycje – łyżeczki opisPozycja 69 Pozycja 69 – dla kogoPozycje „słoń” Pozycja motylPozycja motyl – OpisSex pozycje – Na stojąco3 Pozycje w ciążyJakie pozycje w ciąży 4 Miłość Francuska – Seks Oralny Miłość Po Francusku Zalety

Najczęstsze I Najlepsze Pozycje Seksualne

Pozycja od tyłu- ” na pieska”

„Na pieska” – jest pozycją od tyłu. Kobieta w tej pozycji musi uklęknąć na podłodze i oprzeć się rękami o podłoże. Prosto mówiąc kobieta układa się w pozycji na czworaka. Następnie jej partner klęka za jej plecami i wprowadza członka do pochwy. To on przejmuje kontrolę nad przebiegiem stosunku. Poza tym mając wolne ręce może bez problemu pieścić partnerkę, a dokładniej jej piersi lub łechtaczkę.

To plus głęboka penetracja będzie znacznie wzmagać siłę doznań kobiety. Inną opcją tej pozycji jest podparcie się przez kobietę o łóżko bądź inny mebel. Dalsza część jest przebiega podobnie. W obu przypadkach doznania możemy spotęgować poprzez zaciśniecie ud przez kobietę. Wtedy wejście do pochwy stanie się węższe i wprowadzenie penisa będzie dostarczało dodatkowych bodźców.

Na pieska dla kogo

Pozycja na pieska ta jest polecana partnerom, którym nie przeszkadza, że to mężczyzna kontroluje wszystkie ruchy i ma wpływ na rytm i szybkość stosunku.

Kobiety, które nie lubią czuć się zniewolone nie będą odczuwać satysfakcji z tej pozycji sexualnej. Poza tym jest idealna dla partnerów, którzy nie wstydzą się swojego ciała.

Dotyczy to głównie kobiet, ponieważ mężczyzna podczas stosunku ma możliwość oglądać pośladki kobiety. Jeżeli będzie ona myśleć o swoim cellulicie lub rozstępach może czuć się skrępowana tą sytuacją.

Na jeźdzca

Na jeźdźca jest równie znaną i popularną pozycją, jak pozycja misjonarska. Jej historia sięga nawet czasów starożytnych. Można ją spotkać także pod inną nazwa, a mianowicie pozycja Andromachy. W czasach próżniejszy była niestety piętnowana ze względu na dominację kobiety w tej formie stosunku.

Dlatego tez jest polecana parom, które preferują, aby to kobieta decydowała o przebiegu aktu seksualnego. Na pozycję na jeźdźca decyduję się również pary spodziewające się dziecka. Jednak już w końcowych miesiącach może być niekomfortowa dla kobiety.

Na jeźdźca – opis

W przypadku pozycji na jeźdźca, mężczyzna leży wygodnie na łóżku, a kobieta siadając na nim wprowadza członka do pochwy. Może wykonać to również partner. Kładzie ona kolana wzdłuż tułowia partnera i oczywiście jest zwrócona do niego twarzą.

Poprzez wykonywane przez siebie ruchy partnerka kontroluje głębokość oraz rytm pchnięć członka. Kobieta, by nasilić doznania swoje i partnera może wykonywać rozmaite ruchy.

 Przede wszystkim ma możliwość poruszania miednicą oraz wykonywania odchyleń w przód lub tył. Jest też kilka ewentualności zwiększenia doznań wynikających z różnego ułożenia ciał partnerów.

Pozycja misionarska

„Pozycja misjonarska” zwana również „Pozycja klasyczna” jest jedną z najpopularniejszych pozycji seksualnych, o której większość z was słyszała. Jest ona nie tylko najbardziej rozpowszechniona, ale zarazem i najłatwiejsza jako sposób na wzajemne doznania seksualne.

 Pozwala osiągnąć satysfakcję obojgu kochankom. Pozycja misjonarska jest polecana osobom, które dopiero rozpoczynają swoje życie seksualne, a także tym, które chciałyby dokładnie poznać ciało swojego partnera i poznać jego strefy erogenne . Ciała kochanków stykają się ze sobą, dzięki czemu możemy poczuć każdy fragment naszego wybranka.

Pozycja misjonarska – opis

Kobieta w  pozycji  klasycznej jest raczej stroną bierną a mężczyzna przejmuje inicjatywę nad stosunkiem. Partnerka leży z rozchylonymi nogami, aby partner mógł wprowadzić penisa głęboko do pochwy.

To kochanek kontroluje głębokość penetracji, szybkość oraz intensywność kolejnych pchnięć. Dzieje się tak, ponieważ ma on możliwość na swobodne ruchy miednicą.

Niestety partnerka ograniczona jest w swoich ruchach. Kobieta może mieć niewielką sposobność na osiągnięcie pełnego orgazmu. Związane jest to głównie z nieodpowiednią stymulacją łechtaczki.

 Jednak temu można zapobiec, jeżeli mężczyzna położy się a wręcz przytuli do swej partnerki, a zwłaszcza do jej piersi.

W ten sposób poprzez swoje ruchy może stymulować łechtaczkę w delikatny sposób i pomóc kochance w dojściu do orgazmu. Kolejnym sposobem na zwiększenie przyjemności kobiety jest podłożenie pod jej biodra poduszki. Spowoduje ona inne ułożenie ciała, co będzie miało wpływ na kąt i głębokość penetracji.

 

Seks pozycje – łyżeczki opis

pozycja na łyżeczkę

W seks  pozycji „Na łyżeczki”, partnerzy mają możliwość odbyć stosunek cicho, a nawet w ukryciu przed osobami trzecimi. W pozycji tej kobieta leży na boku, natomiast jej partner leży również na tym samym boku, ale za nią. Wprowadzenie członka odbywa się od tyłu.

To mężczyzna wykonując ruchy decyduje o przebiegu stosunku. Partnerzy mają ograniczone ruchy, jednakże dzięki wolnym rękom mogą się pieścić. Kobieta może dokonywać tego sama lub też kierować ręce partnera w taki sposób, aby osiągnąć jak największą rozkosz.

W momencie, kiedy mężczyzna straci siły na wykonywanie dalszych ruchów, to kobieta może przejąc inicjatywę, wykonując odpowiednie ruchy biodrami.

Jako że jest bardzo cichą pozycją, nasze stosunki nie będą rozpoznawalne ani słyszalne dla otoczenia. Polecana jest również osobom, które spodziewają się dziecka. Podczas stosunku nie dochodzi do nacisku na brzuch kobiety przez mężczyznę. Jednakże nie polecana jest parom, w których mężczyzna ma bardzo dużego członka.

 Sprzyja to bardzo głębokiej penetracji, co może prowadzić do dyskomfortu dla partnerki. Ponadto osoby, które preferują kontakt wzrokowy w trakcie zbliżenia nie będą zadowolone z tejże pozycji.

Pozycja 69 

Pozycja 69 wygląda następująco  – oboje partnerzy leżą, jednak mężczyzna jest na dole, a kobieta na górze. Ktoś mógłby pomyśleć, że nic w tym nadzwyczajnego. Aczkolwiek partnerzy układają się, tak by każde z nich miało dostęp do strefy intymnej swojego kochanka. Kobieta kładzie na mężczyźnie głową skierowaną w kierunku jego penisa, natomiast jej partner głowę skierowaną w kierunku pochwy.

pozycja 69

Następnie każdy z partnerów przystępuję do oralnej pieszczoty danej okolicy. Jednoczesna oralna stymulacja penisa bądź pochwy wywołuje w kochankach silne emocje i satysfakcję seksualną. Pozycja 69 jest bardzo dobrym wstępem do dalszych etapów zbliżenia. Może być uznana za grę wstępną. Możliwa jest również zamiana miejscami kobiety z mężczyzną.

Pozycja 69 – dla kogo

Ta pozycja seksualna jest odpowiednia praktycznie dla każdego. Nie wymaga od partnerów dużych kondycji fizycznych, gdyż nie tracimy sił w jej trakcie. Poza tym partnerzy równocześnie sprawiają sobie przyjemność, co sprzyja ich bliskości.

Jednakże osoby, które nie chcą się jeszcze zdecydować na oralne zaspokajanie partnera, powinny zrezygnować 69 pozycji. Nie można wykonywać niczego wbrew sobie, także pieszczot oralnych. Jeżeli z jakichś powodów nie chcemy w ten sposób pieścić naszego partnera to zrezygnujmy, abyśmy nie poczuli awersji do tego rodzaju pieszczot.

Pozycje „słoń” 

Pozycja „Słoń” jest pozycją od tyłu. Jednak w tym przypadku oboje partnerzy leżą. Kobieta kładzie się na brzuchu a jej kochanek na niej. Następnie wprowadza penisa do jej pochwy. Jednocześnie może pieścić ciało partnerki. Ona, by spotęgować doznania i pomóc jemu we wprowadzeniu może unieść pośladki i wypiąć je w stronę mężczyzny

. Takie zachowanie może również pobudzić bardziej wyobraźnię partnera i nakłonić go do głębszej penetracji.Te pozycje Kamasutry mogą również w łatwy sposób  zostać przeniesione z pozycji  ” Na Łyżeczkę”. Tam leżymy na boku, więc konieczne jest tylko powolne przewrócenie się na brzuch. Pamiętajmy, że kobieta w tej pozycji ma ograniczone ruchy.

 

Pozycja motyl

Pozycja motyl – kiedy już czujemy się kochankami na tyle doświadczonymi, że moglibyśmy spróbować pozycji bardziej skomplikowanych, to warto przeczytać poniższy artykuł. Nie każdemu wystarczają pozycje klasyczne lub minimalnie skomplikowane.

 Niektórzy potrzebują doznań płynących z pozycji uzależnionych od naszej wyobraźni. Do takich należy również „Pozycja motyl”. Jak przebiega oraz jakie daje nam korzyści, dowiemy się za moment.

Pozycja motyl – Opis

Pozycja motyl – mężczyzna leży na podłożu, kobieta siada na nim, a swoje kolana umieszcza wzdłuż jego tułowia. Poza tym odchyla się do tyłu i podpiera na wyprostowanych rękach. Mężczyzna musi wykonać podobne kroki, a mianowicie powinien również odchylić się do tylu i oprzeć na wyprostowanych rekach na podłożu.

Oboje partnerzy mają wpływ na przebieg stosunku. Poprzez swoje ruchy wykonywane miednicą mogą decydować o głębokości czy szybkości ruchów penisa w pochwie. W trakcie zbliżenia mężczyzna może pieścić piersi oraz łechtaczkę partnerki.

Poza tym bardzo podniecający może być fakt, iż kochankowie mają sposobność oglądać swe ciała, w tym również strefy intymne. Poza tym mogą obserwować emocje, które w trakcie stosunku ukazują się na twarzy partnera. Dzięki tej pozycji kobieta może mieć stymulowany punkt G i osiągnąć szybciej orgazm.

Amoże miłość francuska

Sex pozycje – Na stojąco

Jak sama nazwa tej pozycji wskazuje kochankowie stoją. Najbardziej dogodną wersją pozycji na stojąco jest opcja, w której kobieta opiera się o ścianę. Wtedy może odciążyć siebie i swojego partnera. Kobieta może stać lub opleść partnera nogami wokół jego bioder.

 Mężczyzna jest stroną dominującą. Kobieta może pomóc partnerowi poprzez delikatny ruchy miednicą. Jednakże możliwość wykonywania przez nią ruchów jest ograniczona.

Sex pozycje na stojąco  sprzyja bliskości partnerów. Mogą oni podobnie jak w przypadku   pozycji misjonarskiej patrzeć na siebie, całować się i oglądać swoje ciała. Niestety konieczność utrzymywania równowagi uniemożliwia częste pieszczoty.

 Jednakże w niektórych przypadkach jest możliwość pieszczot piersi lub moszny u mężczyzny. Pozycja ta niestety jest bardzo wyczerpująca i wymagająca od partnera dużej siły fizycznej.

 Penetracja nie jest głęboka, jednak pozwala na osiągniecie satysfakcji ze stosunku. Sex pozycje  na stojąco są  raczej na krótki szybki numerek, ponieważ jest wyczerpująca i niewygodna.

Pozycje w ciąży

Pozycje w ciąży – Ciąża nie oznacza od razu, że na bok odchodzą takie przyjemności, jak chociażby seks. Wręcz przeciwnie. Dla dobrych relacji, a nawet zdrowia również i on jest potrzebny.

Ciąża to przecież nie jest choroba. Wiele par, jednak obawia się, że kochając się może zrobić coś, co zaszkodziłoby jeszcze nienarodzonemu dziecku.

 Jak zapewniają lekarze, strach taki jest uzasadniony tylko wówczas, gdy ciąża nie przebiega prawidłowo lub są jakieś komplikacje. W innych przypadkach można prowadzić normalne życie seksualne.

Jeśli chodzi o seks w ciąży to pozycje nie muszą być specjalne. Wystarczy tylko normalne uwaga, a na pewno nic złego się nie stanie.

Jakie pozycje w ciąży 

Oczywiście seks w tym okresie uzależniony jest od etapu, na jakim jest obecnie ciąża. Im większy brzuch, tym kobiecie trudniej będzie kochać się w bardziej skomplikowany sposób. Lekarze zalecają, by pozycje w ciąży nie wymagały od kobiety zbędnego wysiłku. P

rzede wszystkim ma być wygodnie. Nie należy jednak w tym czasie rezygnować z podejmowanie rożnych eksperymentów mających dać jeszcze większą przyjemność. Szalejące hormony służą bowiem odkrywaniu nowych rejonów seksualnych.

Pozycje w ciąży -przez większą część trwania ciąży można kochać się swobodnie i zawsze wtedy, gdy ma się na to ochotę. Gorzej jeśli zbliżamy się coraz bardziej do porodu. Kobiecie zaczyna przeszkadzać duży brzuch, nie zawsze czuje się przy tym atrakcyjna.

Wówczas poleca się raczej te pozycje  klasyczne, które są w pełni bezpieczne dla dzidziusia. Pozycje w ciąży w dużej mierze zależą od tego, jak kobieta przechodzi ten stan.

Większość z nich nigdy wcześniej nie czuła się tak piękna i pociągająca, inne wprost przeciwnie. Duże znaczenie mają tu też zalecenia lekarza. Jeśli on nie zabroni, seks można uprawiać  bez żadnych obaw aż do samego porodu.

Miłość Francuska – Seks Oralny

miłość francuska

Historia miłości francuskiej jest wyjątkowo burzliwa, nie sposób zaś nie zgodzić się i z tym, że należy ona do tych zagadnień związanych ze światem erotyki, które po dziś dzień budzą ogromne kontrowersje.

 I choć miłość francuska była znana i ceniona już w starożytności, ciągle nie udało się odrzeć jej z pewnej otoczki niedomówień i mitów, które niemal nieustannie tworzone są przez jej przeciwników.

Miłość Po Francusku Zalety

Na szczęście zwolennicy seksu oralnego również wykazują dziś dużą aktywność nie tylko walcząc ze stereotypami i przesądami, ale także przekonując otoczenie, że mamy do czynienia z aktem stanowiącym jeden z piękniejszych wyrazów czułości, do jakich dochodzi między partnerami.

 Zwolennicy miłości francuskiej nie ukrywają także, że jest to wyjątkowo bezpieczna forma aktywności seksualnej. Podczas jej uprawiania nie ma ryzyka zajścia w ciążę i spłodzenia potomka, już to gwarantuje więc, że miłość francuska zawsze będzie miała duże grono wyznawców skłonnych do jej bronienia

Co ciekawe, statystki przygotowywane na zlecenie seksuologów potwierdzają, że przedstawiciele obojga płci dość znacznie różnią się między sobą ze względu na sposób postrzegania seksu oralnego.

Podczas gdy panowie przeważnie nie mają, co do niego żadnych zastrzeżeń akceptując zarówno bierną, jak i czynną jego postać, panie zachowują zdecydowanie większy dystans do tej formy pieszczot.

 Jeden z najczęściej cytowanych wyników badań potwierdza, że aż trzy na cztery kobiety wypowiadają się na temat miłości francuskiej z widocznym dystansem, niemały jest zaś również odsetek pań, które deklarują bardzo zdecydowany sprzeciw wobec tej formy aktywności seksualnej.

Kobiece reakcje stanowią zresztą odzwierciedlenie niełatwej historii seksu oralnego i kontrowersji jakie on wzbudza, bardzo często są bowiem właśnie pokłosiem wielowiekowych uprzedzeń i stereotypów. S

eksuolodzy pocieszają jednak panów zawiedzionych radykalizmem partnerek dającym o sobie znać w tej materii. Lęk przed miłością francuską można oswoić istnieje więc duża szansa na to, że cierpliwy partner dopnie swego i zrealizuje cel, jakim jest przekonanie ukochanej o tym, że miłość francuska może być piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *