Lipid Control Plus to skuteczny suplement do walki z wysokim cholesterolem

Lipid Control Plus – Opinie, Forum, Skład, Cena, Gdzie Kupić, Ile Kosztuje

Tabletki Lipid Control Plus to suplement, z którym można obniżyć poziom złego cholesterolu i oczyścić swoje żyły. Jest to bardzo ważne dla stanu całego układu sercowo-naczyniowego, a właśnie schorzenia serca zaliczają się do najczęstszych problemów zdrowotnych wśród dorosłych Polaków. Powikłania tych chorób są natomiast główną przyczyną śmierci. Dlatego jednak cholesterol jest tak groźny i czy preparat skutecznie obniża jego poziom w organizmie?

Opis produktu
Strona internetowa▶️ www.Lipidcontrolplus.pl/
CenaPromocja
Opinie⭐ Pozytywne
Skład🌿 Naturalny
Dostępność w apteceBrak

Czy Lipid Control Plus to skuteczna metoda na obniżenie cholesterolu?

Lipid Control Plus to suplement przeznaczony dla osób zmagających się z wysokim cholesterolem

Utrzymanie cholesterolu w normie jest bardzo ważne dla organizmu. Kiedy inne metody nie wystarczają, warto sięgnąć po Lipid Control Plus, którego formuła obniża stężenie złego cholesterolu i jednocześnie podwyższa poziom dobrej frakcji HDL. Działanie tableteks udało się potwierdzić podczas badań laboratoryjnych, jest więc pewne, że suplement pomaga kontrolować cholesterol.

Skuteczność Lipid Control Plus jest dużą zasługą między innymi czosnku oraz karczocha zwyczajnego – te dwa naturalne składniki mają naukowo dowiedzione właściwości i stosuje się je także w leczeniu konwencjonalnym. Wsparciem dla wątroby, która odpowiada za metabolizm tłuszczów oraz detoksykację organizmu, są ekstrakty z pieprzu czarnego i ostryżu długiego.

Poczytaj także: Corsanum to tabletki na serce i poprawę krążenia

Czym jest profil lipidowy?

Profil lipidowy nazywa się także lipidogramem. Jest to badanie, które określa poziom trójglicerydów, cholesterolu całkowitego oraz stężenie lipoprotein o niskiej i wysokiej gęstości. Na podstawie tych wskaźników można określić stan zdrowia pod kątem metabolizmu oraz gospodarki tłuszczowej, co jest bardzo ważne w profilaktyce miażdżycy oraz chorób układu sercowo-naczyniowego. Profil lipidowy powinno się sprawdzać co 3-5 lat, osobom powyżej 35 roku życia zaleca się robienie takich badań częściej, szczególnie gdy są one w grupie ryzyka.

Lipid Control Plus to preparat bezpieczny dla zdrowia

Przed wykonaniem badań nie powinno się drastycznie zmieniać swoich nawyków żywieniowych, ponieważ może to zaburzyć wyniki. Do wykonania testów pobiera się niewielką ilość krwi. Prawidłowe wyniki dla dorosłej, zdrowej osoby to:

 • cholesterol całkowity niższy niż 190 mg/dl
 • frakcja LDL niższa niż 115 mg/dl
 • frakcja HDL wyższa niż 40 mg/dl dla mężczyzn i wyższa niż 45 mg/dl dla kobiet
 • trójglicerydy poniżej 150 mg/dl

Wyników nie powinno się jednak interpretować na swoją rękę, ponieważ dla osób z ryzykiem sercowo-naczyniowym zalecane wskaźniki są inne, dlatego to lekarz powinien indywidualnie, na podstawie wywiadu medycznego, określić stan zdrowia swojego pacjenta. Jeśli wyniki są złe albo na granicy normy, warto zacząć przyjmowanie Lipid Control Plus, ponieważ dzięki tym tabletkom można poprawić profil lipidowy, i dotyczy to także osób obarczonych większym ryzykiem wystąpienia powikłań.

Dlaczego cholesterol jest dobry i zły?

Cholesterol całkowity tylko częściowo wyjaśnia kondycję układu krążenia. Znacznie więcej mówi to, jakie jest stężenie poszczególnych frakcji. Zły cholesterol LDL powinien być względnie niski, ponieważ to właśnie on odkłada się na ścianach tętnic i rozpoczyna proces tworzenia blaszek miażdżycowych. Frakcja HDL jest tą dobrą, bo właśnie ona pełni ważne funkcje w organizmie – buduje błony komórkowe, stymuluje produkcję hormonów, syntetyzuje witaminę D3. Cholesterolu HDL powinno być jak najwięcej, i w osiągnięciu tego stanu pomaga Lipid Control Plus – nie tylko obniża zły cholesterol, ale i podwyższa stężenie tego dobrego.

Zły cholesterol oczywiście też jest potrzebny, ponieważ to dzięki niemu frakcja HDL dostaje się do komórek. Lipid Control Plus nie dopuszcza po prostu, by dochodziło do przekroczenia zalecanych norm, dlatego naczynia krwionośne pozostają czyste, bez złogów tłuszczu, blaszek miażdżycowych i skrzepów.

Komu zaleca się suplementowanie Lipid Control Plus?

Wskazania do przyjmowania tabletek Lipid Control Plus to:

 • nadwaga albo otyłość
 • choroby nerek, cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca
 • przewlekłe stany zapalne
 • zaburzenia w gospodarce lipidowej
 • mała aktywność fizyczna
 • dieta bogata w tłuszcze nasycone
 • palenie papierosów
 • podeszły wiek
 • przypadki zawału lub udaru w rodzinie
 • genetyczna skłonność do hipercholesterolemii
Lipid Control Plus zaleca się stosować osobom z zaburzeniami gospodarki lipidowej

Lipid Control Plus można brać niezależnie od tego, jak bardzo cholesterol odbiega od normy, ale nie wolno suplementem zastępować leków zapisanych przez lekarza – suplement może uzupełniać prowadzoną kurację, jednak samowolne zmiany w zaleceniach medycznych nie są niczym dobrym.

Jaka jest korzyść z przyjmowania Lipid Control Plus?

Regularnie prowadzona suplementacja może zapobiec miażdżycy, udarowi, chorobie wieńcowej, zawałowi serca. Lipid Control Plus utrzymuje żyły i tętnicy w dobrej kondycji, dzięki czemu nie tracą one naturalnej elastyczności, są w pełni drożne i wolne od jakichkolwiek groźnych złogów czy blaszek miażdżycowych. Suplement trwale obniża cholesterol oraz poziom trójglicerydów, a jego składniki aktywne wzmacniają pracę serca oraz funkcjonowanie wątroby.

Jak prowadzić kurację z Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus jak powinno się go przyjmować

Kapsułki Lipid Control Plus bierze się każdego dnia. Dobowa dawka wynosi dwie tabletki, niezależnie od wyjściowego poziomu cholesterolu. Dla osiągnięcia optymalnych wyników zaleca się kontynuowanie kuracji przez kilka miesięcy. Do kuracji można regularnie wracać, nie tylko wtedy, jak cholesterol znowu rośnie, ale właśnie prewencyjnie, by utrzymać układ krążenia w idealnej formie. Suplementację warto połączyć ze zdrowszą dietą, w której znajduje się dużo błonnika pokarmowego, jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin o działaniu antyoksydacyjnym, sterole i stanole.

Lipid Control Plus Opinie

Jak o działaniu Lipid Control Plus wypowiadają się osoby, które stosowały ten suplement?

„Wysoki cholesterol miałem już w bardzo młodym wieku. To w mojej rodzinie dziedziczna przypadłość, dlatego bardzo musiałem uważać na to co jem. Niestety, dieta pomogła tylko połowicznie i cholesterol miałem stanowczo za wysoki. Musiałem go zbić, a pomógł mi w tym Lipid Control Plus. Jestem na dobrej drodze do utrzymania cholesterolu w normie już na stałe i coraz mniej obawiam się zawału oraz miażdżycy.”

„Mam problem z cholesterolem mimo że ciągle się ruszam i wagę również mam w normie. Prawdopodobnie wysoki cholesterol wziął się u mnie z nie najzdrowszej diety, dlatego teraz bardziej zwracam uwagę na jakość swoich posiłków i coraz częściej unikam gotowych potraw, fast foodów i słonych przekąsek. W poprawieniu wyników bardzo pomógł mi też Lipid Control Plus. Przeczytałam o nim w internecie i od razu postanowiłam spróbować. Bardzo jestem zadowolona z działania i na pewno będę go dalej stosować.”

„Po 40 urodzinach zacząłem bardziej myśleć o swoim sercu, zwłaszcza że i tata, i dziadek są po zawale. Brałem przez kilka miesięcy Lipid Control Plus i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony, jak bardzo ten suplement poprawił mi wyniki. Cholesterol mam w normie, trójglicerydy też w normie. A dobry cholesterol się podwyższył. Jeśli znowu mi się w przyszłości pogorszy, to będzie moje wsparcie w leczeniu.”

Najważniejsze składniki suplementu Lipid Control Plus

 • Oli-Ola™

Oliwka europejska to bardzo dobrze znany naturalny środek na choroby układu krążenia. W Lipid Control Plus znajduje się jego skoncentrowany ekstrakt, z wysoką zawartością hydroksytyrozolu. Składnik ten z wysoką skutecznością usuwa wolne rodniki zagrażające sercu. Oczyszcza naczynia krwionośne, poprawia ich elastyczność, rozbija łagodnie skrzepy i blaszki miażdżycowe.

 • Curcumin C3 Complex®

Składnik, który dostarcza kurkuminoidów. Jest pozyskiwany z kłącza ostryżu długiego. pobudza metabolizm, zwiększa produkcję kwasów żołądkowych, poprawia pracę jelit. Obniża zły cholesterol LDL i podwyższa dobrą frakcję HDL.

 • Hepure™

Składnik, w którym znajduje się ekstrakt z kocanki włoskiej oraz z kwiatów czapetki pachnącej. Oczyszcza organizm, regeneruje wątrobę, chroni przed stresem oksydacyjnym.

Co jeszcze znajduje się w Lipid Control Plus?

 • L-asparaginian L-ornityny – wspomaga oczyszczanie wątroby oraz procesy metaboliczne
 • BioPerine® – przyspiesza spalanie tłuszczu i usprawnia metabolizm
 • cholina – wspomaga pracę serca i wątroby, stabilizuje gospodarkę lipidową

Jak dokładnie działa Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus poprawia cholesterol całkowity, obniżając frakcję LDL i podwyższając HDL. W ten sposób organizm otrzymuje odpowiednie stężenia obu frakcji, tak że nie brak ważnego składnika, a ten zły cholesterol nie krąży po krwiobiegu w nadmiarze. Tabletki poprawiają także wyniki dotyczące stężenia trójglicerydów, więc cały profil lipidowy wraca do normy.

Dzięki Lipid Control Plus profil lipidowy wraca do normy

Ze względu na swój skład, Lipid Control Plus jest wielkim wsparciem dla wątroby – szybciej się ona regeneruje i jest bardziej efektywna w usuwaniu zbędnych produktów przemiany materii. Składniki przyczyniają się także do lepszego funkcjonowania serca – udaje się obniżyć ciśnienie oraz zmniejszyć ilość wolnych rodników niszczących mięsień sercowy.

Czy są przeciwwskazania do kuracji z Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus jest tylko dla osób dorosłych. Nie wolno prowadzić kuracji podczas ciąży i karmienia piersią, a osoby z alergiami muszą sprawdzić, czy na liście nie ma składników powodujących u nich uczulenie.

Gdzie można dostać Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus jest bardzo często polecanym suplementem przez lekarzy, a jednak producent nie zdecydował się na dystrybucję tych tabletek w aptekach. Oznacza to, że jest on dostępny jedynie w sprzedaży internetowej, ale dzięki temu można się spodziewać znacznie przystępniejszych cen. Warto zamówienia składać bezpośrednio na stronie producenta, gdzie przez całą dobę przyjmowane są zgłoszenia od klientów.

Wszystkie transakcje odbywają się w bezpiecznym procesie zakupowym, bez ryzyka wycieku danych osobowych klienta czy przechwycenia wysyłanych przez niego pieniędzy. Dla zwiększenia komfortu klientów, producent wprowadził także opcję zapłaty za Lipid Control Plus podczas odbierania paczki, ale musi być to zamówienie realizowane na terenie kraju. Ze względu na ryzyko kupienia podróbki, których coraz więcej pojawia się w internecie, odradza się zamawianie preparatu poza oficjalną stroną.

Lipid Control Plus Cena

Za ile można nabyć opakowanie tabletek Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus – Opinie, Forum, Skład, Cena, Gdzie Kupić, Ile Kosztuje

W ofercie producenta, na jego stronie, opakowanie tabletek Lipid Control Plus jest dostępne w cenie 189 zł. Przeglądając ofertę widać jednak, że o wiele bardziej opłacalne jest zamówienie od razu powiększonego pakietu.

Pierwszą opcją jest pakiet standard. Składa się on z trzech opakowań Lipid Control Plus, na trzy miesiące kuracji wspomagającej układ krążenia. Płaci się jednak tylko za dwie sztuki, a to trzecie opakowanie jest dodawane gratis. Cena zestawu wynosi 378 zł, co w przeliczeniu na sztukę daje już tylko 126 zł.

Pakiet optymalny to trzy zamówione opakowania Lipid Control Plus oraz trzy dodane przez producenta. Razem wychodzi więc sześć sztuk suplementu, co wystarczy na pół roku regularnej suplementacji. Pakiet optymalny jest dostępny na stronie producenta w cenie 567 zł. Przeliczając to na pojedyncze opakowanie, wychodzi tylko 94,50 zł za sztukę. Do ceny zamówienia doliczane są jeszcze koszty dostawy. Opłaca się regulować należność online, bo dzięki temu dostawa kosztuje 10 zł. Przy płatności przy odbiorze koszt dostawy wynosi 15 zł.

Lipid Control Plus – pytania i odpowiedzi

Czym są tabletki Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus to suplement, który ma obniżyć poziom cholesterolu. Dodatkowym działaniem suplementu jest obniżenie stężenia trójglicerydów oraz wsparcie dla serca i wątroby.

Czy trzeba mieć receptę na zakup Lipid Control Plus?

Produkt nie jest lekiem, a jako suplement nie wymaga recepty lekarskiej. Trzeba jednak zapoznać się ze wszystkimi zaleceniami i przeciwwskazaniami w ulotce, która dołączona jest do opakowania tabletek.

Komu zaleca się branie suplementu Lipid Control Plus?

Po tabletki na cholesterol sięgnąć może każda dorosła osoba, która ma niewłaściwy profil lipidowy i chce go poprawić. To także korzystne rozwiązanie profilaktyczne dla osób w grupie ryzyka, które nie chcą doprowadzić do pogorszenia wyników.

Czy są zagrożenia związane z suplementowaniem Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus jest ze składników naturalnych i jak zapewnia producent, jego przyjmowanie nie powoduje skutków ubocznych. Tabletki muszą być jednak przyjmowane dokładnie tak, jak to wskazane w ulotce.

Jak powinno się stosować Lipid Control Plus?

Rekomendowaną przez producenta dawką Lipid Control Plus są dwie tabletki dziennie, popijane szklanką wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *