Strefy erogenne – Top siedem męskich punktów erogennych

strefy erogenne

Strefy erogenne  – zacznijmy od wyjaśnienia przybliżenia znaczenia tych wyrazów.

A więc strefy erogenne u człowieka są to miejsca szczególnie wrażliwe na dotyk, których dotykanie  wywołuje pobudzenie seksualne.Wrażliwość tych miejsc najczęściej wynika z rozwiniętego układu nerwowego(dużej ilości zakończeń nerwowych) w miejscach erogennych i punkty w których skóra jest cienka.

Zacznijmy więc od góry do dołu:

Uszy – jest to miejsce pełne zakończeń nerwowych które tylko czeka aby być stymulowane.Warianty stymulacji tego punktu są różne,możesz używać języka,palców czy też warg. Nie zapomnij o stymulacji miejsc znajdujących się za uchem. Zacznij powoli  i obserwuj jego reakcje, co  go kręci a co nie. Głębokie oddech przeszywające jego uch też mogą być podniecające i podkręcić atmosferę.

Usta – są wrażliwym punktem erogennym u mężczyzn jak i u kobiet. Kontakt usta – usta jest częstym rozpoczęciem jakichkolwiek uniesień miłosnych. Całowanie warg, lizanie ich, ssanie czy delikatne lub mocne całowanie szybko może doprowadzić mężczyznę do podniecenia seksualnego.

Szyja – jest super miejscem na pocałunki i rozbudzenie partnera. Lekkie kąsanie także sprawia przyjemność. Zacznij delikatnie; w miarę jak on się pobudza, rób to bardziej  intensywnie.Całuj różne obszary szyi począwszy od miejsc zanjdujących się pod żuchwą a na jabłku Adama kończąc.

Klatka piersiowa
– jest bardzo wrażliwym miejscem, na który kobiety powinny zwrócić uwagę. Kluczem jest traktowanie męskich sutków,tak jakby jego sutki był by tak samo wrażliwe jak kobiece.Można je delikatnie ssać w miarę podniecenia drażnić trochę mocniej i intensywniej.Zwróć także uwagę na jego reakcję, co pozwoli Ci  ocenić poziom przyjemności.

Wewnętrzne części ud
– miejsce zapomniane i nie dotykane, dlatego też wymaga chwilowej uwagi.Tutaj masz pole do popisu wszystkie chwyty dozwolone:lizanie,całowanie podgryzanie itp.

Penis – o to i on temat rzeka na który można by było napisać nie jedną książkę. Miejsce erogenne które dostarcza najwięcej przyjemności. Wynika to z dużej ilości zakończeń  nerwowych znajdujących się na penisie szczególnie na żołędziu. Opis stymulacji penisa wymagał by osobnego artykułu, pamiętaj jednak że dzięki unerwieniu większość pieszczot na penisie sprawiają mu wiele przyjemności.

Krocze – jest to miejsce znajdujące się między  moszną a odbytem.Punkt ten także jest dobrze unerwiony dlatego też stymulacja może okazać się bardzo przyjemna dla mężczyzny, szczególnie tuż przed orgazmem co znacznie zwiększy jego doznania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *