Gra wstępna przed seksem

Gra wstępna – Każdy człowiek ma własne upodobania i co innego sprawia mu przyjemność. Nie inaczej jest w sferze seksualnej. Nie ma jednoznacznego sposobu na sprawienie przyjemności drugiej osobie. Dotyczy to tak samo stosunku seksualnego, jak i gry wstępnej przed współżyciem.Część osób deklaruje, iż największą przyjemność sprawia im szybki seks, niepoprzedzony wcześniej żadnymi przygotowaniami. Wielu jednak wyznaje zasadę, że im dłuższa gra wstępna, tym lepszy i przynoszący większą rozkosz stosunek seksualny.

Gra wstępna pieszczoty

Mimo, iż trudno określić jak powinny wyglądać  perfekcyjne pieszczoty przed seksem, warto zapoznać się z ogólnymi regułami, aby móc sprawić partnerowi ogromną przyjemność. Prowadzenie gry wstępnej, której zakończeniem będzie stosunek może oboje partnerów doprowadzić na szczyt rozkoszy. Warto oczywiście obserwować drugą osobę, aby wiedzieć, co jej tak naprawdę sprawia przyjemność. Długotrwałe podniecanie się przed seksem powoduje nabrzmiewanie narządów płciowych, usztywnienie prącia u mężczyzny i silne nawilżenie pochwy kobiety, dzięki czemu narządy stają się gotowe do stosunku.

Stymulowanie ich podczas gry wstępnej prowadzi do podniesienia ciśnienia krwi, przez co stają się dużo bardziej podatne na bodźce, a tym samym wrażliwsze. Piersi kobiety powiększają się, a brodawki twardnieją powodując jeszcze większą przyjemność podczas dotyku. Bardzo ważną kwestią poza oczywiście fizyczną przyjemnością jest budowanie silniejszych i bliższych relacji. Wzajemne dostarczanie sobie rozkoszy poprzez pieszczoty podczas gry wstępnej, i okazywanie  uczuć  buduje niezwykłą więź pomiędzy partnerami. Jest to niezwykle ważne szczególnie dla kobiet, które dużo bardziej podczas stosunku seksualnego potrzebują poczucia bliskości i bezpieczeństwa niż mężczyźni.

 

Cykl seksualny obejmujący wystąpienie myśli o seksie, wzwód, i wytrysk połączony z orgazmem trwa u mężczyzny około 2, 8 minuty. U kobiety jest on zdecydowanie dłuższy i trwa około 13 minut i nie jest tak gwałtowny. Potrzebuje on dużo więcej czasu na pieszczoty, dlatego to właśnie dla kobiet gra wstępna jest bardzo ważna. W ciele każdego człowiek znajduje się mnóstwo punktów erogennych, dzięki którym można osiągnąć podniecenie. Ważnym jest, aby partnerzy znali swoją erotyczną mapę, która zaprowadzi ich do prawdziwej rozkoszy. Ciało męskie, tak jak i kobiece pełne jest erotycznych punktów, których stymulacja wywołać może nawet orgazm. Więcej o kobiecych punktach przeczytasz na tej stronie – strefy erogenne kobiet. Oczywiście indywidualnym jest to, w jaki sposób odczuwana jest przyjemność. Warto jednak pokusić się o długa grę wstępną polegającą między innymi na stymulacji miejsc erogennych. Bardzo często efekty przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *