Dziki sex

dziki sexWielu ludzi na hasło „dziki sex” wyobraża sobie wymyślne techniki i pozycje sexualne zaczerpnięte prosto z Kamasutry. Jednak prawdziwy dziki sex i różne rytuały z nim związane można zaobserwować w niektórych krajach, gdzie wciąż jeszcze żyją plemiona praktykujące niektóre tradycje od wielu pokoleń.Dziki sex

W takiej na przykład Papui- Nowej Gwinei spotkać można naprawdę szokujące dla wielu praktyki seksualne. Czasem wręcz nawet trudno  uwierzyć w to, co tam jest na porządku dziennym. Słowo dziki sexs nabiera tam zupełnie innego wymiaru. Przede wszystkim całkiem jawnie dochodzi tam do wyrafinowanych orgii seksualnych. Przygotowania do tego typu wydarzenia są poprzedzone ciężką pracą kobiet, których zadaniem jest zbudowanie specjalnych szałasów, w których będzie odbywać się rytuał. Co najważniejsze mężczyźni w tym czasie najczęściej oddają się relaksowi, tak by wieczorem być w pełni gotowymi do wielogodzinnego dzikiego seksu. Dzikość ta polega także na wzmacnianiu się wszelkimi dostępnymi produktami działającymi jak narkotyki czy też afrodyzjaki. Nie obce przy tym są praktyki polegające na jawnej zamianie się żonami lub nawet współżycie mężczyzn będących przyjaciółmi. Wszystko to jednak ma tam swoje wytłumaczenie. Nic nie dzieje się ot tak. Praktyki takie są tam podejmowane od wielu lat i coś co zaskakuje nas, tam jest traktowane jako całkiem normalne.

Nie ma jednak co się oszukiwać, dziki sex jest tam osiągnięty w stu procentach. Na wszystko jest jednak wytłumaczenie. Większość podejmowanych tam zachowań nie jest związana bezpośrednio z przeżywaniem rozkoszy. Owszem to także ma znacznie, lecz o wiele bardziej dziki sexs ma być przepustką do osiągnięcia siły i energii, co skutkuje o wiele lepszym nasieniem, a także samopoczuciem mężczyzny. Mówienie więc o seksie w znaczeniu dzikości nabiera teraz znacznie innego wymiaru, o którym ludzie żyjący w cywilizowanych krajach mogą tylko poczytać.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • dziki seks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *