Kobiecy punkt G – Wszystko o punkcie G!

W tym artykule dowiesz się wszystkiego o  kobiecym punkcie – G. Nauczysz się co to jest punkt -G, gdzie się znajduje i  jak go stymulować aby przyniósł jak największą przyjemność twojej partnerce.

punkt gCo to jest punkt -G

Punkt G jest to miejsce znajdujące się 2.5cm do 5cm od wejścia pochwy na przedniej ścianie pochwy.Może być on malutki wielkości ziarnka grochu jednak w stanie podniecenia jego wielkość może zwiększyć się dwukrotnie. Punkt  G wyczujesz palcem, jego powierzchnia jest bardziej chropowata niż pozostałe części pochwy.


Musisz wiedzieć że:

– wszystkie kobiety mają punkt g

-masaż punkt g jest kluczem do osiągnięcia wielokrotnego orgazmu twojej partnerki

– każda kobieta może osiągnąć orgazm poprzez stymulacje punktu g, potrzebna jest tylko odpowiednia technika i praktyka.

Stymulacja punktu g – masaż punktu G

masaż punktu g

Nie wiem czy wiesz ale największą przyjemność sprawisz masując  kobiecy  punkt g  palcem, a właściwie kciukiem. A najlepsza pozycją do masażu punktu G jest  pozycja seksualna na pieska.Dokładnie możesz zobaczyć to na zdjęciu powyżej.Mężczyzna wsuwa kciuka do pochwy kobiety, naciska na punkt G masując w przód i w tył.Kobieta może wypychać biodra do tyłu, co ułatwi partnerowi w znalezieniu magicznego punktu.Zobacz poniżej.

kobiecy punkt g


-Co jeszcze musisz wiedzieć o masażu i stymulacji punktu  G

– pamiętaj o grze wstępnej  zanim zaczniesz masować  punkt g, gra wstępna sprawi że jej narządy płciowe wypełnią się krwią czyniąc je bardziej elastyczne.

– zadbaj o paznokcie, zapomnij o długich paznokciach, łatwo podrażnić czy tez delikatnie uszkodzić skórę w tej okolicy.

– pozycja na pieska jest odpowiednia pozycją do stymulacja punktu g.Dodatkowo wypychanie bioder do tyłu zwiększa ciśnienie w miednicy.Ta pozycja wypycha punkt g nieco dalej od pochwy co ułatwia znalezienie i masaż punktu g.

-mężczyzna powinien wyczuć kciukiem  punkt g, jest to mały wyboisty punkt, chropowaty przy dotyku.

-naciskaj punkt g ruszając w przód i w tył.W przeciwieństwie do łechtaczki punkt g wymaga większego nacisku, bo tylko na taki zareaguje.

Orgazm a punkt g

Dzięki masażowi i stymulacji punktu g  twoja kobieta może osiągnąć wspaniały orgazm.Orgazm kobiecy łatwo wyczujesz poprzez skurcze naciskające na twój kciuk ,będzie to lekkie, rytmiczne naciskanie  i rozluźnianie mięśni  z pochwy, trwające około 5 do 10 sekund.

Wielokrotny orgazm

Kontynuując,nacisk na punkt g możesz doprowadzić do kolejnych orgazmów drugiego, trzeciego i więcej.Jeśli dojdziesz do pierwszego orgazmu  poprzez  masaż punktu g,  pozwól jej odpocząć przez około 20 sekund, ale potem można rozpocząć masaż punktu g  znów tak długo, jak kobieta czuje się komfortowo. Wiele kobiet czuje się dyskomfortowe tuż po orgazmie, dlatego ta chwilowa przerwa.

Wracając do masażu punktu g pamiętaj o silniejszym nacisku, zwykłe „mizianie” może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.Do stymulacji  punktu g   i zwiększenia doznań obu partnerów możesz użyć we wibe.

Podczas  stymulacji kobiecego  punktu g, u  nie których kobiet może dojść do tak zwanego „kobiecego wytrysku” ale to już temat na inny artykuł.

Tutaj chciałbym poświecić trochę więcej czasu temu produktowi i pokazać jaką rozkosz może wam dać we vibe -wibrator dla dwojga. Dokładny opis  i film produktu znajdziesz  tutaj –  dowiedz się więcej.

we vibe opinie

We-VIBE dzięki kształtowi w naturalny oraz łatwy sposób dopasowuje się do intymnych części ciała kobiety i stymuluje punkt G. Elastyczność urządzenia umożliwia jego dopasowanie się do kształtu pochwy podczas kochania się w rożnych pozycjach.Po umieszczeniu mniejszego ramienia stymulatora punktu G w pochwie, większe ramię ”Stymulatora Łechtaczki” odgina się i delikatnie pieści łechtaczkę. Wargi sromowe okalają urządzenie We-Vibe i przylegają do niego. Mocne,>Harmoniczne Drgania wydobywające się z silniczka umieszczonego wewnątrz wibratora pobudzają łechtaczkę niesamowitymi wibracjami doprowadzającymi do orgazmu. Fale przyjemności zapewniają dodatkową stymulację łechtaczki, gdy ramię stymulatora łechtaczki masuje Cię podczas stosunku.

Poniżej przedstawiam zdięcje pokazujące sposób użycia stymulatora, możesz także zobaczyć filmik – kliknij tutaj

we vibeCo jeszcze zyskacie dzięki  WE VIBE – stymulatorowi punktu g i łechtaczki?

We-Vibe II posiada rozmaite tryby pracy, aby każdy mógł dostosować go pod siebie i partnera zależnie od swoich potrzeb i fantazji.

–Urządzenie We-Vibe II, przeznaczone do wewnętrznej i zewnętrznej stymulacji oraz zabawy w pojedynkę lub z partnerem, jest gładkie i miłe w dotyku, bezprzewodowe, bez zamocowań i wygodne w użyciu! Po jego założeniu nie trzeba już używać rąk – urządzenie We-Vibe pracuje samo!

–Mężczyźni cieszą się dobrymi wibracjami, które otrzymują zarówno od swoich partnerek jak i samego We-Vibe II, nawet jeżeli mają założoną prezerwatywę.

Mam nadzieję że tą małą recenzją przekonałem was do tego produktu który przyniesie wam obópólną  korzyść. Stymulacja punktu g  i łechtaczki w tym samym czasie nie jest już problemem, dodatkowe wibracje które podrażniają członka twojego partnera czego więcej trzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *