Największy penis świata

Największy penis świataNo tak kto ma i gdzie jest największy penis na świecie? Największy penis świata zostanie dzisiaj rozszyfrowany, o to co nasz wywiad znalazł o tym potężnym członku. A więc z naszych źródeł wynika że największy penis świata znajduje się w Nowym Jorku, a szczęśliwiec który go posiada nazywa się Jonah Falcon. Co do tego szczęścia to nie był bym taki przekonany, nie sądzę żeby ten facet w pełni mógł wykorzystać atuty jakimi obdarzyła go natura .

Największy penis świata

Największy penis świata ma 35 centymetrów, wyobraźcie teraz sobie że ten gość może tylko pomarzyć  sobie o pełnej penetracji nie sądzę żeby więcej niż 3/4  tego olbrzyma weszło  ciało jakiejkolwiek  kobiety, chyba że jest zoofilem i lubuje się w krowach:). Teraz na czasie jest popularne powiększanie penisa,  no ale nie ma co przesadzać. Wydaje mi się że średnia europejska dajmy niech będzie to około 15 centymetrów powinno wystarczyć aby zadowolić każdą kobietę.

Wracając do tematu największego penisa na świecie musisz pamiętać że penis podczas wzwodu napełnia się krwią a im większy penis tym więcej krwi musi dopłynąć do twojego penisa aby był w pełni sztywny- tylko sobie to wyobraź . Dlatego przy takich rozmiarach mogą pojawić  się problemy z erekcją.

Z ciekawszych informacji które znalazłem o gościu i myślę że warte są dodania to to że największy penis  świata a właściwie jego właściciel jest Latynosem.Twierdzi także że stracił cnotę gdy miał 10 lat i że w tym momencie jego członek miał długość 20 centymetrów imponujące.

Nie wiem jak ty ale mi moja długość odpowiada a temu panu który posiada największy penis na świecie nie zazdroszczę, bo w końcu musi uważać jak siada żeby nie przygnieść małego obcisłe dżinsy też nie wchodzą w rachubę, a z tą długością to i sobie nawet dobrze nie poużywa .

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • Najwiksza pochwa wiata
  • Najwieksze piersi wiata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *