Prostoxalen – Jak Pomaga Na Prostatę? Cena, Opinie, Przeciwskazania, Efekty, Gdzie Kupić? Apteka, Stosowanie, Składniki

Prostoxalen – Jak Pomaga Na Prostatę? Cena, Opinie, Przeciwskazania, Efekty, Gdzie Kupić? Apteka, Stosowanie, Składniki

Problemy z przerostem prostaty dotykają prawie połowy mężczyzn po 50 roku życia. Niekontrolowane oddawanie moczu, częste wizyty w toalecie, nieprzespane noce, ból to tylko niektóre z dolegliwości jakie dokuczają mężczyznom zmagającym się z łagodnym przerostem gruczołu prostaty. Co stosować aby skutecznie zwalczać powyższe dolegliwości? Czy Prostoxalen jest skuteczny? Jak działa? Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tych tabletek. www.Prostoxalen.pl

Prostoxalen zostaje wycofany ze sprzedaży, na jego miejsce pojawia się nowy ulepszony produkt który nazywa się Prostan Plus, sprawdź jakie promocje przygotował producent – TUTAJ

Czym są kapsułki Prostoxalen?

Prostoxalen w kapsułkach jest ziołowym, roślinnym środkiem stworzonym przez specjalistów w celu eliminacji nieprzyjemnych objawów związanych z łagodnym przerostem gruczołu sterczowego.

Prostoxalen opakowanie

Jak podaje producent kapsułki mają skutecznie likwidować przerost prostaty i związane z nim dolegliwości takie jak niekontrolowane oddawanie moczu, słaby strumień moczu, zapalenie pęcherza i cewki moczowej, częste oddawanie moczu, ciągłe parcie na pęcherz, zaburzenia erekcji, spadek libido, bóle w podbrzuszu, pieczenie w czasie oddawania moczu.

Tabletki przeznaczone są dla mężczyzn z łagodnym przerostem gruczołu krokowego. Można zamówić je bez recepty, są przebadane i bezpieczne.

Czy Prostoxalen pomaga w leczeniu prostaty?

Przerost prostaty to dolegliwość powodowana głównie przez zaburzenia w gospodarce hormonalnej związane z procesem starzenia się. Problem postępuje wraz z wiekiem. Testosteron zostaje przekształcony w DHT, który odpowiedzialny jest zmiany w gruczole prostaty – zwanym też gruczołem sterczowym. Zdrowa powierzchnia gruczołu krokowego jest gładka i wielkością przypomina orzech włoski. Pod wpływem zmian hormonalnych gruczoł ten zaczyna zmieniać swoją strukturę i zaczyna się powiększać.

Nazwa ProduktuProstoxalen
Oficjalna Stronawww.Prostoxalen.pl
Dostępność w Aptekach Nie
Składniki100% naturalny
Opinie UżytkownikówPozytywne
Czas dostawy3-5 dni
Cena139zl
Prostoxalen czy pomaga, działanie, efekty

Zmiany w rozmiarze gruczołu prowadzą do ucisku na pęcherz moczowy, który położony jest bezpośrednio nad prostatą. Cewka moczowa, która przebiega przez gruczoł sterczowy także podlega uciskowi. Pojawiają się kłopoty z oddawaniem moczu, bóle w podbrzuszu, pieczenie, ucisk i parcie na pęcherz.

Prostoxalen w formie kapsułek, gdzie do produkcji użyto pięć najbardziej skutecznych na prostatę ziół, ogranicza rozwijanie się przerostu gruczołu. Aktywne składniki produktu zapobiegają przekształcaniu się testosteronu w DHT i gruczoł przestaje rosnąć.

Poczytaj tez: Folicerin – szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn

Ekstrakty roślinne dbają o prawidłową pracę całego układu moczowego, płciowego i rozrodczego u mężczyzn. Nacisk na cewkę moczową może powodować trudności w opróżnieniu całego pęcherza moczowego co z kolei prowadzić będzie do rozwoju poważnych chorób nerek. Kapsułki mają zwolnić ucisk na cewkę moczową i umożliwić całkowite wypróżnianie się pęcherza.

Prostoxalen działanie, jak pomaga

Składniki odpowiedzialne za regulację pracy układu hormonalnego utrzymują odpowiedni poziom testosteronu w organizmie i mają eliminować powstałe już dolegliwości. Badania jakie przeprowadził producent pokazują, że niewielkie zmiany w przeroście gruczołu cofnęły się po stosowaniu kuracji.

Prostata odpowiedzialna jest także za wytwarzanie płynu wchodzącego w skład spermy. Zaburzona praca gruczołu może powodować problemy z erekcją oraz wytryskiem. Formuła produktu utrzymuje poziom libido na wysokim poziomie i pozytywnie wpływa na utrzymanie erekcji podczas stosunku płciowego.

Kiedy stosować Prostoxalen?

Stosowanie Prostoxalen zaleca się rozpocząć już w chwili pojawienia się pierwszych objawów związanych z łagodnym przerostem gruczołu sterczowego.

Po czym można rozpoznać pierwsze objawy przerostu prostaty?

 • – mniejsza siła strumienia moczu
 • – przerywany strumień moczu
 • – nietrzymanie moczu
 • – czas oddawania moczu wydłuża się
 • – uczucie parcia na pęcherz
 • – uczucie zalegania po oddaniu moczu
 • – częstomocz, nawet w nocy
 • – bóle, pieczenie przy oddawaniu moczu
 • – zaburzenia erekcji i produkcji nasienia

Składniki Prostoxalen

Formułę Prostoxalen oparto na pięciu głównych ziołach, znanych od lat, wspomagających leczenie przerostu gruczołu krokowego.

prostoxalen składniki

Palma sabałowa blokuje dalsze przekształcanie się testosteronu w DHT i tym samym uniemożliwia dalszy przerost prostaty. Ma za zadanie także wpłynąć na prawidłową pracę układu moczowego i zmniejszyć częstotliwość oddawania moczu. Pozytywnie wpływa na utrzymanie i osiąganie erekcji i produkcji nasienia. Zapobiega także spadkowi libido.

Żurawina wielkoowocowa odpowiedzialna jest za utrzymanie prawidłowego przepływu strumienia moczu, aby nie był przerywany ani słaby. Umożliwia pełne opróżnienie pęcherza i ma likwidować uczucie parcia na pęcherz. Żurawina znajduje się także w Prostaline – kapsułkach zwalczających zapalenie prostaty.

Pestki dyni działają podobnie do plamy sabałowej. Mają za zadanie także przeciwdziałać przekształcaniu się testosteronu w DHT powodujące przerost prostaty. Mają działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Chronią układ moczowo – płciowy mężczyzn przed licznymi infekcjami spowodowanymi zaleganiem moczu w pęcherzu.

Pokrzywa umożliwia bezbolesne oddawanie moczu dzięki właściwościom przeciwzapalnym i moczopędnym. Pęcherz zostaje wypróżniony, infekcje się nie rozwijają.

Cynk reguluje wydzielanie testosteronu i zapewnia optymalne funkcjonowanie układu moczowego i rozrodczego. Pomaga w utrzymaniu libido na wysokim poziomie, wspomaga produkcję nasienia.

Likopen to składnik o silnym działaniu antyoksydacyjnym, co oznacza, że zwalcza wolne rodniki, które niekorzystnie działają na organizm człowieka.

Prostoxalen składniki

Wierzba drobnokwiatowa wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Poprawia pracę całego układu moczowo – płciowego. Ma łagodzić objawy przerostu gruczołu krokowego.

Witamina E i B6 ma właściwości ochronne i pielęgnacyjne, dzięki duże zawartości antyoksydantów także zapobiega procesom starzenia się układu moczowo – płciowego. Regulują pracę gospodarki hormonalnej mężczyzn.

przeczytaj także: Uromexil Forte

Prostoxalen Opinie

Co piszą na forum o Prostoxalen? Jakie ma Opinie Na licznych forach związanych z układem moczowym mężczyzn piszą użytkownicy kapsułek Prostoxalen. Większość opinii i komentarzy jakie udało nam się znaleźć była pozytywna, a produkt otrzymuje najwyższe oceny.

„U mnie przerost prostaty pojawił się stosunkowo szybko, bo już w wieku 45 lat zacząłem odczuwać pierwsze dolegliwości. Myślałem, że będę mógł nieco dłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym seksem. Początkowo byłem załamany. Ale starszy sąsiad powiedział mi o tych kapsułkach, że biorąc je nie będę musiał z tego seksu rezygnować, a dolegliwości miną. Zakupiłem początkowo jedno opakowanie, bo byłem nastawiony sceptycznie. Jaki byłem zdziwiony jak zacząłem stosować te tabletki. Początkowo powrócił nieprzerwany strumień moczu i zauważyłem, że nie chodzę już tak często do łazienki. Potem poprawiła się erekcja, a ja poczułem, że odzyskuje swoje życie. Polecam te kapsułki wszystkim sceptykom”. Daniel

„Od jakiegoś czasu znacznie dokuczało mi ciągłe uczucie parcia na pęcherz. W pracy niemal co chwilę chodziłem do toalety. Powoli koledzy zaczęli mi dogryzać i komentować te moje ciągłe wyjścia z biura. Zaczynało mi to solidnie dokuczać. Nie chciałem słuchać tego co mówią i dodatkowo co chwilę musiałem przerywać pracę. Do tego te ciągłe wstawanie w nocy. Miałem dość. Od kiedy stosuję Prostoxalen jest dużo lepiej. W nocy budzę się tylko dwa razy. W pracy też jest lepiej.” Łukasz

„W pierwszej chwili myślałem, że to jakiś żart jak usłyszałem, że moje dolegliwości związane są z łagodnym przerostem prostaty. Przecież dbałem o siebie, byłem aktywnym zawodowo i seksualnie facetem. Właśnie poznałem swoją drugą żonę i nie chciałem by myślała o mnie jak o jakimś podstarzałym dziadku. Szukałem rozwiązania tej sytuacji. Trafiłem w internecie na opinie o Prostoxalen. Te kapsułki są rewelacyjne. Pomogły mi i przestałem biegać co chwilę do łazienki, poziom libido wzrósł, a erekcja jest mocna jak przed przerostem gruczołu krokowego. Nie czuję też już takiego parcia na pęcherz jak kiedyś. Znów mogę cieszyć się życiem.” Piotr

Przeciwskazania do stosowania Prostoxalen

Badania na temat stosowania Prostoxalen jakie przeprowadził producent produktu nie wskazują na przeciwskazania do stosowania kapsułek. Produkt jest oparty na roślinnych ekstraktach. Kurację mogą stosować mężczyźni bez względu na wiek czy stan fizyczny.

Jedynym przeciwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu lub alergia.

Czy przyjmowanie Prostoxalen jest bezpieczne?

Producent potwierdza bezpieczeństwo stosowani Prostoxalen w badaniach jakie przeprowadził. Podkreśla, że składniki na jakich oparto formułę kapsułek są roślinne, ziołowe i znane od wielu lat w leczeniu prostaty.

prostoxalen przeciwskazania, bezpieczeństwo

Prostoxalen Cena

Prostoxalen zostaje wycofany ze sprzedaży, na jego miejsce pojawia się nowy ulepszony produkt który nazywa się Prostan Plus, sprawdź jakie promocje przygotował producent – TUTAJ

Ile kosztuje, Jaka jest cena za jedno opakowanie Prostoxalen? Jedno opakowanie kosztuje 139 zł. Producent przygotował także pakiety promocyjne gdzie można kupić kapsułki w korzystnej cenie.

Kuracja na dwa miesiące, składająca się z 2 opakowań kapsułek na przerost prostaty kosztuje 269 zł. Pozwala ona na zminimalizowanie dokuczliwych objawów prostaty i oszczędność 3%.

Zestaw 3+1 kosztuje 471 zł. Tutaj oszczędność wynosi 25%. Płaci się na trzy opakowania produktu a czwarte otrzymuje się za darmo.

Jak zamówić i gdzie można kupić Prostoxalen? Apteka, Strona Producenta

Prostoxalen cena, gdzie kupić, apteka,

Prostoxalen możesz kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta.

Produkt nie jest dostępny w aptekach, na allegro czy innych sklepach zielarskich lub z suplementami diety.

Producent ostrzega przed zakupem kapsułek z innych sklepów niż jego oficjalna strona, ponieważ mogą być to podrobione tabletki.

Jeśli zdecydujesz się na zakup kapsułek likwidujących objawy przerostu prostaty wejdź na stronę producenta, wybierz pakiet produktów jaki cię interesuje. Następnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza z twoimi danymi teleadresowymi. Po wyborze formy płatności oraz przesyłki pozostaje ci czekać na dostawę. Paczki docierają zazwyczaj już po kilku dniach od momentu złożenia zamówienia na Prostoxalen.

Czy preparat pomaga w nietrzymaniu moczu ?

Suplement pomaga w chorobach prostaty co jest połączone z układem moczowy, ma więc znaczny wpływ na jego regeneracje i działąnie

Czy kupię prostoxalen w aptece ?

Producent ma własną stronę internetową i powadzi bezpośrednią sprzedaż, dlatego nie kupisz go w aptece

Czy są jakieś przeciwskazania do stosowania tabletek ?

Jest to produkt naturalny a jedynym przeciwskazaniem jest uczulenie na jakikolwiek składnik produktu

Jak stosować Prostoxanel

Stosowanie kapsułek na prostatę jest prostatę, przyjmujemy 1 tabletkę dziennie według wskazania na ulotce i popijamy dużą ilością wody

Jeden komentarz do “Prostoxalen – Jak Pomaga Na Prostatę? Cena, Opinie, Przeciwskazania, Efekty, Gdzie Kupić? Apteka, Stosowanie, Składniki

 1. Pawel

  Testowałem rózne preparty na prostatę jednak tylko ten przyniósł mi prawdziwą ulgę i zniknął dyskomfort który krempował mnie przez wiele lat, a wszystko stało się w ciągu kilku miesięcy dla tego jestem mega zadowolony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *