Archiwum kategorii: Związek

desire eternel homme, femme

Désir Éternel Homme – Perfumy z Feromonami, Opinie, Forum, Jak Działają, Czy są Skuteczne, Gdzie kupić, Cena, Próbki

Co to jest Desir Eternel Homme?

Desir Eternel to nie są zwyczajne perfumy. Ich rola jest bardzo szczególna, ponieważ nie ogranicza się wyłącznie do roztaczania ładnego zapachu. W perfumach zamknięte są także feromony, czyli tajemnicze substancje wywołujące pobudzenie. Jak to działa? Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego o działaniu tych perfum nasyconych feromonami. Poniżej znajdziesz także podział na męskie pefrumy desir eternel homme, jak i damską wersję desir eternel femme.

Dlaczego Désir Éternel wykorzystuje feromony?

desire eternel homme perfumy z feromonami

Feromony to związki chemiczne pełniące funkcję przekaźnika podniecenia. Są produkowane przez większość zwierzęcych i roślinnych organizmów, a choć ich rola oraz sposób funkcjonowania nie są jeszcze do końca poznane, to wiadomo już, że dzięki nim można wydawać się znacznie atrakcyjniejszą osobą w oczach płci przeciwnej.

Désir Éternel wykorzystują ten mechanizm. Perfumy są skomponowane z tak dobranych feromonów, by podkreślić największe atuty kobiet oraz mężczyzn, dlatego każda płeć ma swój oddzielny zapach. Działanie feromonów ljest wystarczająco silne, by zupełnie zmienić swoje życie towarzyskie, a do osiągnięcia tego efektu nie trzeba robić nic więcej poza regularnym używaniem perfum.

Jak szybko działają perfumy Désir Éternel Homme? W jaki sposób ich używać?

Działanie feromonów w perfumach Désir Éternel jest odczuwalne od pierwszej aplikacji. Feromony uwalniają się powoli przez jakiś czas po spryskaniu ciała, dlatego ważne jest, by regularnie ich używać i podtrzymywać ten efekt. Wystarczy niewielka ilość perfum rozprowadzona na nadgarstkach, szyi i dekolcie, czyli w miejscach, które zapewniają najbardziej intensywny zapach. Perfum nie trzeba wcierać, wystarczy poczekać, aż się wchłoną po rozpryskaniu ich na skórze. Działanie będzie dłuższe, jeśli perfum użyje się na skórę pokrytą bezzapachowym kremem – substancje natłuszczające doskonale przenoszą i utrwalają zapachy.

Na czym opiera się działanie perfum z feromonami?

Feromony to nie są zwyczajne substancje zapachowe. Bardzo ciężko jest je wyczuć zmysłem powonienia, ale nie o to w ich działaniu chodzi. Feromony są tak skuteczne, ponieważ wpływają na ludzką podświadomość, docierając do podwzgórza, gdzie zostawiają określone informacje zmieniające postrzeganie drugiej osoby. Inaczej mówiąc, feromony odpowiadają za niewerbalną komunikację, odwołując się do naszych instynktów, nad którymi nie da się tak prosto zapanować – przez to właśnie Désir Éternel są tak wyjątkowe i dają doskonałe wyniki.

desire eternel homme, femme

www.DesirEternel.pl

Perfumy Désir Éternel Femme przekazują informacje o gotowości do seksu, dobrym stanie zdrowia, dominacji, dojrzałości pbudzają niczym naturalne afrodyzjaki. Pod wpływem tych sygnałów osoba wydzielająca feromony wydaje się znacznie atrakcyjniejsza i pociągająca. Dzięki feromonom płeć przeciwna dużo lepiej będzie nas oceniać – będziemy uchodzić za ładniejszych, bardziej interesujących, seksownych, budzących zaufanie i sympatię.

Désir Éternel – Femme i Homme

Mamy dwa rodzaje feromonów desir eternel – jedne przeznaczone dla mężczyzn są to deisre eternel homme i drugie desir eternel femme dla kobiet, oba zostały opisane poniżej.

Désir Éternel Homme, czyli perfumy dla mężczyzn

desire eternel homme dla mężczyzn

Męskie perfumy Desir Eternel wyróżniają się innym składem niż te damskie. Feromony nie występują u wszystkich w tych samych ilościach, dlatego mężczyźni są różnie odbierani przez otoczenie, w zależności od tego, ile informacji są w stanie wysłać do podświadomości innych. Desir Eternel Homme to perfumy dedykowane mężczyznom, intensyfikujące ten podświadomy przekaz, o tak szerokim działaniu, że przydaje się to również na polu zawodowym.

Jakie feromony można znaleźć w Désir Éternel Homme?

Do kompozycji zapachowej użyto kilku feromonów o szczególnym działaniu, ważnym właśnie z męskiej perspektywy. Lista zaczyna się od androstadienonu, pod wpływem którego kobiety w towarzystwie mężczyzny stają się bardziej rozluźnione i otwarte, zainteresowane seksem, pobudzone i w dobrym nastroju. Drugi feromon to androstenol, który wpływa na zainteresowanie ze strony płci przeciwnej, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu intymności, informuje o dobrym zdrowiu i pozytywnym usposobieniu.

desire eternel homme opinie, efekty, forum, wizaz

Androstenon to feromon związany z męską agresją, dlatego występuje razem z androsteronem, który łagodzi jego działanie i powoduje, że kobiety czują się przy mężczyźnie bardzo bezpieczne. W odpowiednich dawkach androstenon podnosi atrakcyjność mężczyzny i zaznacza jego dominującą pozycję, dlatego przydaje się także w kontaktach z własną płcią.

Désir Éternel Homme Opinie

Co o skuteczności Désir Éternel Homme mówią sami mężczyźni?

„Nie miałem powodzenia u kobiet. Te naprawdę atrakcyjne były dla mnie kompletnie niedostępne, ale dowiedziałem się, że dzięki feromonom mogę zmienić ich nastawienie do siebie. Mieli rację ci którzy mówili że feromony zapewniają wielkie sukcesy z kobietami. U mnie też się to sprawdziło, Désir Éternel Homme zadziałały bezbłędnie. I teraz to ja mogę przebierać w ofertach.” Adam

„Trudno mi było uwierzyć w działanie feromonów. Kumpel mnie namówił do ich kupna i tak zacząłem stosować perfumy z feromonami. Wątpliwości przeszły po jednym dniu. Przyciągam do siebie bardzo atrakcyjne dziewczyny, pewne siebie i zdecydowane, z którymi mogę spędzać czas dokładnie tak jak lubię.” Zbyszek

Czy Désir Éternel Homme są dla każdego?

Désir Éternel Homme to perfumy. Nie ma w nich nic, co wymagałoby szczególnych predyspozycji. Mogą je stosować wszyscy mężczyźni, niezależnie od wieku, charakteru, stanu zdrowia czy osobistych preferencji. To po prostu skuteczny wabik na płeć przeciwną, więc na przyda się każdemu, kto chce zwiększyć swoje powodzenie u kobiet.

Co się dzieje po zastosowaniu Désir Éternel Homme?

Feromony konstruują bardzo określony przekaz. Dla kobiety mężczyzna wydzielający dużo feromonów jest znacznie lepszym partnerem, jej reakcje na jego obecność stają się o wiele bardziej przychylne, dostrzega ona w nim kogoś naprawdę męskiego. Désir Éternel Homme eksponują męskie atuty i czynią kobietę bardzo podatną na wpływ tego konkretnego mężczyzny.

Używając Desir Eternel Homme można zwiększyć swoje szanse u potencjalnych partnerek, przykuć uwagę seksownych kobiet i dać im poczucie bezpieczeństwa. Wywołują określone reakcje chemiczne w mózgu, więc działaniu tych perfum nie można się oprzeć. Są one nawet skuteczniejsze od tradycyjnych afrodyzjaków, a moc ich działania utrzymuje się przez znacznie dłuższy czas.

Damskie perfumy Désir Éternel Femme

desire eternel femme

Druga wersja Désir Éternel femme to perfumy przeznaczone dla kobiet. Zwiększają one poczucie pewności siebie, dodają kobiecości, podkreślają atrakcyjność. Używając je kobieta wzbudza jeszcze większe zainteresowanie u mężczyzn i wzbudza ich pożądanie. Perfumy dają zresztą znacznie więcej niż tylko udane kontakty z mężczyznami – feromony pomagają pokonać nieśmiałość, poprawiają relacje z innymi osobami, dodają pewności siebie w sytuacjach zawodowych.

Czy Désir Éternel Femme to perfumy dobre dla każdej kobiety?

Wszystkie kobiety mogą używać perfum DEsir Eternel Femme. Są one po to, by wyeksponować swoje naturalne atuty, jak i po to, by odkryć nowe pragnienia i rozwinąć w sobie kolejne zalety. Feromony sprawiają, że kobieta staje się w oczach towarzystwa atrakcyjniejsza, bardziej koleżeńska, otwarta, wzbudzająca zaufanie, a na mężczyznach można od tej pory robić dużo większe wrażenie nić dotychczas.

Są całkowicie bezpieczne – feromony nie są żadnymi toksynami czy zakazanymi substancjami, to produkowane przez ludzi i zwierzęta związki chemiczne, których stosowanie ma wyłącznie pozytywny wpływ na bardzo wiele obszarów naszego życia.

Które feromony wykorzystano w perfumach Desir Eternel Femme?

Inaczej niż w perfumach męskich, żeńska wersja zawiera tylko dwa feromony, za to mają one bardzo silne i skuteczne działanie. Te feromony to estratetraenol oraz kopulina. Estratetraenol znany jest z tego, że bardzo mocno wpływa na męską psychikę. Mężczyzna będący pod jego wpływem jest zauroczony swoją partnerką i uważa ją za wyjątkowo atrakcyjną, budzi to w nim także chęć opiekowania się kobietą.

Désir Éternel femme opinie, działanie, producent, skład

Kopulina jest feromonem produkowanym przez kobiecą pochwę i ma duży związek z fizycznym pożądaniem oraz ochotą na seks. Kopulina informuje, że kobieta jest otwarta na seks, aktywna, zrelaksowana, świadoma własnych potrzeb. Ta mieszanka feromonów w Désir Éternel Femme powoduje, że mężczyźni dużo lepiej oceniają atrakcyjność kobiety i są gotowi na więcej. Feromony połączone są z uwodzicielską kompozycją zapachową, na bazie świeżych roślinnych woni, które wzmacniają działanie tych najważniejszych składników.

Jak działanie Désir Éternel Femme oceniają same kobiety? jakie, komentarze na forum, wizaz ?

„Bardzo dużo dobrego mogę powiedzieć o Desir Eternel Femme. Jestem już po 40-tce, a na brak zainteresowania wcale nie mogę narzekać, co właśnie jest zasługą tych perfum. Nie wiem jak to działa, grunt, że efekt jest lepszy niż się mogłam spodziewać. To naprawdę wielka zmiana w moim życiu.” Anita

„Moim głównym problemem była zawsze nieśmiałość. Bardzo chciałam kogoś poznać, ale przerażała mnie myśl o chodzeniu na randki, jak na nich wypadnę, co powinnam robić a czego unikać. W rozmowach z mężczyznami w zasadzie tylko milczałam, co najwyraźniej tylko odstraszało bo nic dalej się nie działo. Siostra kupiła mi w prezencie feromony i kazała codziennie używać. Uznałam że zwariowała, ale te perfumy faktycznie zadziałały. Pewność siebie skoczyła do góry, faceci ciągle się wokół mnie kręcą.” Marta

Co daje używanie perfum Désir Éternel Femme?

Désir Éternel Femme zwiększają samoocenę – kobieta dzięki feromonom jest pewniejsza siebie, nie stresuje się obecnością mężczyzn, ma znacznie lepsze kontakty towarzyskie i zawodowe. Przez mężczyzn oceniana jest jako niezwykle atrakcyjna, pociągająca kobieta, z ciekawą osobowością i sympatycznym usposobieniem, co w połączeniu z podkreślonym seksapilem daje niesamowite efekty.

Désir Éternel Homme Cena

desire eternel homme dla mężczyzn

Ile kosztują perfumy z feromonami Desir Eternel ? -Buteleczka perfum Désir Éternel homme kosztuje 139 zł – ta cena obowiązuje zarówno w wersji Homme dla mężczyzn, jak i Femme dla kobiet. Do ceny perfum doliczany jest jeszcze koszt wysyłki. Bardziej opłaca się kupować perfumy w większych pakietach, co pozwala zaoszczędzić na cenie oraz wysyłce, która w przypadku pakietów jest darmowa. Dwa opakowania kosztują 260 zł, trzy opakowania tylko 417 zł plus opakowanie gratis.

Tester – PróbkiNie
Oficjalna Stronawww.DesirEternel.pl
Kompozycja:Naturalna, Bezpieczna
Cena139zł
OpiniePozytywne

Gdzie można kupić desire eternel? Producent, allegro, ceneo,

Sprzedaż perfum prowadzi sam producent, dzięki czemu cena feromonów jest bardziej przystępna. Oryginalne perfumy Désir Éternel homme, femme można nabyć z gwarancją jakości tylko na tej oficjalnej stronie,niestety nie ma w sprzedaży próbek czy testerów. Złożenie zamówienia przebiega w standardowy sposób, czyli podaje się swoje dane do wysyłki, realizuje przelew online i czeka na przesyłkę. Jest także opcja zapłaty przy odbiorze.

Czym jest Désir Éternel Homme?

Są to perfumy z feromonami, dla mężczyzn jak i dla kobiet

Czy Feromony są skuteczne?

Tak, czego potwierdzeniem mogą być liczne opinie i komentarze na forum, wizaz itp portali powiązanych z urodą

Gdzie kupię Désir Éternel Femme ?

Orginalny produkt dostępny jest tylko i wyłacznie na stronie producenta, link znajdziesz powyżej. Przy kupnie z innych miejsc czy aukcji tracisz gwarancję producenta i nie masz pewności że kupujesz orginalny produkt.

Jaki jest skład desir eternel homme i femme

Pełen skład znjadziesz na ulotce, jak i na stronie producenta, dodatkowo opisaliśmy feromony jakie znajdują się w perfumach

Jak stosować Désir Éternel femme ?

Stosujemy je jak normalne perfumy

Czy mogę stosować inne perfumy stosując te feromony ?

Desir Eternel to feromony z perfumami nie ma więc potrzeby stoswać nic innego

jak spędzić walentynki

Scenariusz na walentynki – Jak spędzić walentynki!

jak spędzić walentynki

Jak co roku przychodzi ten wielki dzień- dzień zakochanych.Nie było by nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt poszukiwania prezentu i pomysłu na romantyczny walentynkowy wieczór. Sam mam ten dylemat każdego roku, zacząłem przeszukiwać internet  próbując ułożyć scenariusz na walentynki. Znalazłem mnóstwo ciekawych pomysłów, którymi chciałem podzielić się z Wami na łamach mojego bloga, oczywiście sam jeszcze nie postanowiłem co zrobię ale spróbuje pomóc wam podjąć decyzję przedstawiając kilka ciekawych pomysłów.

Jak spędzić walentynki?

Domowe randki

Nie każdy ma czas i pieniądze aby spędzić walentynki poza domem, ale to nie znaczy że nie można uczynić ten dzień wyjątkowym. Romantyczna kolacja we dwoje w domu nie musi być takim złym pomysłem.Jeszcze przy odpowiedniej oprawie, świece wino, płatki kwiatów, dobry film o czym napisze jeszcze poniżej.

Od samego rana możesz dawać znać ukochanej o romantycznej kolacji zostawiając krótkie liściki w rożnych miejscach takich jak łazienka, krótka notatka w jej torebce czy też jego portfelu,wyślij smsa itp, wszystko zależy od twojej pomysłowości.

Szukasz filmu na romantyczny wieczór walentynkowy ? O to lista filmów która idealnie nadaje się na dzień zakochanych.

Słodki listopad -Historia nowojorskiego biznesmena, który zakochuje się w dziewczynie, co miesiąc zmieniającej kochanków. Każdemu z nich pomaga poradzić sobie z nierozwiązanymi do tej pory problemami emocjonalnymi. Kiedy jednak sama zakochuje się w młodym biznesmenie nie chce poddać się uczuciom.

P.S. Kocham cię –Holly i Gerry nie musieli czekać całego życia by znaleźć swoje bratnie dusze. Byli razem od dziecka, dokańczali swoje zdania i śmiali się nawet, gdy się kłócili. Nikt nie potrafił sobie wyobrazić ich osobno.  Dopóki nie stało się coś nieoczekiwanego. Śmierć Gerry’ego niszczy Holly. Lecz w dniu jej trzydziestych urodzin, Gerry do niej wraca. Zostawił jej kilka listów, które powoli wprowadzają Holly w jej nowe życie – bez niego. Każdy liścik kończy się podpisem „P.S. Kocham Cię”

pomysl na prezent walentynkowy

Jak w niebie –Dawid mieszka sam w San Francisco. Pewnego razu pojawia się młoda dziewczyna i mówi, że mieszkanie należy do niej, kiedy David próbuje wyjaśnić sytuację – dziewczyna znika. Za jakiś czas znów się pojawia, po czym odchodzi. Gdy za często go odwiedza, David postanawia wymienić zamki w drzwiach, gdy to nie daje żadnego efektu David dochodzi do wniosku ze dziewczyna jest duchem, ale ona za ducha się nie uważa. Razem postanawiają rozwikłać tę zagadkę.

Mały Manhattan – Nowy York – najromantyczniejsze miejsce na świecie – nawet jeśli masz 10 lat i zakochałeś się po raz pierwszy. To właśnie odkrywa młody Gabe śledząc obiekt swoich uczuć – koleżankę z klasy – Rosemary. Mały Manhattan – to romantyczna komedia o życiu, miłości i Nowym Yorku z punktu widzenia piątoklasisty.

Piknik w domu

Wiem że może wydawać się to dziwaczne ale czy kiedykolwiek próbowałeś/aś. To może okazać się super pomysłem na to jak spędzić walentynki. Zapomnij o parku zrób miejsce w gościnnym pokoju rozściel koc, zapal świece wszędzie do okola, przygotuj jedzenie i  butelkę wina. Nie zapomnij o deserze, w tym przypadku truskawki powinny się sprawdzić .

Walentynkowy Dzień poza domem

walentynkowy dzień poza domem - jak go spędzić

Każda para ma swoje ulubione miejsce do których lubi wracać. Czy to jest miejsce pierwszego pocałunku, pierwszych razem spędzonych wakacji czy też, miejsce pierwszej upojnej nocy spędzonej razem. Przywróć wspomnienia i tym samym najszczęśliwsze chwile spędzone razem.Wybierz się do tego samego miejsca, do tej samej restauracji zamów te same jedzenie i ciesz się chwilą.Zakończ dzień w romantycznym miejscu przy lampce szampana.

Kreatywne pomysły na walentynki w ciagu dnia

Daj swojemu partnerowi coś  za co będzie Ci wdzięczny, coś co zawsze chciał/a zrobić.Dzień w spa, wesołym miasteczku czy też innym miejscu które pozwoli całkowicie się wam zrelaksować. Odwiedźcie galerie malarską czy wystawę zdjęć  ,nic tak nie inspiruje jak malarstwo i fotografia, sprawdź w gazecie lokalnej informacje na ten temat. Po całym dniu romantycznych wypraw, wieczór można spędzić w domu korzystając z pomysłów powyżej.

Inne  pomysły na prezent i miłe spędzenie dnia

 1. -Kup naprawdę ładny koszyk, dokup kilka wstążek którymi owiniesz uchwyt koszyka, najlepiej w jej ulubionym kolorze. Następnie bierzemy się za wypełnianie koszyka jej  ulubionymi produktami jeśli dobrze znasz swoją partnerkę ,nie powinno być z tym problemu,w innym przypadku sprawdź co kupuje i używa co się jej kończy itp.koszyk można wypełnić różnymi produktami mydła do kąpieli, szampony, perfumy, ulubione słodycze i łakocie, biżuteria, małe maskotki i kwiaty na wierzchu .
 2. śniadanie do łóżka – jak już dobrze zacząć dzień zakochanych  to od samego ranka dlatego śniadanie może okazać się strzałem w 10.
 3. wyślij kwiaty do pracy – bukiet kwiatów z liścikiem miłosnym wysłanym do miejsc pracy, na pewno poprawi humor i wzbudzi zazdrość w współpracownikach.
 4. dedykacja piosenki w radiu – upewnij się, że  twoja druga połówka będzie słuchała audycji w radiu.
 5. małe karteczki – rozmieść  karteczki z napisem „kocham Cię”, wszędzie w mieszkaniu, w kuchni, łazience, napisz na lustrze itp.
 6. dzień wolny od pracy – zrób niespodziankę, nie mów nic ukochanej i przygotuj super dzień zakochanych.
 7. pyszne ciasto – zrób pyszny wypiek lub jeśli nie masz na to czasu kup ciasto w kształcie serca.
 8. – bukiet róż i walentykowa kartka, prosty i skuteczny sposób na uszczęśliwienie partnerki.
 9. wieczór filmowy, znajdź romantyczny film na idealny wieczór zakochanych.
 10. kup książkę może kamasutrę  i przetestujcie w domu
 11. zamiana mieszkań – masz dobrych znajomych – zamieńcie się mieszkaniami, przygotuj romantyczny klimat w innym przypadku pozostaje  noc w hotelu co też nie może okazać się dobrym pomysłem.Każda zmiana klimatu wprowadzi nutkę podniecenia w waszym związku.
 12.   kino, tetr muzeum to wszystko co możesz spróbować w zależności od upodobań partnera.

Oto pomysły z którymi chciałem się z wami podzielić,mam nadzieje że znajdziecie coś ciekawego  i stworzycie idealny scenariusz na walentynki.

Związek partnerski na odległość- porady i wskazówki

Na pewno nie jeden z twoich znajomych a może i ty sam/a przechodziliście przez związek na odległość. Jeśli doswiadczyłeś/aś tego rodzaju związku to wiesz, jak to działa, czy tez nie działa w twoim przypadku. Opinie sa rózne na ten temat, jedno jest pewne, jest o wiele ciężej w podtrzymaniu takiej relacji, niż osobą które mają swojego partnera blisko siebie.Taki związek wymaga większego poświęcenia i zangażowania w podtrzymaniu płomyka miłości.

No ale przecież dla miłości nie ma żadnych przeszkód, wiec jak zatem możemy polepszyć, usprawnić i sprawić aby taki związek partnerski na odleglość działał?

Komunikacja-rozmowy telefoniczne, wysyłanie maili czy też króciutki sms to podstawy w związku na odległość, jest to bardzo ważne w celu podtrzymania związku emocjonalnego. Sam fakt że nasz partner się z nami kontaktuje, nie ważne w jaki sposób wystarczy chociażby sygnał na komórkę.W ten sposób wiemy że o nas myśli. Na szczęście w dobie internetu komunikacja jest o wiele łatwiejsza, jest wiele serwisów takich jak skąpe, a do tego dzięki dzisiejszej technologi oprócz rozmowy możecie się widzieć nawzajem co jest na pewno wielkim plusem.

Robić coś razem .Zaraz pewnie powiesz a niby jak mamy robić coś razem,ja jestem tu a on 300km ode mnie. Osobiście myślę że znalazło by się parę rzeczy np:
-oglądanie filmów,powiedz partnerowi jaki film zamierzasz oglądać zaciekawiony pewnie sam go obejrzy, a oprócz tego dzięki temu będziecie mieli wspólny temat do pogadania przy następnej rozmowie.
-to samo możesz zastosować jeśli chodzi o książki czy może seriale telewizyjne.
-może macie jakieś wspólne zainteresowania, robicie podobne rzeczy, coś czym później moglibyście się podzielić.
-internet tutaj jest wszystko gry, komunikatory, filmy na pewno znajdziecie jakieś rzeczy które można porobić razem.

Zaufanie. Związek na odległość wiąże się z całkowitym zaufaniem ,wiem że nie raz przychodzi to ciężko ale tak już jest. Pamiętaj że jedną z najgorszych trucizn zdrowej relacji partnerskiej jest zazdrość. W końcu chyba ustaliliście, że chcecie być razem. Dzięki temu unikniecie niepotrzebnych nieporozumień i zawodu.

Plany na przyszłość. Czy rozmawiacie o przyszłości? Jakie plany macie co do waszego związku? Wydaje mi się że to jest jedną z głównych przyczyn dlaczego relacje na dystans nie działają, brak planów z naszym partnerem, brak rozmowy czego oczekują w przyszłości i co chcieli by robić razem. Powiem szczerze nie ma tu dużo wyjść, jeśli poważnie myślicie o swoim związku w końcu albo ty przeprowadzisz się do niego, albo on do ciebie, albo znajdziecie wspólnie nowe miejsce do życia.

Spotkania.Wiadomo jest to związek na odległość i pewnie nie widzicie się za często, ale powinniście się spotykać tak często jak to tylko możliwe. Nie musisz informować swojego partnera że przyjeżdżasz,czasami miło jest zaskoczyć drugą połówkę.Tylko upewnij się że będzie w domu.

Zaskakuj go. Dawaj powody żeby twój partner myślał o tobie lub wiedział że ty o nim myślisz, tu masz duże pole do popisu. Możesz wysłać emaila, smsa czy nawet ekartki dostępne w wielu serwisach internetowych. Raz na jakiś czas wyślij kwiaty co może być miłą niespodzianką, przecież wiesz że kobiety uwielbiają kwiaty.No i oczywiście pamiętaj o urodzinach i imieninach swojego partnera, czasami miło jest zaskoczyć drugą połówkę.Tylko upewnij się że będzie w domu.

 

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach miłość na odległość jest łatwiejsza niż dawniej, telefony, Internet, szybkie połączenia pozwalające przemieszczać się pociągiem, bądź samolotem. Tęsknota jest  jednak dokładnie taka sama i nikt nie znalazł jeszcze sposobu, jak przestać tęsknić za ukochaną osobą , która jest gdzieś bardzo daleko, a chcielibyśmy żeby była obok. Tęsknota to najsilniejsze uczucie jakie przeżywamy prowadząc związek na odległość. Mając świadomość, że taka sytuacja trwała będzie przez dłuższy czas, powinniśmy starać się w taki sposób zagospodarować sobie czas, aby uczucie to nie zdominowało całego naszego życia i nie przeszkadzało nam w normalnym funkcjonowaniu. Zdarza się jednak i tak, że ludzie sami wybierają taki sposób życia. Do tego typu osobowości należą indywidualiści, dla których własna przestrzeń jest najważniejsza i trudno jest im zrezygnować z własnych przyzwyczajeń na rzecz drugiej osoby, dlatego świadomie wybierają życie z drugą osobą na odległość. Jednakże w takim wypadku utworzenie prawdziwego, silnego związku jest bardzo trudne, ponieważ przeświadczenie o potrzebie poczucia indywidualności nadal jest niejako życiem w pojedynkę.

Skupiając się jednak na przypadkach, które sytuacja życiowa zmusiła do prowadzenia związku na odległość, wyróżnić możemy dwa przypadki. Pierwszy to ten, w którym ukochana osoba po pewnym czasie wspólnego życia nagle wyjeżdża, zmuszając niejako siebie i partnera do zaakceptowania zupełnie nowej sytuacji. Bardzo częsta przyczyną tego typu rozstań, są wyjazdy spowodowane zmianą miejsca pracy jednej ze stron. Przyzwyczajeni do prowadzenia wspólnego życia zostajemy nagle postawieni nowemu wyzwaniu, z którym często nie łatwo jest sobie poradzić, bynajmniej na początku. Dlatego niezwykle ważna staje się komunikacja, która pozwoli na choćby częściowe zatarcie dzielącej odległości. Długie rozmowy przez telefon, częste odwiedziny, życie wspólnymi sprawami na pewno pomogą w utrzymaniu trwałych relacji.

Inna sytuacja jest wówczas, gdy partnerzy z powodu dzielących ich odległości i czasowej niemożności przeprowadzki, wynikającej ze spraw zawodowych, prywatnych lub innych od początku związku prowadzą dwa oddzielne życia, starając się na odległość stworzyć trwałe relacje. Przypadek ten różni się od przytoczonego wcześniej o tyle, iż partnerzy, prowadząc najczęściej dwa oddzielne życia, nie do końca są świadomi przyzwyczajeń i modelu funkcjonowania drugiej osoby. Bywa czasem tak, że po okresie miłość na odległość i ogromnej tęsknoty, partnerzy nie potrafią jednak być razem, bo to za czym tęsknili przez lata, okazało się być zupełnie niepodobne do wyobrażeń. Dlatego też o związek na odległość należy dbać ze szczególną starannością.

 

Sekret udanego małżeństwa

Just Married;)

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś co jest sekretem udanego małżeństwa. Jak przetrwać trudne chwile w waszym związku, co wiedzą inni czego my nie wiemy. Szczęśliwe małżeństwo nie przychodzi od tak sobie, tylko dlatego że się kochacie. Oczywiście miłośc jest ważna, ale czasami nie wystarcza i prawda jest taka- musisz pracować rozwijać i pielęgnować małżeństwo.

Komunikacja i wyrażanie swoich uczuć są najważniejszymi emocjonalnymi aspektami związku, oprócz tego domowe obowiązki i sprawy finansowe które nie są bez znaczenia w małżeństwie. Te i wiele innych czynników mają duży wpływ na stan waszgo związku i jego rellacje.Poznajmy więc kilka tych sekretów udanego małżeństwa.

Ustępstwa– musisz pamiętać, że nigdy ale to nigdy nie będziecie się zgadzać we wszystkich sprawach. Ustępstwa są tu wymagane z obu stron, będzie wiele sytuacji w których będą dwa wyjścia albo odpuścisz albo kłótnia. Nieraz błahe sprawy potrafią przerodzić się w wielką awanturę, dlatego przemyśl czasami czy to jest dla ciebie takie ważne, czy może jednak warto dać partnerowi wolną ręke niech zrobi tak jak on/ona chce.


Dzielenie obowiązków domowych
-jest kolejnym ważnym aspektem udanego związku , czy mężczyzna nie może czasami ugotować obiadu,albo żona wynieść śmieci??? Wydaje Ci się błaha sprawa , po co ja to wogóle piszę, to może najpierw spójrz na obowiązki domowe i nie tylko, które robi twój partner a co robisz ty. Jeśli pomagacie sobie wzajemnie to ok, a jak nie to najwyższa pora to zmienić.


Komunikacja
-wspomniałem już nie raz w moich artykułach jak ważna jest rozmowa, szczera rozmowa w związku partnerskim, bądź pewny że wspomnę jeszcze kilkakrotnie na ten temat uważam to za główny fundament udanego małżeństwa.

Miłość i szacunek– bez względu na to jaki okres przechodzi wasz związek, musicie pamiętać o wzajemnym szacunku. Najprościej jest krzyknąć,odburknąć coś pod nosem i obrócić się tyłkiem do partnera ,ale czy to coś zmieni?


Pieniądze
-temat tabu, tu jak w każdych sprawach małżeńskich musicie sie po prostu dogadywać , ustalić przychody, wydatki na które są wam pieniądze potrzebne i własne zachcianki , jak zwykle kluczem jest rozmowa i ustalenie priorytetów

Jest wile więcej małych czynników które sprawiają że nasz związek jest szczęśliwy,ale o tym stworzę kolejny artykuł. Dodatkowych kilka cennych wskazówek znajdziesz w jednym z moich starszych artykułów tutaj.

Tak jak obiecałem dzisiaj napisałem parę kolejnych wskazówek jak sprawić aby twoje małżeństwo było szczęśliwe.Jest to tak jakby dodatkowe kilka porad do ostatniego artykułu który możesz przeczytaćtutaj. Są to małe drobne wskazówki , które mogą mieć wielką moc. No to zaczynamy.

1 Zawsze znajdź trochę czasu dla swojego partnera.

2 Zanim się zaczniecie kłócić, rozważcie czy naprawdę warto.

3 Mniej krytyki więcej komplementów.

4 Nie używaj słowa „rozwód”, nie ważne w jakiej sytuacji.

5 Podchodźcie z szacunkiem do własnej prywatności.

6 Zaskakujcie siebie wzajemnie, oczywiście w pozytywny słowa znaczeniu ?

7 Szczęśliwe małżeństwo to MY nie JA.

8 Urozmaicajcie swoje życie seksualne, np: pozycje, miejsca, zabawki.

9 Nie porównuj swojego małżeństwa do innych. Nie wszytko co na zewnątrz to i wewnątrz.

10 Nie bój się powiedzieć kocham cię.

11 Trzymajcie się za ręce.

12 Nie ma nic lepszego niż uścisk z rana.

13 Naucz sie mówić przepraszam.

14 Miłość to nie zawsze uczucie, to decyzja.

15 Szanujcie się nawzajem.

16 Podczas kłótni nie używaj słów ‚ zawsze’ i ‚ nigdy’

17 Śmiech to zdrowie, nie wszystko trzeba brać na poważnie.

 

Udane związki

Udane związki

Kto jeszcze chce poznać sekrety par które mają udane związki ? Dzisiaj chciałbym przedstawić  Ci wyjątkową osobę jaką jest Zuzanna Celmer, jest to znana osoba i może nawet o niej słyszałeś/aś, a może nie. Mimo to i tak pozwolę sobie powiedzieć słów kilka na temat tej pani. A więc Zuzanna Celmer jest   psychologiem i licencjonowanym psychoterapeutą z ponad 20 letnim stażem który głównie skoncentrowany jest na polepszeniu związku partnerskich i ich jakości.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość ponieważ ponad godzinny materiał szkoleniowy na temat „udane związki” pani  Zuzanny  możesz wysłuchać zupełnie za darmo, zainteresowany zapraszam serdecznie link poniżej:

<<<<<<<Kliknij i oglądnij nagrania>>>>>>>>