Miłość francuska

Historia miłości francuskiej jest wyjątkowo burzliwa, nie sposób zaś nie zgodzić się i z tym, że należy ona do tych zagadnień związanych ze światem erotyki, które po dziś dzień budzą ogromne kontrowersje. I choć miłość francuska była znana i ceniona już w starożytności, ciągle nie udało się odrzeć jej z pewnej otoczki niedomówień i mitów, które niemal nieustannie tworzone są przez jej przeciwników.

Na szczęście zwolennicy seksu oralnego również wykazują dziś dużą aktywność nie tylko walcząc ze stereotypami i przesądami, ale także przekonując otoczenie, że mamy do czynienia z aktem stanowiącym jeden z piękniejszych wyrazów czułości, do jakich dochodzi między partnerami. Zwolennicy miłości francuskiej nie ukrywają także, że jest to wyjątkowo bezpieczna forma aktywności seksualnej. Podczas jej uprawiania nie ma ryzyka zajścia w ciążę i spłodzenia potomka, już to gwarantuje więc, że miłość francuska zawsze będzie miała duże grono wyznawców skłonnych do jej bronienia. Co ciekawe, statystki przygotowywane na zlecenie seksuologów potwierdzają, że przedstawiciele obojga płci dość znacznie różnią się między sobą ze względu na sposób postrzegania seksu oralnego.

Podczas gdy panowie przeważnie nie mają, co do niego żadnych zastrzeżeń akceptując zarówno bierną, jak i czynną jego postać, panie zachowują zdecydowanie większy dystans do tej formy pieszczot. Jeden z najczęściej cytowanych wyników badań potwierdza, że aż trzy na cztery kobiety wypowiadają się na temat miłości francuskiej z widocznym dystansem, niemały jest zaś również odsetek pań, które deklarują bardzo zdecydowany sprzeciw wobec tej formy aktywności seksualnej. Kobiece reakcje stanowią zresztą odzwierciedlenie niełatwej historii seksu oralnego i kontrowersji jakie on wzbudza, bardzo często są bowiem właśnie pokłosiem wielowiekowych uprzedzeń i stereotypów. Seksuolodzy pocieszają jednak panów zawiedzionych radykalizmem partnerek dającym o sobie znać w tej materii. Lęk przed miłością francuską można oswoić istnieje więc duża szansa na to, że cierpliwy partner dopnie swego i zrealizuje cel, jakim jest przekonanie ukochanej o tym, że miłość francuska może być piękna.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • miłość hiszpańska wikipedia
  • milosc francuska zdjecia
  • miłość francuska wikipedia
  • miłość hiszpańska wiki
  • miłość francuska porady
  • miłość francuska
  • miłość francuska poradnik
  • miłóść hiszpańska
  • francuska mio
  • miłość francuska zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *