Archiwum kategorii: Porady

desire eternel homme, femme

Désir Éternel Homme – Perfumy z Feromonami, Opinie, Forum, Jak Działają, Czy są Skuteczne, Gdzie kupić, Cena, Próbki

Co to jest Desir Eternel Homme?

Desir Eternel to nie są zwyczajne perfumy. Ich rola jest bardzo szczególna, ponieważ nie ogranicza się wyłącznie do roztaczania ładnego zapachu. W perfumach zamknięte są także feromony, czyli tajemnicze substancje wywołujące pobudzenie. Jak to działa? Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego o działaniu tych perfum nasyconych feromonami. Poniżej znajdziesz także podział na męskie pefrumy desir eternel homme, jak i damską wersję desir eternel femme.

Dlaczego Désir Éternel wykorzystuje feromony?

desire eternel homme perfumy z feromonami

Feromony to związki chemiczne pełniące funkcję przekaźnika podniecenia. Są produkowane przez większość zwierzęcych i roślinnych organizmów, a choć ich rola oraz sposób funkcjonowania nie są jeszcze do końca poznane, to wiadomo już, że dzięki nim można wydawać się znacznie atrakcyjniejszą osobą w oczach płci przeciwnej.

Désir Éternel wykorzystują ten mechanizm. Perfumy są skomponowane z tak dobranych feromonów, by podkreślić największe atuty kobiet oraz mężczyzn, dlatego każda płeć ma swój oddzielny zapach. Działanie feromonów ljest wystarczająco silne, by zupełnie zmienić swoje życie towarzyskie, a do osiągnięcia tego efektu nie trzeba robić nic więcej poza regularnym używaniem perfum.

Jak szybko działają perfumy Désir Éternel Homme? W jaki sposób ich używać?

Działanie feromonów w perfumach Désir Éternel jest odczuwalne od pierwszej aplikacji. Feromony uwalniają się powoli przez jakiś czas po spryskaniu ciała, dlatego ważne jest, by regularnie ich używać i podtrzymywać ten efekt. Wystarczy niewielka ilość perfum rozprowadzona na nadgarstkach, szyi i dekolcie, czyli w miejscach, które zapewniają najbardziej intensywny zapach. Perfum nie trzeba wcierać, wystarczy poczekać, aż się wchłoną po rozpryskaniu ich na skórze. Działanie będzie dłuższe, jeśli perfum użyje się na skórę pokrytą bezzapachowym kremem – substancje natłuszczające doskonale przenoszą i utrwalają zapachy.

Na czym opiera się działanie perfum z feromonami?

Feromony to nie są zwyczajne substancje zapachowe. Bardzo ciężko jest je wyczuć zmysłem powonienia, ale nie o to w ich działaniu chodzi. Feromony są tak skuteczne, ponieważ wpływają na ludzką podświadomość, docierając do podwzgórza, gdzie zostawiają określone informacje zmieniające postrzeganie drugiej osoby. Inaczej mówiąc, feromony odpowiadają za niewerbalną komunikację, odwołując się do naszych instynktów, nad którymi nie da się tak prosto zapanować – przez to właśnie Désir Éternel są tak wyjątkowe i dają doskonałe wyniki.

desire eternel homme, femme

www.DesirEternel.pl

Perfumy Désir Éternel Femme przekazują informacje o gotowości do seksu, dobrym stanie zdrowia, dominacji, dojrzałości pbudzają niczym naturalne afrodyzjaki. Pod wpływem tych sygnałów osoba wydzielająca feromony wydaje się znacznie atrakcyjniejsza i pociągająca. Dzięki feromonom płeć przeciwna dużo lepiej będzie nas oceniać – będziemy uchodzić za ładniejszych, bardziej interesujących, seksownych, budzących zaufanie i sympatię.

Désir Éternel – Femme i Homme

Mamy dwa rodzaje feromonów desir eternel – jedne przeznaczone dla mężczyzn są to deisre eternel homme i drugie desir eternel femme dla kobiet, oba zostały opisane poniżej.

Désir Éternel Homme, czyli perfumy dla mężczyzn

desire eternel homme dla mężczyzn

Męskie perfumy Desir Eternel wyróżniają się innym składem niż te damskie. Feromony nie występują u wszystkich w tych samych ilościach, dlatego mężczyźni są różnie odbierani przez otoczenie, w zależności od tego, ile informacji są w stanie wysłać do podświadomości innych. Desir Eternel Homme to perfumy dedykowane mężczyznom, intensyfikujące ten podświadomy przekaz, o tak szerokim działaniu, że przydaje się to również na polu zawodowym.

Jakie feromony można znaleźć w Désir Éternel Homme?

Do kompozycji zapachowej użyto kilku feromonów o szczególnym działaniu, ważnym właśnie z męskiej perspektywy. Lista zaczyna się od androstadienonu, pod wpływem którego kobiety w towarzystwie mężczyzny stają się bardziej rozluźnione i otwarte, zainteresowane seksem, pobudzone i w dobrym nastroju. Drugi feromon to androstenol, który wpływa na zainteresowanie ze strony płci przeciwnej, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu intymności, informuje o dobrym zdrowiu i pozytywnym usposobieniu.

desire eternel homme opinie, efekty, forum, wizaz

Androstenon to feromon związany z męską agresją, dlatego występuje razem z androsteronem, który łagodzi jego działanie i powoduje, że kobiety czują się przy mężczyźnie bardzo bezpieczne. W odpowiednich dawkach androstenon podnosi atrakcyjność mężczyzny i zaznacza jego dominującą pozycję, dlatego przydaje się także w kontaktach z własną płcią.

Désir Éternel Homme Opinie

Co o skuteczności Désir Éternel Homme mówią sami mężczyźni?

„Nie miałem powodzenia u kobiet. Te naprawdę atrakcyjne były dla mnie kompletnie niedostępne, ale dowiedziałem się, że dzięki feromonom mogę zmienić ich nastawienie do siebie. Mieli rację ci którzy mówili że feromony zapewniają wielkie sukcesy z kobietami. U mnie też się to sprawdziło, Désir Éternel Homme zadziałały bezbłędnie. I teraz to ja mogę przebierać w ofertach.” Adam

„Trudno mi było uwierzyć w działanie feromonów. Kumpel mnie namówił do ich kupna i tak zacząłem stosować perfumy z feromonami. Wątpliwości przeszły po jednym dniu. Przyciągam do siebie bardzo atrakcyjne dziewczyny, pewne siebie i zdecydowane, z którymi mogę spędzać czas dokładnie tak jak lubię.” Zbyszek

Czy Désir Éternel Homme są dla każdego?

Désir Éternel Homme to perfumy. Nie ma w nich nic, co wymagałoby szczególnych predyspozycji. Mogą je stosować wszyscy mężczyźni, niezależnie od wieku, charakteru, stanu zdrowia czy osobistych preferencji. To po prostu skuteczny wabik na płeć przeciwną, więc na przyda się każdemu, kto chce zwiększyć swoje powodzenie u kobiet.

Co się dzieje po zastosowaniu Désir Éternel Homme?

Feromony konstruują bardzo określony przekaz. Dla kobiety mężczyzna wydzielający dużo feromonów jest znacznie lepszym partnerem, jej reakcje na jego obecność stają się o wiele bardziej przychylne, dostrzega ona w nim kogoś naprawdę męskiego. Désir Éternel Homme eksponują męskie atuty i czynią kobietę bardzo podatną na wpływ tego konkretnego mężczyzny.

Używając Desir Eternel Homme można zwiększyć swoje szanse u potencjalnych partnerek, przykuć uwagę seksownych kobiet i dać im poczucie bezpieczeństwa. Wywołują określone reakcje chemiczne w mózgu, więc działaniu tych perfum nie można się oprzeć. Są one nawet skuteczniejsze od tradycyjnych afrodyzjaków, a moc ich działania utrzymuje się przez znacznie dłuższy czas.

Damskie perfumy Désir Éternel Femme

desire eternel femme

Druga wersja Désir Éternel femme to perfumy przeznaczone dla kobiet. Zwiększają one poczucie pewności siebie, dodają kobiecości, podkreślają atrakcyjność. Używając je kobieta wzbudza jeszcze większe zainteresowanie u mężczyzn i wzbudza ich pożądanie. Perfumy dają zresztą znacznie więcej niż tylko udane kontakty z mężczyznami – feromony pomagają pokonać nieśmiałość, poprawiają relacje z innymi osobami, dodają pewności siebie w sytuacjach zawodowych.

Czy Désir Éternel Femme to perfumy dobre dla każdej kobiety?

Wszystkie kobiety mogą używać perfum DEsir Eternel Femme. Są one po to, by wyeksponować swoje naturalne atuty, jak i po to, by odkryć nowe pragnienia i rozwinąć w sobie kolejne zalety. Feromony sprawiają, że kobieta staje się w oczach towarzystwa atrakcyjniejsza, bardziej koleżeńska, otwarta, wzbudzająca zaufanie, a na mężczyznach można od tej pory robić dużo większe wrażenie nić dotychczas.

Są całkowicie bezpieczne – feromony nie są żadnymi toksynami czy zakazanymi substancjami, to produkowane przez ludzi i zwierzęta związki chemiczne, których stosowanie ma wyłącznie pozytywny wpływ na bardzo wiele obszarów naszego życia.

Które feromony wykorzystano w perfumach Desir Eternel Femme?

Inaczej niż w perfumach męskich, żeńska wersja zawiera tylko dwa feromony, za to mają one bardzo silne i skuteczne działanie. Te feromony to estratetraenol oraz kopulina. Estratetraenol znany jest z tego, że bardzo mocno wpływa na męską psychikę. Mężczyzna będący pod jego wpływem jest zauroczony swoją partnerką i uważa ją za wyjątkowo atrakcyjną, budzi to w nim także chęć opiekowania się kobietą.

Désir Éternel femme opinie, działanie, producent, skład

Kopulina jest feromonem produkowanym przez kobiecą pochwę i ma duży związek z fizycznym pożądaniem oraz ochotą na seks. Kopulina informuje, że kobieta jest otwarta na seks, aktywna, zrelaksowana, świadoma własnych potrzeb. Ta mieszanka feromonów w Désir Éternel Femme powoduje, że mężczyźni dużo lepiej oceniają atrakcyjność kobiety i są gotowi na więcej. Feromony połączone są z uwodzicielską kompozycją zapachową, na bazie świeżych roślinnych woni, które wzmacniają działanie tych najważniejszych składników.

Jak działanie Désir Éternel Femme oceniają same kobiety? jakie, komentarze na forum, wizaz ?

„Bardzo dużo dobrego mogę powiedzieć o Desir Eternel Femme. Jestem już po 40-tce, a na brak zainteresowania wcale nie mogę narzekać, co właśnie jest zasługą tych perfum. Nie wiem jak to działa, grunt, że efekt jest lepszy niż się mogłam spodziewać. To naprawdę wielka zmiana w moim życiu.” Anita

„Moim głównym problemem była zawsze nieśmiałość. Bardzo chciałam kogoś poznać, ale przerażała mnie myśl o chodzeniu na randki, jak na nich wypadnę, co powinnam robić a czego unikać. W rozmowach z mężczyznami w zasadzie tylko milczałam, co najwyraźniej tylko odstraszało bo nic dalej się nie działo. Siostra kupiła mi w prezencie feromony i kazała codziennie używać. Uznałam że zwariowała, ale te perfumy faktycznie zadziałały. Pewność siebie skoczyła do góry, faceci ciągle się wokół mnie kręcą.” Marta

Co daje używanie perfum Désir Éternel Femme?

Désir Éternel Femme zwiększają samoocenę – kobieta dzięki feromonom jest pewniejsza siebie, nie stresuje się obecnością mężczyzn, ma znacznie lepsze kontakty towarzyskie i zawodowe. Przez mężczyzn oceniana jest jako niezwykle atrakcyjna, pociągająca kobieta, z ciekawą osobowością i sympatycznym usposobieniem, co w połączeniu z podkreślonym seksapilem daje niesamowite efekty.

Désir Éternel Homme Cena

desire eternel homme dla mężczyzn

Ile kosztują perfumy z feromonami Desir Eternel ? -Buteleczka perfum Désir Éternel homme kosztuje 139 zł – ta cena obowiązuje zarówno w wersji Homme dla mężczyzn, jak i Femme dla kobiet. Do ceny perfum doliczany jest jeszcze koszt wysyłki. Bardziej opłaca się kupować perfumy w większych pakietach, co pozwala zaoszczędzić na cenie oraz wysyłce, która w przypadku pakietów jest darmowa. Dwa opakowania kosztują 260 zł, trzy opakowania tylko 417 zł plus opakowanie gratis.

Tester – PróbkiNie
Oficjalna Stronawww.DesirEternel.pl
Kompozycja:Naturalna, Bezpieczna
Cena139zł
OpiniePozytywne

Gdzie można kupić desire eternel? Producent, allegro, ceneo,

Sprzedaż perfum prowadzi sam producent, dzięki czemu cena feromonów jest bardziej przystępna. Oryginalne perfumy Désir Éternel homme, femme można nabyć z gwarancją jakości tylko na tej oficjalnej stronie,niestety nie ma w sprzedaży próbek czy testerów. Złożenie zamówienia przebiega w standardowy sposób, czyli podaje się swoje dane do wysyłki, realizuje przelew online i czeka na przesyłkę. Jest także opcja zapłaty przy odbiorze.

Czym jest Désir Éternel Homme?

Są to perfumy z feromonami, dla mężczyzn jak i dla kobiet

Czy Feromony są skuteczne?

Tak, czego potwierdzeniem mogą być liczne opinie i komentarze na forum, wizaz itp portali powiązanych z urodą

Gdzie kupię Désir Éternel Femme ?

Orginalny produkt dostępny jest tylko i wyłacznie na stronie producenta, link znajdziesz powyżej. Przy kupnie z innych miejsc czy aukcji tracisz gwarancję producenta i nie masz pewności że kupujesz orginalny produkt.

Jaki jest skład desir eternel homme i femme

Pełen skład znjadziesz na ulotce, jak i na stronie producenta, dodatkowo opisaliśmy feromony jakie znajdują się w perfumach

Jak stosować Désir Éternel femme ?

Stosujemy je jak normalne perfumy

Czy mogę stosować inne perfumy stosując te feromony ?

Desir Eternel to feromony z perfumami nie ma więc potrzeby stoswać nic innego

jak zaskoczyć faceta

Jak sprawić przyjemność mężczyznie w łózku? Jak zaskoczyć faceta ?

Co zrobić by facet oszalał w łóżku ?

jak zaskoczyć faceta

Chcesz zadziwić swojego mężczyznę, zrobić coś innego, wprawisz go w zdziwienie oto kilka sposobów które mogą okazać się użyteczne.

Jak Zaskoczyć Faceta W Łóżku ?

Czuły dotyk

Dobrze wiemy o kobiecych potrzebach na temat dotyku, pieszczenia itp. ale mężczyźni czy oni tego w ogóle potrzebują? Mężczyzna prosty chłop w swojej naturze, ale też jednak jakieś uczucia posiada i nie tylko.

Pewne części ciała mężczyzny są bardziej uczulone na dotyk niż myślisz choć by usta czy uda. Możesz mi wierzyć że takie miejsca jak skóra głowy, szyja ,uszy a nawet klatka piersiowa sa wrażliwymi miejscami które wymagają stymulacji. Poznaj strefy erogenne mężczyzny i spróbuj pieścić partnera w tych miejscach i obserwuj jego reakcje.

Przeczytaj także: Feromony Które rozbudzą wszystkie zmysły

Pozycje Seksualne

No chyba każdy wie jaka to pozycja, hehe pewnie nie raz widziałaś jak robią to zwierzaki od tyłu.Jest to bardzo dobra pozycja dla twojego faceta daj mu pełną kontrole, co ważne jest głęboka penetracja(faceci z dużym rozmiarem penisa muszą być ostrożni, przy tej pozycji ponieważ mogą sięgnąć do jej szyjki macicy co może być dla niej bolesne).Pozycja ta też pozwala mu na pieszczenie twoich piersi ,brzucha i innych części ciała które mężczyzna chce dotykać. Jeśli chodzi o pozycje to przeczytaj – Najczęstsze Pozycje Seksualne W NaszeJ Sypialni.

Ustne robótki.

To jest bardzo ważna część dla mężczyzny, oni to po prostu kochają, zanim zaczniesz cokolwiek robić ustami na początek możesz popieścić partnera używając rąk. Następnie możesz zacząć pieścić jego członka, pamiętaj baw się z nim, rób to tak żeby twój partner mógł to widzieć przecież faceci to 100% wzrokowcy.

seksowna bielizna

Seksowna bielizna

Pewnie często zaglądasz do szafki z bielizną ,jak każda kobieta i do tego szafki są wypchane po brzegi, ale ile posiadasz bielizny na specjalne okazje łóżkowe??Wspomniałem już że facet to wzrokowiec nie lekceważ tego. Od czasu do czasu zaskocz go i ubierz sexsowną bieliznę, pończochy z dużymi oczkami i do tego buty na wysokim obcasie.Więcej już nie piszę na ten temat bo robi mi się gorąco.

Parę dodatkowych skazówek.

Nie karz mu cię rozbierać , bądź jak zwierzę i sama zdejmij swoje ciuszki, a już na pewno nie rozbieraj się po ciemku.

Bądz spontaniczna ,pamiętaj że sypialnia nie jest jedynym miejscem na uprawianie miłości.

Zaopatrz się w zabawki erotyczne takie jak np: wibrator

Gatka-szmatka, spróbuj mówić sprośnie do swojego partnera

Jak Podniecić Faceta 

Czy chcesz podnieść przyjemność seksualną twojego partnera? Oto kilka sex porad które pozwolą Ci to osiągnąć.

Sex Porady

 •  Mężczyźni to wzrokowcy – o czym pisaliśmy już powyżej. Dlaczego tego nie wykorzystać, sexowna bielizna, nie codzienny makijaż to wszystko może sprawić że oszaleje. Kobiety są często różne pod tym względem, często bardziej reagują na to co słyszą i czują. 
 • Zapytaj go co lubi. Mężczyźni to w większości proste stworzenia, które w większości odpowiedzą wprost na twoje pytanie. Często łatwiej jest rozmawiać o seksie gdy nie jesteście w intymnej sytuacji.  Ale czasami jest lepiej poczuć się trochę głupio przez chwilę, niż dowiedzieć się po kilku tygodniach , że to nie jest to czego oczekiwał.
 •  Zwalniaj i przyspieszaj. Zróżnicowanie tempa, spowolnienie podczas sexu i znowu przyspieszenie to coś co może spowodować niesamowity orgazm u facet Spróbuj zwalniać  i spraw aby stał się nie cierpliwy, a potem pozwól przejąć mu kontrolę.
 • Delikatne pieszczoty narządów płciowych i brodawek jest bardzo stymulujące dla większości mężczyzn. Tu możesz wykazać się fantazją i użyć własnych rąk ust i nawet sutków.
 • Uprawiajcie sex przy lustrze dla wzmocnienia jego bodźców wzrokowych.
 • Masaż klatki piersiowej. Połóż jego głowę  między swoimi udami. Weź olejek do masażu i zacznij masowa jego klatkę piersiową i czasami delikatnie muskaj jego sutki. Masaż pozwoli mu się rozluźnić a dotyk sutków przyprawi go o dreszcze.
 • Daj mu wskazówki w łóżku. Nie staraj się być szefem tylko szepcz mu do ucha co chcesz żeby teraz zrobił.
 • Wspólne oglądanie filmów erotycznych na pewno pobudzi jego zmysły i wprowadzi urozmaicenie w waszym związku.
 • Zrób prywatny pokaz striptizu dla niego, ubierz sexowną bieliznę włącz odpowiednią muzykę i do dzieła.
 • Czy jesteś głośna w łóżku. Czasami warto sobie pokrzyczeć  jeśli macie taką możliwość a dzieci nie ma w domu.
 • Przynieś śniadanie do łóżka w niedzielny poranek. Zaopatrz się w „truskawki”, miód i inne przysmaki które mogą być przydatne w łóżku:)
 • Sex komplementy. Czasami warto dać  komplement w miejscu publicznym gdy jesteście ze znajomymi. Coś w stylu” Mój mąż zawsze wie jak mnie zadowolić „.Te magiczne komplementy mogą sprawić  że zostanie ci to wynagrodzone w domu.

Mam nadzieje, że te kilka sex porad pomoże Ci  w twoim związku partnerskim.Więcej na temat mężczyzn dowiesz się tutaj – Tajemnice męskiego umysłu 

Oczyma mężczyzny

A oto trochę informacji na temat mężczyzn których mogłaś nie wiedzieć.

 • Faceci nie na widzą gdy rozmawiasz o swoim byłym-starej miłości.
 • Faceci gadają więcej o kobietach niż kobiety gadają o facetach.
 • Jeśli patrzy na ciebie dłużej niż dwie, trzy sekundy to definitywnie o czymś myśli.
 •  Zanim zadzwonią planują co powiedzieć, w trakcie rozmowy i tak wszystko zapominają.
 • Mężczyzna który cię lubi i coś czuje do ciebie, chce być jedynym z którym rozmawiasz.
 • Mężczyzna musi być często upewniany że go kochasz, mimo że sam rzadko upewnia swoją partnerkę.
 • Kiedy mówi żeby go zostawić samego, żebyś sobie poszła – tak naprawdę myśli przyjdź i wysłuchaj mnie.
 • Kiedy mówi że kocha do szaleństwa to musi być prawda faceci rzadko to mówią.
 • Kobiety są słabością mężczyzny, no chyba że jest gejem.
 • Faceci z łatwością wpadają w zazdrość.
 • Mężczyzni są emocjonalni tylko tego nie okazują ,zamykają się w sobie.
 • Jeśli facet mówi tobie o swoich problemach, to nie potrzebuje porady tylko po prostu potrzebuje kogoś żeby go wysłuchał.
 • Faceci lubią się przechwalać na każdy temat.
ujędrnianie piersi

Ujędrnianie biustu – Domowe sposoby, kosmetyki, ćwiczenia ujędrniające biust.

Przyczyny wiotczenia piersi

Wygląd biustu zależy od bardzo wielu czynników. Jego kształt i wielkość jest uwarunkowany genetycznie, w dodatku piersi zmieniają się wraz z wiekiem, w wyniku ciąży i karmienia piersią, podczas zmiany wagi ciała. Na wygląd biustu wpływ mają także same kobiety, zachowując odpowiednią postawę ciała i fundując swoim piersiom odpowiednią pielęgnację.

Jakie domowe sposoby możemy wykorzystać aby poprawić wygląd i kształt naszych piersi ? Poniżej Kilka skutecznych sposobów które możesz wykorzystać już teraz.

Ćwiczenia Ujędrniające biust

ujędrnianie piersi

Piersi są całkowicie pozbawione mięśni, a ich ciężar utrzymują mięśnie klatki piersiowej. Ujędrnianie biustu zaczyna się więc od wzmocnienia tych mięśni. Ćwiczenia gimnastyczne górnych partii ciała należy wykonywać kilka razy w tygodniu – nie są one szczególnie skomplikowane czy męczące, przynoszą za to bardzo dobre efekty.

Ćwiczenia na ujędrnianie biustu najlepiej wprowadzić do codziennego treningu jeszcze zanim biust zacznie tracić swoją elastyczność, bo wtedy znacznie prościej będzie zapobiegać wiotczeniu skóry.

 1. Pierwszym najważniejszym ćwiczeniem, a raczej zdrowym nawykiem, jest utrzymywanie pleców zawsze w pozycji wyprostowanej. Garbienie się w trakcie chodzenia, stania czy siedzenia powoduje, że piersi opuszczają się w dół, a mięśnie je podtrzymujące tracą swoją siłę. Jednym z popularniejszych ćwiczeń wzmacniającym mięśnie klatki piersiowej, barków i ramion jest tak zwany motylek. Podczas tego ćwiczenia należy położyć się na plecach i ugiąć szeroko rozstawione nogi w kolanach. Następnie do każdej ręki bierze się hantle o wadze około 1-2 kilogramów, po czym ręce krzyżuje się tuż nad piersiami, napinając jednocześnie mięśnie klatki piersiowej. W takiej pozycji należy wytrzymać kilka sekund, po czym ręce opuszcza się powoli z powrotem na ziemię. Ćwiczenie powtarza się 15 razy w trzech osobnych seriach.
 2. Kolejnym ćwiczeniem są damskie pompki: ciało podpiera się na prostych ramionach i kolanach, a podudzia się krzyżuje. W takiej pozycji opuszcza się tułów do podłogi i po krótkiej chwili znowu unosi do pozycji wyjściowej. Uzupełnieniem gimnastyki biustu jest ćwiczenie polegające na napinaniu mięśni ramion: należy stanąć w pozycji wyprostowanej, złączyć dłonie na wysokości biustu i naciskać jedną dłonią na drugą. Na koniec, wciąż w pozycji stojącej, robi się wymachy do tyłu zgiętymi w łokciach rękami – wymachy wykonuje się w seriach po trzy plus czwarty wymach z wyprostowanymi ramionami.

Odpowiednia Bielizna dla zdrowych i ładnych piersi

Za ujędrnianie biustu odpowiada również dobrze dobrany stanik, który nie może być ani za mały, ani za luźny. Idealnie dopasowany biustonosz będzie się trzymał na swoim miejscu nawet podczas ruchu, ramiączka nie będą wpijać się w ciało, a tylnia część pasa stanika nie będzie przesuwać się do góry, ale pozostanie na linii łopatek.

domowe sposoby ujędrniania biustu

Ujędrnianie biustu kosmetyki

kremy na jędrny biust

Dojrzałe kobiety do nawilżania skóry piersi powinny zacząć używać kosmetyków przeznaczonych specjalnie do tych partii ciała zamiast zwykłego balsamu nawilżającego. Balsamy ujędrniające biust trzeba wcierać regularnie, bo tylko wtedy ich działanie będzie naprawdę widoczne. Idealnie sprawdza się tutaj krem BooUps którego recenzję znajdziesz na naszej stronie.

Bezpieczna pielęgnacja i ujędrnianie biustu

Raz w tygodniu piersi powinny być poddane delikatnemu peelingowi oraz kuracji pielęgnacyjnej kremem do pieleęgnacji piersi, na przykład w formie maseczki odżywczo-ujędrniającej. Przy każdym prysznicu warto na koniec potraktować piersi chłodną wodą, co pobudzi krążenie krwi. Lepiej też unikać zbyt częstego leżenia na brzuchu, gorących kąpieli i opalania się bez stanika, bez względu na to, czy leży się na plaży, czy w solarium.

Zabiegi kosmetyczne dla jędrnego biustu

Zabiegi mające na celu ujędrnianie biustu przeprowadzane są w większości gabinetów kosmetycznych i jeśli wygląd piersi pozostawia wiele do życzenia warto poddać się takiej fachowej, kosmetycznej kuracji. Skóra piersi jest najpierw dokładnie oczyszczana podczas peelingu enzymatycznego, po czym nakładana jest silnie działająca maseczka – skóra wchłania duże ilości aktywnych substancji, które odbudowują włókna kolagenowe i mocno nawilżają skórę.

Nakładanie maseczek może być połączone z modelującym masażem manualnym albo wykonywanym specjalną głowicą. Kuracje ujędrniające biust powinno się powtarzać co kilka miesięcy, dzięki czemu efekt ujędrnienia zostanie wzmocniony i utrwalony. Dodatkowo w domowym zaciszu możemy wspomagać się kremem czy też tabletkami na powiększanie biustu

Inwazyjne metody ujędrniania biustu

Najbardziej inwazyjną metodą ujędrniającą biust jest operacja plastyczna. Prostszym sposobem jest wszczepienie implantów, które spowodują podniesienie się naturalnego biustu i oczywiście jego powiększenie. Inną metodą jest chirurgiczne podnoszenie piersi – w trakcie tego zabiegu wycinane są fragmenty tkanki skórnej. Wadą redukcji piersi są dość duże blizny pooperacyjne.

jak spędzić walentynki

Scenariusz na walentynki – Jak spędzić walentynki!

jak spędzić walentynki

Jak co roku przychodzi ten wielki dzień- dzień zakochanych.Nie było by nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt poszukiwania prezentu i pomysłu na romantyczny walentynkowy wieczór. Sam mam ten dylemat każdego roku, zacząłem przeszukiwać internet  próbując ułożyć scenariusz na walentynki. Znalazłem mnóstwo ciekawych pomysłów, którymi chciałem podzielić się z Wami na łamach mojego bloga, oczywiście sam jeszcze nie postanowiłem co zrobię ale spróbuje pomóc wam podjąć decyzję przedstawiając kilka ciekawych pomysłów.

Jak spędzić walentynki?

Domowe randki

Nie każdy ma czas i pieniądze aby spędzić walentynki poza domem, ale to nie znaczy że nie można uczynić ten dzień wyjątkowym. Romantyczna kolacja we dwoje w domu nie musi być takim złym pomysłem.Jeszcze przy odpowiedniej oprawie, świece wino, płatki kwiatów, dobry film o czym napisze jeszcze poniżej.

Od samego rana możesz dawać znać ukochanej o romantycznej kolacji zostawiając krótkie liściki w rożnych miejscach takich jak łazienka, krótka notatka w jej torebce czy też jego portfelu,wyślij smsa itp, wszystko zależy od twojej pomysłowości.

Szukasz filmu na romantyczny wieczór walentynkowy ? O to lista filmów która idealnie nadaje się na dzień zakochanych.

Słodki listopad -Historia nowojorskiego biznesmena, który zakochuje się w dziewczynie, co miesiąc zmieniającej kochanków. Każdemu z nich pomaga poradzić sobie z nierozwiązanymi do tej pory problemami emocjonalnymi. Kiedy jednak sama zakochuje się w młodym biznesmenie nie chce poddać się uczuciom.

P.S. Kocham cię –Holly i Gerry nie musieli czekać całego życia by znaleźć swoje bratnie dusze. Byli razem od dziecka, dokańczali swoje zdania i śmiali się nawet, gdy się kłócili. Nikt nie potrafił sobie wyobrazić ich osobno.  Dopóki nie stało się coś nieoczekiwanego. Śmierć Gerry’ego niszczy Holly. Lecz w dniu jej trzydziestych urodzin, Gerry do niej wraca. Zostawił jej kilka listów, które powoli wprowadzają Holly w jej nowe życie – bez niego. Każdy liścik kończy się podpisem „P.S. Kocham Cię”

pomysl na prezent walentynkowy

Jak w niebie –Dawid mieszka sam w San Francisco. Pewnego razu pojawia się młoda dziewczyna i mówi, że mieszkanie należy do niej, kiedy David próbuje wyjaśnić sytuację – dziewczyna znika. Za jakiś czas znów się pojawia, po czym odchodzi. Gdy za często go odwiedza, David postanawia wymienić zamki w drzwiach, gdy to nie daje żadnego efektu David dochodzi do wniosku ze dziewczyna jest duchem, ale ona za ducha się nie uważa. Razem postanawiają rozwikłać tę zagadkę.

Mały Manhattan – Nowy York – najromantyczniejsze miejsce na świecie – nawet jeśli masz 10 lat i zakochałeś się po raz pierwszy. To właśnie odkrywa młody Gabe śledząc obiekt swoich uczuć – koleżankę z klasy – Rosemary. Mały Manhattan – to romantyczna komedia o życiu, miłości i Nowym Yorku z punktu widzenia piątoklasisty.

Piknik w domu

Wiem że może wydawać się to dziwaczne ale czy kiedykolwiek próbowałeś/aś. To może okazać się super pomysłem na to jak spędzić walentynki. Zapomnij o parku zrób miejsce w gościnnym pokoju rozściel koc, zapal świece wszędzie do okola, przygotuj jedzenie i  butelkę wina. Nie zapomnij o deserze, w tym przypadku truskawki powinny się sprawdzić .

Walentynkowy Dzień poza domem

walentynkowy dzień poza domem - jak go spędzić

Każda para ma swoje ulubione miejsce do których lubi wracać. Czy to jest miejsce pierwszego pocałunku, pierwszych razem spędzonych wakacji czy też, miejsce pierwszej upojnej nocy spędzonej razem. Przywróć wspomnienia i tym samym najszczęśliwsze chwile spędzone razem.Wybierz się do tego samego miejsca, do tej samej restauracji zamów te same jedzenie i ciesz się chwilą.Zakończ dzień w romantycznym miejscu przy lampce szampana.

Kreatywne pomysły na walentynki w ciagu dnia

Daj swojemu partnerowi coś  za co będzie Ci wdzięczny, coś co zawsze chciał/a zrobić.Dzień w spa, wesołym miasteczku czy też innym miejscu które pozwoli całkowicie się wam zrelaksować. Odwiedźcie galerie malarską czy wystawę zdjęć  ,nic tak nie inspiruje jak malarstwo i fotografia, sprawdź w gazecie lokalnej informacje na ten temat. Po całym dniu romantycznych wypraw, wieczór można spędzić w domu korzystając z pomysłów powyżej.

Inne  pomysły na prezent i miłe spędzenie dnia

 1. -Kup naprawdę ładny koszyk, dokup kilka wstążek którymi owiniesz uchwyt koszyka, najlepiej w jej ulubionym kolorze. Następnie bierzemy się za wypełnianie koszyka jej  ulubionymi produktami jeśli dobrze znasz swoją partnerkę ,nie powinno być z tym problemu,w innym przypadku sprawdź co kupuje i używa co się jej kończy itp.koszyk można wypełnić różnymi produktami mydła do kąpieli, szampony, perfumy, ulubione słodycze i łakocie, biżuteria, małe maskotki i kwiaty na wierzchu .
 2. śniadanie do łóżka – jak już dobrze zacząć dzień zakochanych  to od samego ranka dlatego śniadanie może okazać się strzałem w 10.
 3. wyślij kwiaty do pracy – bukiet kwiatów z liścikiem miłosnym wysłanym do miejsc pracy, na pewno poprawi humor i wzbudzi zazdrość w współpracownikach.
 4. dedykacja piosenki w radiu – upewnij się, że  twoja druga połówka będzie słuchała audycji w radiu.
 5. małe karteczki – rozmieść  karteczki z napisem „kocham Cię”, wszędzie w mieszkaniu, w kuchni, łazience, napisz na lustrze itp.
 6. dzień wolny od pracy – zrób niespodziankę, nie mów nic ukochanej i przygotuj super dzień zakochanych.
 7. pyszne ciasto – zrób pyszny wypiek lub jeśli nie masz na to czasu kup ciasto w kształcie serca.
 8. – bukiet róż i walentykowa kartka, prosty i skuteczny sposób na uszczęśliwienie partnerki.
 9. wieczór filmowy, znajdź romantyczny film na idealny wieczór zakochanych.
 10. kup książkę może kamasutrę  i przetestujcie w domu
 11. zamiana mieszkań – masz dobrych znajomych – zamieńcie się mieszkaniami, przygotuj romantyczny klimat w innym przypadku pozostaje  noc w hotelu co też nie może okazać się dobrym pomysłem.Każda zmiana klimatu wprowadzi nutkę podniecenia w waszym związku.
 12.   kino, tetr muzeum to wszystko co możesz spróbować w zależności od upodobań partnera.

Oto pomysły z którymi chciałem się z wami podzielić,mam nadzieje że znajdziecie coś ciekawego  i stworzycie idealny scenariusz na walentynki.

zdrada dlaczego kobiety zdradzają

Zdrada – dlaczego kobiety zdradzają

Zdrada – Dlaczego Kobiety Zdrdzają ??

Spis Treści1 Zdrada – Dlaczego Kobiety Zdrdzają ??2 Najczęstsze Przyczyn Zdrad Kobiet2.1 Pewność siebie ​2.2 Samotność 2.3 Nudny sex 2.4 Intymność 2.5 Zdrada 3 Objawy zdrady4 Zdrada Jak Jej Zapobiec4.1 Małe wskazówki dla panów:zdrada dlaczego kobiety zdradzają

Różnica pomiędzy zdradą mężczyzny a kobiety jest taka, że mężczyzna zdradza bardziej z fizycznych powodów, a kobieta ma raczej emocjonalne powody do zdrady partnera.Wiemy już dlaczego mężczyźni zdradzają, pora przedstawić kobiece powody zdrady.

Chcesz wiedzieć jak wygląda zdrada z kobiecego punktu widzenia i co sprawia że wogóle do tego dochodzi. Oczywiście nie są to wszystkie przypadki ale podążając zasadą 80/20 jest to większość czyli przynajmniej 80 procent kobiecych zdrad. W naszej mniejszości znajdziemy takie przypadki jak nimfomanki, kobiety które bardzo lubią sex, są też aspekty psychologiczne i zaburzenia o których tutaj dzisiaj nie będizemy rozmawiać.

Najczęstsze Przyczyn Zdrad Kobiet

1.

Pewność siebie ​

Kobiety uwielbiają komplementy,czują się wtedy lepiej i pewne siebie. Kobieta która nie jest upewniana o swojej wyjątkowość, piękności czuje się niedoceniona i niedowartościowana. Dlatego pamiętaj komplementów nigdy za mało,lepiej żeby usłyszała je z twoich ust i wiedziała że widzisz w niej kobietę ,niż szukała pocieszenia i komplementów u innych mężczyzn. Musisz sprawić żeby czuła się kobietą, a przedewszystkim widzieć i traktować ją jak kobietę.

2.

Samotność 

Jest to jeden z głównych powodów dlaczego kobiety zdradzają.Kobieta jest w związku ma partnera ale po prostu nie czuje się do końca wypełniona ,czegoś jej brakuje, czuje pustkę którą chce wypełnić.Każda kobieta potrzebuje ciepła, skupienia na niej uwagi, jeśli tego nie otrzymuje szuka kogoś innego kto zacznie się nią interesować.

Partner który jest zajęty pracą lub hobby i nie poświęca czasu dla swojej partnerki doprowadza do tego , że ona zaczyna czuć się samotna. A to już tylko jeden krok do zdrady. Często samotność dokucza osobą w związku na odległość.

3.

Nudny sex 

Sex może się stać monotonny i nudny te same pozycje seksulne,te same miejsce, wszystko to samo. Zdrada może stać się przygodą która dodaje adrenaliny, unikanie rutyny i powtórek.

 Jedynym wyjściem jest urozmaicanie waszego związku aby nie dopadła was nuda i monotonia.Oprócz nudnego seksu może być też jego brak bo i tak bywa,kontakt intymny między wami zanika,kochacie się rzadziej, a kończy się to zdradą.

4.

Intymność 

 Dotyk, pocałunek, przytulanie i rozmowa to jest to co ona potrzebuje, niestety sam sex nie wystarczy.Kobieta szuka połączenia ze swoim partnerem w każdym aspekcie waszego związku.Dlatego warto czasami zrobić coś razem, tylko dla was dwojga.

 

5.

Zdrada 

„Oko za oko”, jeśli ty ją zdradziłeś,nie zdziw się gdy ona zrobi to samo.Zdradzona kobieta jest jak zranione zwierzę.Kobiety są pamiętliwe, a zdrada to jej słodka zemsta za to co jej zrobiłeś.

Objawy zdrady

Musisz pamiętać że zdrada jest symptomem a nie przyczyną. Czy wiesz jak rozpoznać że partner Cię zdradza ?

Oto kilka wskazówek które pomogą ci w rozpoznaniu wierności twojego partnera:

 • Praca po godzinach ale czy na pewno,zostawanie dłużej w pracy co mogło się nie zdarzać wcześniej,nagłe niespodziewane wyjazdy służbowe mogą być symptomem zdrady.
 • Brak zainteresowania sexem z partnerem,częste stwarzanie wymówek typ, ból głowy itp.
 • Telefony od osób które nie znasz,unikanie rozmowy w twojej obecność ,a jak pytasz kto dzwonił on/ona odpowiada, że pomyłka albo kolejna promocja.
 • Dziwne może się okazać gdy twój partner wraca do domu i idzie prosto do kąpieli lub pod prysznic,no chyba że to robi to na co dzień ty jako partner wiesz najlepiej.
 • Ona gdy ubiera się ładniej niż na co dzień a mówi że wychodzi na zakupy.On ogolony wypachniony i mówi że idzie z kolegami na piwo,albo jedzie na ryby.Niektórzy lubią wyglądać ładnie na co dzień więc w każdym przypadku jest inaczej musisz sprawdzić jak to wygląda w twoim związku.
 • Gdy stają się zapominalscy musisz powtarzać jej/jemu kilka razy.Ich myśli są gdzie indziej.
 • Kiedy nie masz pełnego wglądu do komputera partnera,ustawione hasła,albo zamyka komputer kiedy ty wchodzisz do pokoju.
 • Brak zainteresowania twoja osobą czego nie było wcześniej ,nie pyta się jak ci miną dzień ,lub co się dzisiaj wydarzyło.
 •  Możesz coś podejrzewać gdy czujesz inny zapach niż jego/jej własnych perfum,na koszuli bluzce czy nawet na jakiś częściach ciała jak włosy czy szyja.
 • Ślady śminki,obce włosy na ubraniu,karteczki z numerami telefonu czy nawet paragon na którym widnieje zakup prezerwatyw,to są typowe objawy zdrady.
 • Kiedy twój partner mówi że jest cały czas zmęczony,i nie angażuje się w związek.
 • Zmiana w stylu ubierania ,zakupy sexownej bielizny ,czy choćby większa ilość ciuchów może byc objawem zdrady,choć nie zawsze w przypadku mojej żony zakupy ciuchów i bielizny to coś co po prostu kocha jak wiele kobiet.
 • Gdy twój partner próbuje dostać listy pocztą zanim ty to zrobisz,albo nie pozwala ci czytać mówiąc że to firmowe lub prywatne listy

 Jak widzisz może byc wiele objawów że twój partner cię zdradza,należy podejśc do tego jednak z dystansem i nie oskarżać drugiej połówki o zdradę tylko dlatego że zmieniła fryzurę lub się ładnie ubrał/a.Niepokojące może sie okazać gdy występuje kilka czyników jednocześnie np:brak seksu,dziwne telefony,perfumy itp. Jeśli zdrada już wkradła się do twojego związku to warto zapytać samego siebie czy wybaczyć zdradę czy może jednak zakończyć taki związek.

Zdrada Jak Jej Zapobiec

Małe wskazówki dla panów:

 • zwracaj uwagę na jej potrzeby
 •  nie bądź egoistą szczególnie w sprawach łóżkowych( nie myśl że wiesz co jest dla niej dobre, lepiej zapytaj)
 • okazuj uczucia na co dzień
 • pamiętaj o rocznicach,urodzinach czy imieninach
 • znajdź czas dla niej i tylko dla niej
 • słuchaj co do ciebie mówi
 • dotrzymuj obietnic
 • dbaj o siebie i higienę osobistą