prostaline

Prostaline Kapsułki – Opinie, Forum, Skład, Działanie, Cena, allegro, apteka

Zapalenie prostaty to dolegliwość, z którą powinno się zacząć walczyć jak najszybciej, by nie dopuścić do rozwoju poważniejszej choroby. O tym, że z prostatą dzieje się coś niedobrego, zwykle mężczyzna szybko się dowiaduje, ponieważ zapaleniu towarzyszy silny ból, trzeba często oddawać mocz, a z czasem coraz częściej pojawiają się zaburzenia erekcji.

Prostata to dość wstydliwy problem, dlatego wielu mężczyzn nie kwapi się z wizytą u lekarza. Na szczęście leczenie można podjąć także na własną rękę, rozważnie wybierając suplement diety, który zwalcza zapalenie prostaty. O jakim suplemencie mowa? To Prostaline, który uchodzi za jeden z najlepszych produktów tego typu. Jak wygląda jego skuteczność? www.Prostaline.pl

Tabletki Prostaline

prostaline

Prostaline– suplement na zapalenie prostaty

Kiedy pojawia się zapalenie prostaty, ciężko jest normalnie funkcjonować. Lekceważenie tego stanu grozi powikłaniami, dlatego jak najszybciej należy podjąć odpowiednie kroki ku poprawie zdrowia. Prostaline jest takim środkiem – został stworzony specjalnie dla mężczyzn, którym dokucza przerośnięta prostata objęta stanem zapalnym.

To wygodna i przede wszystkim bezpieczna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Branie tabletek nie jest też tak krępujące jak masaż prostaty, co dla wielu mężczyzn jest barierą nie do pokonania.

Kuracja z tabletkami Prostaline nie wymaga wielkich zmian w codziennym stylu życia, choć oczywiście takie zmiany na pewno nie zaszkodzą. Zaś to, jak szybko organizm dojdzie do optymalnej formy dzięki suplementacji, zależy od indywidualnych predyspozycji – kuracja u każdego mężczyzny może przebiegać nieco inaczej.

Powiększona prostata jakie przyczyny ?

Męski organizm nie produkuje przez całe życie takiej samej ilości testosteronu. Już w okolicach 30-tki można zauważyć niewielki spadek poziomu tego hormonu, a po 40-tce zmiany są już znacznie większe. Niedobory testosteronu mają różne konsekwencje, a jedną z nich jest przerośnięta prostata.

Gruczoł krokowy pełni bardzo ważną funkcję – ułatwia transport plemników. Kiedy ma normalną wielkość, układ moczowo-płciowy poprawnie działa, ale gdy wskutek niedoboru hormonów prostata zaczyna się powiększać, dochodzi do ucisku na cewkę moczową. To bardzo uciążliwe dla każdego mężczyzny, ponieważ prowadzi do zaburzeń w oddawaniu moczu, łatwiej też o infekcję, która tylko nasila problem.

O tym, że doszło do zapalenia prostaty, informują takie objawy jak:

 • – mocny ból w dolnej części pleców oraz w kroczu
 • nietrzymanie moczu
 • uciążliwe parcie na pęcherz
 •  bolesne oddawanie moczu
 •  wysoka temperatura
 •  zaburzenia erekcji

Kiedy warto brać tabletki Prostaline?

Prostaline jest suplementem odpowiednim dla każdego dorosłego mężczyzny. Zaleca się jego stosowanie zwłaszcza wtedy, gdy mamy do czynienia z zapaleniem prostaty albo gdy występuje kilka czynników ryzyka mogących prowadzić do tego schorzenia, jak skończone 40 lat, siedzący tryb życia, choroby układu moczowego, zaburzenia funkcji seksualnych czy bardzo niska aktywność seksualna.

Prostaline Skład

 • Palma sabałowa-Składnik odpowiedzialny za zwiększenie produkcji testosteronu. Usuwa stany zapalne, łagodzi ból, zmniejsza obrzęki. Oczyszcza układ moczowy z toksyn oraz złogów, podnosi ogólną odporność organizmu. Przywraca wysokie libido i ułatwia osiągnięcie erekcji.
 • Ekstrakt z pyłków zbóż – Składnik, który zmniejsza obrzęk prostaty i zwalcza stan zapalny. Działa rozluźniająco na mięśnie gładkie cewki moczowej i poprawia krążenie, ułatwiając osiągnięcie erekcji. Łagodzi ból w okolicach prostaty.
 • Witamina C – Silny antyoksydant, który chroni przed rozwojem choroby nowotworowej. Usuwa bakterie z dróg moczowych, łagodzi objawy stanu zapalnego. Pomaga w leczeniu przerośniętej prostaty.
 • Kwercetyna -Likwiduje ból oraz stany zapalne. Usuwa z organizmu wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się oraz rozwój chorób.
 • Cynk – Ważny dla każdego mężczyzny pierwiastek, który poprawia jakość nasienia oraz przyspiesza wytwarzanie testosteronu. Wspiera pracę układu moczowego, nie dopuszcza do dalszego przerostu prostaty.
 • Pygeum – Wzmacnia układ moczowy.
 • Wyciąg z pokrzywy -Likwiduje stany zapalne w obrębie prostaty, łagodzi objawy choroby, wzmacnia organizm.

Prostaline – jak działa?

Zwalczanie zapalenia prostaty, żeby było naprawdę skuteczne, musi uderzać prosto w przyczyny choroby, a nie tylko łagodzić jej objawy. Formuła Prostaline została tak opracowana, by likwidować źródło infekcji prostaty, co zapobiega rozprzestrzenianiu się choroby.

Kuracja przebiega w trzech krokach:

1. Na pierwszym etapie ból staje się coraz słabszy, a oddawaniu moczu nie towarzyszą już żadne uciążliwe dolegliwości.

2. Drugi etap to usunięcie stanu zapalnego. Oddawanie moczu jest teraz regularne, a prostata coraz mniej dokucza.

3. Ostatnia faza to przywrócenie funkcji seksualnych.

Prostaline Efekty

1.

Na stronie producenta można przeczytać, że Prostaline usuwa niemal wszystkie przyczyny zapalenie prostaty. Skuteczność została potwierdzona podczas badań klinicznych – wynika z nich, że u większości mężczyzn przyjmujących tabletki Prostaline infekcja ustąpiła, unormowała się częstotliwość oddawania moczu, ustąpiły takie objawy jak ból oraz pieczenie, stosuje się też go profilaktycznie aby zapobiec takim problemom jak rak prostaty

Efekty utrzymują się przez wiele miesięcy po zakończeniu kuracji.

2.

Czy Prostaline wywołuje skutki uboczne?

Nie stwierdzono, by Prostaline w jakikolwiek sposób szkodził zdrowiu, jeśli tabletki przyjmowane są zgodnie z zaleceniami. Trzeba jednak uważać na alergię – jeśli pacjent jest uczulony na składniki suplementu, kuracji nie można kontynuować.

Osobom, które przyjmują leki przepisane przez lekarza zaleca się konsultację medyczną, czy na pewno można w trakcie leczenia przyjmować dodatkowy suplement.

3.

Jak wygląda kuracja Prostaline?

Cała aktywność ogranicza się do wzięcia jednej tabletki dziennie – trzeba to robić rano, jeszcze przed zjedzeniem śniadania. Niezależnie od stanu zdrowia, nie wolno zwiększać dawki, bo i tak nie przyspieszy to procesu leczenia. Kuracja powinna trwać przez co najmniej jeden miesiąc.

prostaline leczenie

Prostaline Opinie

„Jestem kierowcą i bardzo dużo pracuję, więc było tylko kwestią czasu, aż zacznie mi dolegać prostata. Na początku ratowałem się środkami przeciwbólowymi, żeby jakoś wytrzymać dłuższe kursy, ale w pewnym momencie przestało to wystarczać. Zresztą tabletka działała tylko na ból, a chodzi o to, żeby usunąć jego przyczynę. Od kolegów usłyszałem o Prostaline, więc liczyłem na to, że i u mnie zadziała. Jak dotąd, nic mi nie dolega, a kurację zakończyłem dobre pół roku temu.” Rafał ze Szczecina

„Strasznie bałem się przerostu prostaty, bo widziałem jak mój ojciec się z tym męczył. Jak tylko pojawił ból i problemy z oddawaniem moczu, poszedłem do lekarza, by w porę temu zaradzić. Na początek przepisał mi suplement Prostaline, który miałem brać przez kilka miesięcy, ale wystarczyły cztery tygodnie, by po zapaleniu prostaty nie było nawet śladu.” Henryk z Zamościa

Prostaline Cena

W ramach aktualnej promocji jedno opakowanie Prostaline kosztuje 159 zł. Przesyłka jest bezpłatna.

Jedynie na stronie producenta można zamówić oryginalne tabletki, ponieważ firma zdecydowała się na taki rodzaj dystrybucji swojego suplementu, dzięki czemu możliwe jest oferowanie klientom rabatów sięgających nawet 50 procent wyjściowej ceny.

Szczegóły zamówienia ustala się telefonicznie z konsultantem, który dzwoni pod podany w formularzu numer telefonu.

prostaline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *