Cardio Activ to krople, które w naturalny sposób pomagają obniżyć ciśnienie i przywrócić dobrą kondycję całego układu krążenia. Warto po nie sięgnąć jak najwcześniej, by zminimalizować ryzyko niebezpiecznych powikłań, ale producent zapewnia, że krople działają niezależnie od stanu pacjenta. Czego można się spodziewać po takiej kuracji? www.CardioActiv.pl

Co to jest Cardio Activ?

Z objawami nadciśnienia zawsze warto się zgłosić do specjalisty. Nie w każdym przypadku konieczne jest leczenie farmakologiczne, ale na pewno jakoś trzeba podwyższone ciśnienie unormować. Zaleca się przede wszystkim przejście na zdrowszą, lżejszą dietę, zbicie cholesterolu, aktywność fizyczną, odstawienie odżywek, schudnięcie.

Można też włączyć do swojej kuracji odpowiedni suplement diety. Tutaj polecanym preparatem jest Cardio Activ, który według producenta w łagodny sposób normalizuje ciśnienie bez obciążania narządów wewnętrznych,podobne zastosowanie ma opisywany w innym artykule cardix forte.

 CardioActiv wykorzystuje same ziołowe składniki, które znane są ze swoich prozdrowotnych właściwości. Jak konkretnie powinna wyglądać suplementacja Cardio Activ, określa specjalista, z którym rozmawia się podczas składania zamówienia.

Czym jest nadciśnienie?

Nadciśnienie z pewnością nie jest chorobą, którą można bagatelizować Ciśnienie powyżej 140/90 to sygnał, że z układem krążenia dzieje się coś niedobrego. Oczywiście, sporadyczne skoki ciśnienia, wywołane na przykład nagłym stresem, jeszcze nie muszą oznaczać choroby, ale gdy takie wyniki ktoś ma prawie codziennie, to znak, że najpewniej choruje na nadciśnienie.

jak wyleczyć nadciśnienie

Z medycznych danych wynika, że niemal dwie trzecie osób z nadciśnieniem nawet nie wie, że mają tę chorobę, co jest bardzo niebezpieczne, ponieważ nieleczone nadciśnienie może uszkodzić wzrok, doprowadzić do zawału, udaru albo niewydolności serca, choroby nerek czy przedwczesnej śmierci. I nie jest też tak, że nadciśnieniem powinny się martwić jedynie starsze osoby, bo coraz częściej do zawału czy innych poważnych chorób układu krążenia dochodzi przed 40 rokiem życia.

Najczęstsze objawy nadciśnienia to:

 • ból głowy
 •  nieprzyjemne uczucie ucisku wokół głowy
 •  nieregularny, krótki oddech
 •  bóle w klatce piersiowej
 •  duszność
 •  zaburzenia snu
 •  krwawienie z nosa
 •  zaburzenia wzroku
 •  chroniczne przemęczenie

Kto może stosować CardioActiv?

Każdy, jeśli tylko ma się ukończone 18 lat. Cardio Activ to krople, czyli znika ryzyko dolegliwości żołądkowych oraz uszkodzenia wątroby, co jest związane bardzo często ze stosowaniem tabletek. Według producenta, pomaga w każdym przypadku nadciśnienia.

Cardio Activ jest polecany przez lekarzy, ale można ten suplement brać bez recepty i lekarskiego nadzoru. Zaleca się jednak, by przy poważniejszych chorobach serca oraz podczas terapii farmakologicznej zgłosić się na konsultację do specjalisty.

CardioActive – lista składników, co zawiera ?

 • Wyciąg z owoców głogu -Poprawia kondycję naczyń krwionośnych, uszczelnia je i zwiększa elastyczność ścianek. Niszczy blaszki miażdżycowe, poprawia krążenie, wzmacnia serce.
 • Wyciąg z serdecznika - Działa uspokajająco, eliminuje duszność, poprawia jakość snu. Likwiduje szumy w uszach oraz bóle głowy. Reguluje ciśnienie tętnicze i wspiera pracę serca
 • Wyciąg z owoców chmielu- Rozcieńcza krew, chroni przed powstawaniem groźnych zakrzepów blokujących światło naczyń krwionośnych. Przyspiesza wchłanianie małych tętniaków. Reguluje rytm pracy serca. Wzmacnia odporność.
 • Wyciąg z kwiatów lipy i dziurawca -Wzmacnia naczynia krwionośne i przyspiesza regenerację komórek.
 • Wyciąg ze skrzypu polnegoDostarcza mnóstwo flawonoidów, które wychwytują i neutralizują wolne rodniki. Działa oczyszczająco, łagodzi stany zapalne, nie dopuszcza do powstawania blaszek miażdżycowych. Reguluje gospodarkę wodno-solną. Wzmacnia serce.Działnie dokładnie opisane znajdziesz na: https://pl.wikipedia.org/wiki/Skrzyp

Cardio Activ – czy mogą wystąpić skutki uboczne?Czy jest bezpieczny ?

Silne leki często wywołują efekty uboczne, ale Cardio Activ to ziołowy suplement, który nie zawiera szkodliwych substancji. Może jednak dojść do reakcji alergicznych, jeśli pacjent ma uczulenie na choć jeden ze składników tworzących formułę Cardio Activ.

cardio activ skład ulotka forum

Można brać krople razem z innymi lekami, ale dla bezpieczeństwa lepiej skonsultować się wcześniej z lekarzem. Nie wolno kroplami CardioActiv zastępować leków przepisanych przez lekarza, są one tylko uzupełnieniem właściwej kuracji.

Jak działają krople Cardio Activ?

Zaletą ziołowej formuły Cardio Activ jest to, że działa ona na organizm bardzo łagodnie, nie zaburza procesów życiowych i nie niszczy zdrowych tkanek. Ma jednak wciąż naprawdę silne działanie, dlatego zmiany w organizmie zachodzą już po pierwszej dawce preparatu.

1.

Cardio Activ wspiera pracę całego układu krążenia. Serce zaczyna bić równomiernie, w prawidłowym tempie, znika arytmia i bolesne kłucia w klatce piersiowej. Z naczyń krwionośnych usuwane są blaszki miażdżycowe, a żyły i tętnice stają się mocniejsze i bardziej elastyczne. Ponieważ ciśnienie się stabilizuje, znikają szumy w uszach i ucisk w okolicy gałek ocznych.

2.

Producent podkreśla, że obniżanie ciśnienia zachodzi bardzo łagodnie, bez skoków potęgujących nieprzyjemne dolegliwości. Cardio Activ może też pomóc osobom, które są po udarze bądź zawale, przyspieszając ich powrót do sprawności fizycznej i intelektualnej.

3.

Cardio Activ wzmacnia serce, ale nie zaszkodzi wprowadzić do swojego stylu życia kilka dodatkowych zmian, jak regularne spacery i dostosowana do własnych możliwości aktywność fizyczna, dieta obniżająca cholesterol i cukier, odstawienie papierosów oraz innych używek podnoszących ciśnienie, zrzucenie nadwagi, która potęguje ryzyko wystąpienia zawału serca. Jak podkreślają specjaliści, nadciśnienie jest chorobą cywilizacyjną, wynikają głównie właśnie z niezdrowych nawyków.

Korzyści, jakie daje stosowanie Cardio Activ:

 • - normalizacja ciśnienia krwi
 • przywrócenie prawidłowego rytmu pracy serca
 •  usunięcie blaszek miażdżycowych zwężających światło naczyń krwionośnych
 • obniżenie cholesterolu
 •  wzmocnienie ścianek naczyń krwionośnych

Jak aplikować, przyjmować, brać Cardio Activ?


- rozpuść w szklance wody albo soku 15-20 kropli Cardio Activ

- przygotowany napój pij codziennie, rano i wieczorem


Kuracja powinna trwać bez przerwy 30 dni. Cardio Activ nadaje się do długotrwałego stosowania, ale pomiędzy poszczególnymi cyklami muszą minąć dwa tygodnie.

Czy CardioActiv jest skuteczny?


Cardio Activ jest suplementem przygotowanym przez doświadczonych specjalistów. Jego skuteczność została potwierdzona w trakcie badań klinicznych, do których przystąpiło 125 osób obu płci. Każda z osób miała zdiagnozowane nadciśnienie. Oto wyniki tych badań:

- unormowanie ciśnienia krwi – 100 procent

- wyleczenie arytmii serca – 99 procent

- usunięcie zakrzepów – 90 procent

cardio activ opinie forum efekty

Cardio Activ  Opinie

CardioActiv – opinie konsumentów, co piszą użytkownicy kropel, jak na nich zadziałał

Cardio Activ Cena, Opinie, Forum, Skład, Gdzie kupić

„Nie od razu się zorientowałam, że mam nadciśnienie. Najpierw myślałam, że po prostu jestem zmęczona, bo ciągle chciało mi się spać, nie miałam na nic siły, pobolewała mnie głowa. Nadciśnienie kojarzyło mi się ze starością i nadwagą, a jestem dopiero po 30-tce i mam szczupłą sylwetkę. Jak zmierzyłam ciśnienie to aż się przeraziłam i szybko zaczęłam szukać jakiegoś rozwiązania. Po miesiącu brania Cardio Activ problemy się skończyły, ciśnienie spadło, przestałam być senna. Na pewno wrócę do tych kropli.” Joanna

Cardio Activ Cena, Opinie, Forum, Skład, Gdzie kupić

„Krople CardioActive dostałam od wnuka, że niby to krople wzmacniające na serce. Już kiedyś brałam coś podobnego, ale nie zauważyłam żadnej poprawy. Jednego dnia poczułam się gorzej i na próbę wzięłam to CardioActive. Dolegliwości szybko przeszły, a jak zużyłam całą buteleczkę, w ogóle przestałam mieć skoki ciśnienia.” Jadwiga

Cardio Activ Cena, Opinie, Forum, Skład, Gdzie kupić

„Diagnoza o nadciśnieniu to był dla mnie cios, bo zawsze sądziłem że dbam o siebie. Ale prawda, o ile dużo się ruszam, tak z jedzeniem zdrowych rzeczy bywa różnie. Stan nie był poważny, nie musiałem zostawać w szpitalu czy brać leki, wystarczyło kilka zdrowych zmian. Zamówiłem sobie Cardio Activ jak zalecił lekarz i już miesiąc mija, jak ciśnienie mam w normie, żadnych skoków, cholesterol też mi spadł.” Michał

Cardio Activ Cena

Ile kosztuje Cardio Activ?

Normalna cena za opakowanie Cardio Activ to 318 zł. Dzięki promocji można obecnie kupić CardioActiv za 159 zł, ale liczba opakowań objętych rabatem jest ograniczona.

Gdzie zamówić Cardio Activ?

Apteki, sklepy z suplementami, serwisy aukcyjne – w żadnym z tych miejsc nie kupi się oryginalnych kropli Cardio Activ. Oferty, na jakie trafia się w tych miejscach, dotyczą najczęściej podróbek, ponieważ producent nie godzi się na dystrybucję swoich kropli poza oficjalną stroną internetową CardioActive. Złożenie zamówienia jest banalnie proste:

 1.  wypełnij formularz online podając swój numer telefonu
 2.  odbierz połączenie od konsultanta i ustal z nim szczegóły swojego zamówienia
 3.  za przesyłkę zapłać dopiero przy odbiorze.

Cardio Activ – najczęstsze pytania

Co to jest Cardio Activ?

CardioActive to suplement na nadciśnienie, w formie kropli, wykonany z naturalnych składników.

Dlaczego warto stosować CardioActiv?

To suplement, który normalizuje ciśnienie krwi, obniżając w ten sposób ryzyko wystąpienia zawału, udaru, niewydolności serca.

Czy każdy może brać Cardio Active?

Tak, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Osoby ciężko chore powinny się skonsultować z lekarzem przed podjęciem kuracji.

Jak szybko Cardio Activ przynosi efekty?

Według producenta, już po jednym miesiącu można wyleczyć się z nadciśnienia.

Czy Cardio Activ jest na receptę?

Krople CardioActive sprzedawane są bez recepty.

Czy kupię Cardio Activew aptece?

Nie, krople są dostępne tylko na stronie producenta.

Czy CardioActive jest bezpieczny dla zdrowia?

Formuła Cardio Activ została dokładnie przebadana i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Stosowane według zaleceń nie wywołują efektów ubocznych.

Czy Cardio Activ to naturalny suplement?

Tak, każdy składnik jest pochodzenia roślinnego.

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Najlepsze Portale Randkowe W Jednym Miejscu

error: Content is protected !!