Stosunek analny

Stosunek analny wskazówki i porady

O gustach się nie dyskutuje. Ta sama zasada dotyczy upodobań seksualnych. Dla jednych spełnieniem marzeń o największej rozkoszy jest klasyczny stosunek płciowy, inni poszukują ciągle nowych rozwiązań i ogromną przyjemność sprawia im stosunek analny.

stosunek analnyWszystko zależy od naszych upodobań i przede wszystkim tego, co nam tak naprawdę sprawia największą przyjemność. W powszechnym mniemaniu, stosunek analny ciągle wywołuje dyskusje i kontrowersje. Stosunek analny znany jest jednak od wieków i już w starożytnym Rzymie prostytutki wykorzystywały stymulację odbytu, jako zastępcze i dodatkowe źródło pobudzenia seksualnego. Na przestrzeni wieków zmienił się jednak wydźwięk społeczny i religijny, potępiający uprawianie tego rodzaju seksu.  Obecnie to przede wszystkim od upodobań obojga partnerów zależy to czy uprawiają ten rodzaj stosunku czy nie.


Opinie zarówno kobiet jak i mężczyzn są skrajne, od rozwodzenia się nad wieloma wspaniałymi doznaniami do całkowitej negacji połączonej wręcz z obrzydzeniem i wstrętem. W związku z tym, że stosunek analny polega na wprowadzeniu członka do odbytu kobiety to przede wszystkim od niej zależy decyzja. Wiele kobiet, które nieumiejętnie rozpoczynają współżycie analne, rezygnuje po pierwszym razie, uskarżając się na nieprzyjemny, przeszywający ból, który nie sprawia żadnej przyjemności. Inaczej sprawa wygląda z męskiego punktu widzenia, duża część mężczyzn marzy o stosunku analnym i ten rodzaj seksu jest dla nich najbardziej przyjemny, bowiem jak uważają doznania podczas penetracji odbytu są o wiele silniejsze i dłuższe z uwagi na ucisk zwieracza na członka. Są także kobiety, które dzięki odpowiedniemu unerwieniu krocza odczuwają ogromną rozkosz podczas penetracji analnej, osiągając orgazm porównywalny lub nawet większy niż podczas stosunku klasycznego. Inny odsetek stanowią panie, które poprzez odczuwanie bólu osiągają pewien stopień przyjemności. Wówczas ból podczas stosunku analnego jest dla nich prawdziwym źródłem rozkoszy.

Dla wielu osób, które chcą mimo początkowego bólu próbować seksu analnego bardzo dobry rozwiązaniem mogą być wszelkiego rodzaju lubrykanty czy żele nawilżające, dzięki, którym stosunek jest łatwiejszy i nie powoduje silnego bólu u kobiety. Największy asortyment tego typu produktów znajdziesz w  internetowym sklepie intymności.

Ważną sprawą jest tez odpowiednia atmosfera, która spowoduje rozluźnienie. Jeśli bowiem kobieta jest bardzo spięta, zwieracz zaciska się dużo bardziej uniemożliwiając bezbolesne wprowadzenie członka do odbytu.  Po kilku udanych próbach, zwieracz zacznie się przyzwyczajać do nowej sytuacji i wytrwali, którzy mieli początkowe problemy mogą odkryć w stosunku analnym prawdziwą rozkosz. Wszystko powinno odbywać się jednak niezwykle delikatnie, bowiem strefa analna jest u kobiety bardzo wrażliwa.

2 komentarze do “Stosunek analny

  1. Alex44

    spodziewaliśmy się z żoną (ja chyba bardziej) jakichś niewyobrażalnych cudów. Cudów nie ma. Ani dla mnie, ani dla mojej żony nie było to nic, co mogłoby zachwycić.
    Marzyłem o tym i w końcu wypróbowaliśmy…
    Lepiej kupić zajebistą bieliznę, jakiś odjazdowy bodystocking – naprawdę lepiej zrobić coś fajnego przed tradycyjnym seksem. I jest z tego znacznie więcej frajdy.

  2. andrzej

    w karzdym sposobie uprawiania seksu jest cos fajnego ja lubie jesli partnerka tez to jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *