A-tocard

A-tocard – Cena, Opinie, Forum, Skład, Gdzie kupić, Producent, Apteka

A-tocard to suplement diety w formie kapsułek, które w naturalny sposób pomagają obniżyć ciśnienie i przywrócić dobrą kondycję całego układu krążenia. Warto po nie sięgnąć jak najwcześniej, by zminimalizować ryzyko niebezpiecznych powikłań, ale producent zapewnia, że krople działają niezależnie od stanu pacjenta. Czego można się spodziewać po takiej kuracji? www.A-tocard.pl

Co to jest A-tocard?

A-tocard suplement na serce

Z objawami nadciśnienia zawsze warto się zgłosić do specjalisty. Nie w każdym przypadku konieczne jest leczenie farmakologiczne, ale na pewno jakoś trzeba podwyższone ciśnienie unormować. Zaleca się przede wszystkim przejście na zdrowszą, lżejszą dietę, zbicie cholesterolu, aktywność fizyczną, odstawienie odżywek, schudnięcie.

Można też włączyć do swojej kuracji odpowiedni suplement diety. Tutaj polecanym preparatem jest A-tocard, który według producenta w łagodny sposób normalizuje ciśnienie bez obciążania narządów wewnętrznych, podobne zastosowanie ma opisywany w innym artykule Cardiotensive.

A-tocard wykorzystuje same ziołowe składniki, które znane są ze swoich prozdrowotnych właściwości. Jak konkretnie powinna wyglądać suplementacja, określa specjalista, z którym rozmawia się podczas składania zamówienia.

Czym jest nadciśnienie?

Nadciśnienie z pewnością nie jest chorobą, którą można bagatelizować Ciśnienie powyżej 140/90 to sygnał, że z układem krążenia dzieje się coś niedobrego. Oczywiście, sporadyczne skoki ciśnienia, wywołane na przykład nagłym stresem, jeszcze nie muszą oznaczać choroby, ale gdy takie wyniki ktoś ma prawie codziennie, to znak, że najpewniej choruje na nadciśnienie.

A-tocard można wyleczyć nadciśnienie

Z medycznych danych wynika, że niemal dwie trzecie osób z nadciśnieniem nawet nie wie, że mają tę chorobę, co jest bardzo niebezpieczne, ponieważ nieleczone nadciśnienie może uszkodzić wzrok, doprowadzić do zawału, udaru albo niewydolności serca, choroby nerek czy przedwczesnej śmierci. I nie jest też tak, że nadciśnieniem powinny się martwić jedynie starsze osoby, bo coraz częściej do zawału czy innych poważnych chorób układu krążenia dochodzi przed 40 rokiem życia.

Najczęstsze objawy nadciśnienia to:

 • ból głowy
 •  nieprzyjemne uczucie ucisku wokół głowy
 •  nieregularny, krótki oddech
 •  bóle w klatce piersiowej
 •  duszność
 •  zaburzenia snu
 •  krwawienie z nosa
 •  zaburzenia wzroku
 •  chroniczne przemęczenie
Strona internetowa▶️ www.A-tocard.pl
Zawartość opakowania30 kapsułek
Opinie5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
CenaPromocja !! 137 zł
SkutecznośćPotwierdzona badaniami
Ocena ekspertówProdukt polecany
Dostępność w apteceBrak

Kto może stosować A-tocard?

Każdy, jeśli tylko ma się ukończone 18 lat. A-tocard to suplement na bazie tylko naturalnych składników, czyli znika ryzyko dolegliwości żołądkowych oraz uszkodzenia wątroby, co jest związane bardzo często ze stosowaniem tabletek chemicznych. Według producenta, pomaga w każdym przypadku nadciśnienia.

Suplement jest polecany przez lekarzy, ale można ten suplement brać bez recepty i lekarskiego nadzoru. Zaleca się jednak, by przy poważniejszych chorobach serca oraz podczas terapii farmakologicznej zgłosić się na konsultację do specjalisty.

A-tocard – lista składników

 • Wyciąg z owoców głogu – Poprawia kondycję naczyń krwionośnych, uszczelnia je i zwiększa elastyczność ścianek. Niszczy blaszki miażdżycowe, poprawia krążenie, wzmacnia serce.
 • Wyciąg z serdecznika – Działa uspokajająco, eliminuje duszność, poprawia jakość snu. Likwiduje szumy w uszach oraz bóle głowy. Reguluje ciśnienie tętnicze i wspiera pracę serca
 • Wyciąg z owoców chmielu- Rozcieńcza krew, chroni przed powstawaniem groźnych zakrzepów blokujących światło naczyń krwionośnych. Przyspiesza wchłanianie małych tętniaków. Reguluje rytm pracy serca. Wzmacnia odporność.
 • Wyciąg z kwiatów lipy i dziurawca -Wzmacnia naczynia krwionośne i przyspiesza regenerację komórek.
 • Wyciąg ze skrzypu polnego. Dostarcza mnóstwo flawonoidów, które wychwytują i neutralizują wolne rodniki. Działa oczyszczająco, łagodzi stany zapalne, nie dopuszcza do powstawania blaszek miażdżycowych. Reguluje gospodarkę wodno-solną. Wzmacnia serce. Działanie dokładnie opisane znajdziesz na: https://pl.wikipedia.org/wiki/Skrzyp

A-tocard – czy mogą wystąpić skutki uboczne? Czy jest bezpieczny ?

A-tocard nie powoduje skutków ubocznych, ma ziołowy skład

Silne leki często wywołują efekty uboczne, ale A-tocard to ziołowy suplement, który nie zawiera szkodliwych substancji. Może jednak dojść do reakcji alergicznych, jeśli pacjent ma uczulenie na choć jeden ze składników tworzących formułę suplementu.

Można brać krople razem z innymi lekami, ale dla bezpieczeństwa lepiej skonsultować się wcześniej z lekarzem. Nie wolno suplementem diety zastępować leków przepisanych przez lekarza, są one tylko uzupełnieniem właściwej kuracji.

Jak działa A-tocard?

Zaletą ziołowej formuły A-tocard jest to, że działa ona na organizm bardzo łagodnie, nie zaburza procesów życiowych i nie niszczy zdrowych tkanek. Ma jednak wciąż naprawdę silne działanie, dlatego zmiany w organizmie zachodzą już po pierwszej dawce preparatu.

1.

Wspiera pracę całego układu krążenia. Serce zaczyna bić równomiernie, w prawidłowym tempie, znika arytmia i bolesne kłucia w klatce piersiowej. Z naczyń krwionośnych usuwane są blaszki miażdżycowe, a żyły i tętnice stają się mocniejsze i bardziej elastyczne. Ponieważ ciśnienie się stabilizuje, znikają szumy w uszach i ucisk w okolicy gałek ocznych.

2.

Producent podkreśla, że obniżanie ciśnienia zachodzi bardzo łagodnie, bez skoków potęgujących nieprzyjemne dolegliwości. Suplement może też pomóc osobom, które są po udarze bądź zawale, przyspieszając ich powrót do sprawności fizycznej i intelektualnej.

3.

Wzmacnia on serce, ale nie zaszkodzi wprowadzić do swojego stylu życia kilka dodatkowych zmian, jak regularne spacery i dostosowana do własnych możliwości aktywność fizyczna, dieta obniżająca cholesterol i cukier, odstawienie papierosów oraz innych używek podnoszących ciśnienie, zrzucenie nadwagi, która potęguje ryzyko wystąpienia zawału serca. Jak podkreślają specjaliści, nadciśnienie jest chorobą cywilizacyjną, wynikają głównie właśnie z niezdrowych nawyków.

Korzyści, jakie daje stosowanie A-tocard:

A-tocard ma naturalny skład
 • normalizacja ciśnienia krwi
 • przywrócenie prawidłowego rytmu pracy serca
 • usunięcie blaszek miażdżycowych zwężających światło naczyń krwionośnych
 • obniżenie cholesterolu
 • wzmocnienie ścianek naczyń krwionośnych

Jak aplikować, przyjmować, brać A-tocard?

Szczegółowa suplementacja podana jest w dołączonej do opakowania ulotce, z którą należy się szczegółowo zapoznać. Producent zaleca przyjmowanie 1 kapsułkę dziennie. Kuracja powinna trwać bez przerwy 30 dni. A-tocard nadaje się do długotrwałego stosowania, ale pomiędzy poszczególnymi cyklami muszą minąć dwa tygodnie.

Czy A-tocard jest skuteczny?

A-tocard jest suplementem przygotowanym przez doświadczonych specjalistów. Jego skuteczność została potwierdzona w trakcie badań klinicznych, do których przystąpiło 125 osób obu płci. Każda z osób miała zdiagnozowane nadciśnienie. Oto wyniki tych badań:

A-tocard ma pozytywne opinie forum efekty
 • unormowanie ciśnienia krwi – 100 procent
 • wyleczenie arytmii serca – 99 procent
 • usunięcie zakrzepów – 90 procent

www.A-tocard.pl

A-tocard  Opinie

Opinie konsumentów, co piszą użytkownicy suplementu, jak na nich zadziałał?

A-tocard - Cena, Opinie, Forum, Skład, Gdzie kupić, Producent, Apteka

„Nie od razu się zorientowałam, że mam nadciśnienie. Najpierw myślałam, że po prostu jestem zmęczona, bo ciągle chciało mi się spać, nie miałam na nic siły, pobolewała mnie głowa. Nadciśnienie kojarzyło mi się ze starością i nadwagą, a jestem dopiero po 30-tce i mam szczupłą sylwetkę. Jak zmierzyłam ciśnienie to aż się przeraziłam i szybko zaczęłam szukać jakiegoś rozwiązania. Po miesiącu brania A-tocard problemy się skończyły, ciśnienie spadło, przestałam być senna. Na pewno wrócę do tych kropli.” Joanna

A-tocard - Cena, Opinie, Forum, Skład, Gdzie kupić, Producent, Apteka

„A-tocard dostałam od wnuka, że niby to kapsułki wzmacniające na serce. Już kiedyś brałam coś podobnego, ale nie zauważyłam żadnej poprawy. Jednego dnia poczułam się gorzej i na próbę wzięłam te od wnuka. Dolegliwości szybko przeszły, a jak zużyłam całą buteleczkę, w ogóle przestałam mieć skoki ciśnienia.”

A-tocard - Cena, Opinie, Forum, Skład, Gdzie kupić, Producent, Apteka

„Diagnoza o nadciśnieniu to był dla mnie cios, bo zawsze sądziłem że dbam o siebie. Ale prawda, o ile dużo się ruszam, tak z jedzeniem zdrowych rzeczy bywa różnie. Stan nie był poważny, nie musiałem zostawać w szpitalu czy brać leki, wystarczyło kilka zdrowych zmian. Zamówiłem sobie A-tocard jak zalecił lekarz i już miesiąc mija, jak ciśnienie mam w normie, żadnych skoków, cholesterol też mi spadł.”

A-tocard Cena

A-tocard Cena, promocja

Ile kosztuje A-tocard?

Normalna cena za opakowanie to 274 zł. Dzięki promocji można obecnie kupić suplement za 137 zł, ale liczba opakowań objętych rabatem jest ograniczona.

Gdzie zamówić A-tocard?

Apteki, sklepy z suplementami, serwisy aukcyjne – w żadnym z tych miejsc nie kupi się oryginalnego A-tocard. Oferty, na jakie trafia się w tych miejscach, dotyczą najczęściej podróbek, ponieważ producent nie godzi się na dystrybucję swoich produktów poza oficjalną stroną internetową producenta. Złożenie zamówienia jest banalnie proste:

 1.  wypełnij formularz online podając swój numer telefonu
 2.  odbierz połączenie od konsultanta i ustal z nim szczegóły swojego zamówienia
 3.  za przesyłkę zapłać dopiero przy odbiorze.

Najczęstsze pytania:

Co to jest A-tocard?

A-tocard to suplement na nadciśnienie, w formie kapsułek, wykonany z naturalnych składników.

Dlaczego warto stosować A-tocard?

To suplement, który normalizuje ciśnienie krwi, obniżając w ten sposób ryzyko wystąpienia zawału, udaru, niewydolności serca.

Czy każdy może brać kapsułki na serce?

Tak, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Osoby ciężko chore powinny się skonsultować z lekarzem przed podjęciem kuracji.

Jak szybko suplement przynosi efekty?

Według producenta, już po jednym miesiącu można wyleczyć się z nadciśnienia.

Czy A-tocard jest na receptę?

Suplement diety sprzedawany jest bez recepty.

Czy kupię A-tocard w aptece?

Nie, kapsułki są dostępne tylko na stronie producenta.

Czy suplement jest bezpieczny dla zdrowia?

Formuła kapsułek została dokładnie przebadana i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Stosowane według zaleceń nie wywołują efektów ubocznych.

Czy A-tocard to naturalny suplement?

Tak, każdy składnik jest pochodzenia roślinnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *