Kłopoty z sercem oraz miażdżyca dotykają bardzo wiele osób i nie jest to bynajmniej domena starszych, już po 30-tce można trafić do grupy ryzyka. Niektórzy dziedziczą takie problemy po przodkach, ale najczęściej na choroby układu krążenia zapadamy z własnej winy, źle się odżywiając, stosując używki i żyjąc w nieustannym stresie.

Cardix Forte

cardix forte

Co to jest Cardix Forte? – Jest to suplement diety dostępny bez recepty, stosowany przy wysokim cholesterolu, nadciśnieniu i problemach z miażdżycą.

Dla kogo jest Cardix Forte? – Cardix Forte jest dla osób pełnoletnich. Płeć nie ma znaczenia. Zalecane jest stosowanie suplementu nie tylko wtedy, gdy wyniki cholesterolu są złe, ale również przy nadwadze, paleniu papierosów, spadku kondycji, nadciśnieniu oraz po przekroczeniu 40 roku życia.

Czy suplement trzeba łączyć z dietą? –Nie, ale zaleca się choć niewielkie zmiany w sposobie żywienia, tak by zwiększyć korzyści płynące z przyjmowania suplementu.

Jak długo trwa kuracja z Cardix? Powinno się przyjmować przez jeden miesiąc, ale warto ten okres wydłużyć na trzy miesiące, dla jeszcze lepszych wyników.

Choroby układu krążenia zaliczane są do chorób cywilizacyjnych. Cierpi na nie coraz więcej osób, a winą obarcza się przede wszystkim współczesny, niezbyt zdrowy styl życia. Kiepska dieta przyczynia się do ogólnego osłabienia organizmu oraz do podwyższonego cholesterolu, od czego zaczyna się wiele chorób.

Co wywołuje miażdżycę

problemy z sercem

Miażdżyca to dość podstępna choroba, która rozwija się powoli i przez długi czas nie daje żadnych zauważalnych symptomów. Z czasem jednak robi się niebezpiecznie, ponieważ w tętnicach osadzają się blaszki miażdżycowe, które blokują przepływ krwi, a oderwana blaszka może wywołać zawał serca bądź udar. Tego typu schorzenia są jedną z najczęściej występujących przyczyn śmierci.

 

Skąd biorą się owe blaszki? Właśnie z nadmiaru złej frakcji cholesterolu. Osadza się on na ściankach naczyń krwionośnych, coraz bardziej zmniejszając ich średnicę. Początkowo objawy są dość niewinne, jak zmęczenie, ból w nogach, kłopoty z koncentracją. Nieleczona miażdżyca może jednak doprowadzić do amputacji kończyny, udaru albo zawału.

Cardix Forte Działanie, Efekty

Na co pomaga Cardix Forte? To suplement na obniżenie cholesterolu, uregulowanie ciśnienia i zapobieganie chorobom układu krążenia.

Zalety Cardix Forte i efekty jakie możesz uzyskać to to:

  • – ochrona przed chorobami serca
  • – mniejsze ryzyko zawału
  • – prawidłowy poziom cholesterolu i trójglicerydów
  • – mocniejsze naczynia krwionośne
  • prawidłowo działający układ krążenia
  • – prawidłowe ciśnienie krwi
  • – brak blaszek miażdżycowych

Czy Cardix Forte pomaga uniknąć zawału?Tak,  jest polecany w ramach profilaktyki zdrowotnej. Stosujemy Przynajmniej jeden miesiąc, ale producent zaleca wydłużenie kuracji na dwa, trzy miesiące dla utrwalenia efektów. Suplement Na Serce zadziała także wtedy, gdy nie wprowadza się żadnych zmian do jadłospisu, ale na pewno nie zaszkodzi zwrócić większą uwagę na to, co znajduje się na talerzu.

Cardix Forte Opinie

Czy Cardix Forte to dobry produkt?

Lekarze często rekomendują swoim pacjentom stosowanie cardixforte, nie trzeba się więc obawiać, że to podejrzany produkt o wątpliwym działaniu. Opinie konsumentów potwierdzają, że produkt pomaga w obniżaniu cholesterolu, a kuracja nie wiąże się z żadnymi efektami ubocznymi.

„Przez ostatnie kilka lat każda wizyta u lekarza kończyła się tym samym – że mam za wysoki cholesterol i muszę w końcu wziąć się za siebie, jeśli nie chcę wylądować z zawałem. Wiem, że miażdżyca to nie przelewki, bo moja babcia ciężko to przechodziła, ale po kilku dniach strach mijał i wracałem do starych nawyków. Pomyślałem jednak, że warto pomyśleć o jakimś suplemencie, bo od moich znajomych wiem że to pomaga. Padło na Cardix Forte, bo większość polecała właśnie ten produkt. Już po miesiącu było dużo lepiej, a teraz wreszcie wszystkie wyniki mam w normie.” – Paweł, 45 lat

Cardix Forte Cena

cardix forte cena

Ile kosztuje cardix forte ? – Jedno opakowanie to koszt 137zł jest to cena promocyjna z officialnej strony producenta.

Czy kupię Cardix Forte w aptece?

Nie, Cardix nie jest sprzedawany w aptekach. Zamówienie można złożyć poprzez stronę internetową producenta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
error: Content is protected !!