UrinoFix to skuteczny suplement w problemie nietrzymania moczu

UrinoFix Opinie – Skład, Cena, Gdzie Kupić, Ile Kosztuje, Działanie, Efekty, Komentarze

Nietrzymanie moczu to przypadłość, którą można usunąć dzięki kapsułkom UrinoFix. Poniżej w artykule przeczytasz opinie o produkcie i poznasz jego cenę. To naturalny suplement, z roślinnych składników, wzbogacony magnezem. Ma za zadanie wspomagać cały układ moczowy, dzięki czemu odzyskana zostanie kontrola nad pęcherzem. Suplement można zacząć stosować bez recepty, a dokładny opis kuracji znajduje się w ulotce. Jakich efektów można się spodziewać? www.Urinofix.com

Urinofix zostaje wycofany ze sprzedaży i zastąpiony nowym ulepszonym produktem o nazwie Urovico, już teraz możesz sprawdzić jego skuteczność – TUTAJ

Dla kogo UrinoFix to odpowiedni suplement?

UrinoFix działa szybko i skutecznie

Nietrzymanie moczu dotyczy sytuacji, kiedy oddawanie moczu odbywa się w sposób niekontrolowany. Problem ten dotyka milionów ludzi na całym świecie, ale częściej doświadczają go kobiety, co jest powiązane z ciążą, menopauzą oraz nieco inną budową układu moczowego. Mimo że nietrzymanie moczu bardzo przeszkadza w codziennym życiu, bardzo wiele osób nie zgłasza się z tą przypadłością do lekarza lub jest ona uważana za coś normalnego w starszym wieku. O ile wiek rzeczywiście jest czynnikiem zwiększającym ryzyko wystąpienia nietrzymania moczu, tak to wcale nie oznacza, że seniorzy nie mogą z tym nic zrobić.

Właśnie dla starszych osób UrinoFix jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ suplement działa wzmacniająco na układ moczowy i poprawia jego funkcjonowanie. Jest to także właściwy suplement dla osób, które doświadczają nietrzymania moczu z innych powodów, takich jak:

 • przebyta ciąża i zmiana ułożenia macicy
 • osłabione mięśnie dna miednicy
 • infekcje dróg moczowych i choroby układu moczowego
 • przerośnięta prostata
 • zwiększona aktywność mięśni pęcherza moczowego
 • zaburzeń układu nerwowego
 • zaburzeń w gospodarce hormonalnej
UrinoFix zwalczy objawy nietrzymania moczu

Ryzyko wystąpienia nietrzymania moczu zwiększa się także u osób otyłych oraz nieaktywnych fizycznie, ponieważ prowadzi to do osłabienia mięśni. Nietrzymania moczu doświadcza się często podczas menopauzy, kiedy w organizmie jest niedobór estrogenów. Na dolegliwości menopauzy warto sięgnąć po suplement Menozina. Choroby takie jak cukrzyca również mogą spowodować problemy z nietrzymaniem moczu, tak samo jak zaburzenia trawienne, zaparcia, hemoroidy. Prócz tego na nietrzymanie moczu narażone są osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną.

UrinoFix Opinie

Co mówią osoby, które używają kapsułek UrinoFix?

„W moim przypadku nietrzymanie moczu miało charakter wysiłkowy. Parę razy podczas trudniejszych i bardziej wymagających fizycznie ćwiczeń doszło do niewielkich wycieków moczu. Początkowo myślałem, że to może chwilowe osłabienie wywołane przeziębieniem, ale wycieki regularnie się powtarzały. Nie chciałem żeby to się pogłębiło, dlatego zamówiłem UrinoFix. Dlaczego właśnie ten suplement? Przekonał mnie skład, poza tym żeby go kupić nie musiałem iść do lekarza. A na działanie nie narzekam, bo odkąd go biorę, z moim układem moczowym jest wszystko w porządku.”

„Kapsułki UrinoFix dostałam od córki. Zamówiła mi te tabletki kiedy się poskarżyłam że mam coraz większy problem z nietrzymaniem moczu. Niezbyt dobrze przechodziłam menopauzę, a to był chyba jeden z tych najgorszych objawów, bo przytrafiał mi się w najmniej odpowiednich sytuacjach, a do pracy musiałam chodzić w pieluchomajtkach. Teraz już nie muszę. Suplement spełnił swoje zadanie.”

„W czasie ciąży miałam trochę problemów z pęcherzem, lecz pocieszałam się że po porodzie pewnie wszystko wróci do normy. Niestety nie wróciło. Wycieki moczu zdarzały się codziennie, a po pewnym czasie nie było to już tylko kilka kropelek. Do lekarza trochę krępowałam się iść, zaczęłam więc od naturalnych metod. UrinoFix zadziałał w zaledwie kilka tygodni. Teraz mogę normalnie kontrolować swój pęcherz.”

www.Urinofix.com

Przeczytaj też: naturalne kapsułki Prostoxalen – na problemy z prostatą

Jak UrinoFix pomaga na nietrzymanie moczu?

UrinoFix ma same pozytywne komentarze i opinie

Przy nietrzymaniu moczu warto zadbać o kilka zmian w swoim stylu życia. Na pewno bardzo pomocne będzie trenowanie mięśni dna miednicy (inaczej mięśnie Kegla), które odpowiadają za podtrzymanie pęcherza, cewki moczowej oraz narządów rodnych. Warto też zredukować masę ciała oraz ograniczyć zbyt duży wysiłek – aktywność fizyczna pomaga wzmocnić mięśnie, jednak bardzo ciężka praca czy mocno intensywne treningi dodatkowo osłabią mięśnie odpowiedziane za układ moczowy.

Suplementowanie UrinoFix daje jeszcze lepsze efekty, ponieważ jego składniki aktywne kompleksowo dbają o zdrowie układu wydalniczego, oczyszczają drogi moczowe oraz zapobiegają infekcjom dróg moczowych. Mają także działanie antyoksydacyjne, a wolne rodniki niszczą dobre komórki także w układzie moczowym.

Czy UrinoFix działa na każdy rodzaj nietrzymania moczu?

Efekt tej dolegliwości jest zawsze ten sam – dochodzi do mimowolnego oddawania moczu. Jednak powody, dla których nie panuje się nad pęcherzem, nie są zawsze te same. Nietrzymanie moczu występuje pod kilkoma postaciami:

 • wysiłkowe nietrzymanie moczu – najczęściej diagnozowane, powiązane ze wzrostem ciśnienia w jamie brzusznej. Wycieki moczu pojawiają się bez uczucia parcia, najczęściej podczas wysiłku fizycznego czy takich czynności jak kaszlenie albo kichanie. Nie ma jednak częstszej potrzeby mikcji i raczej nie dochodzi do popuszczania moczu podczas snu;
 • nietrzymanie moczu z parcia – jest to bardzo nagle pojawiająca się potrzeba oddania moczu, nad którą nie można zapanować, dlatego dochodzi do bezwiednych wycieków. Do niekontrolowanej mikcji może dojść podczas spoczynku albo w trakcie snu;
 • mieszane nietrzymanie moczu – to połączenie objawów wysiłkowego moczu oraz naglącej potrzeby oddania moczu;
 • nietrzymanie moczu z przepełnienia – typowe dla mężczyzn z przerośniętą prostatą oraz osób, u których mięśnie kontrolujące pęcherz nie działają prawidłowo;

UrinoFix ma wszechstronny skład, dlatego powinien pomóc niezależnie od rodzaju dolegliwości oraz przyczyn problemów z pęcherzem. Suplement świetnie radzi sobie z infekcjami dróg moczowych oraz upośledzonym oddawaniem moczu, co ostatecznie prowadzi do odzyskania kontroli nad pęcherzem.

Czy można zwalczyć nietrzymanie moczu dzięki kapsułkom UrinoFix?

UrinoFix polecany dla starszych osób

Nietrzymanie moczu samo w sobie nie jest żadną chorobą. To objaw, który wynika zazwyczaj z różnych schorzeń układu moczowego, może mieć też związek z upośledzoną pracą układu nerwowego albo zaburzeniami w gospodarce hormonalnej. Jest typową przypadłością osób starszych, bo to głównie seniorzy mają kłopoty z utrzymaniem moczu, ale to nie jest wcale objaw, który musi już zostać na zawsze.

Nietrzymanie moczu może występować w różnych nasileniach, od drobnych, kropelkowych wycieków po jednorazowe opróżnienie całego pęcherza. W każdym z tych przypadków UrinoFix może zadziałać, choć oczywiście w cięższych stanach zwykle wymagana jest dłuższa suplementacja i dodatkowe działania, jak na przykład ćwiczenia mięśni Kegla oraz zmiana nawyków w doborze napojów i częstotliwości ich spożywania. Stosując UrinoFix można uniknąć krępujących sytuacji, a nawet zrezygnować z noszenia specjalnej bielizny na nietrzymanie moczu.

OPIS PRODUKTU:
Strona sprzedażowa▶️ www.UrinoFix.pl
Opinie5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Cena149 zł
Składniki🌿 100% naturalny
Skutki uboczne❌ Nie stwierdzono
Czy można kupić suplement w aptece?Nie

Jak wygląda przyjmowanie kapsułek UrinoFix?

Tabletki UrinoFix można kupić bez recepty. Zaleca się je brać przez co najmniej cztery tygodnie, a jeszcze lepiej, kiedy suplementację wydłuży się na parę miesięcy. Dla skuteczności działania UrinoFix bardzo ważna jest systematyczność, dlatego nie można po niego sięgać jedynie sporadycznie, bo nie jest to środek na doraźne złagodzenie nagłych objawów.

Kapsułki UrinoFix trzeba brać dwa razy dziennie, za każdym razem po jednej tabletce, które od razu popija się dużą ilością wody. Nie ma przeciwwskazań do łączenia UrinoFix z innymi preparatami na nietrzymanie moczu, jeśli tylko mają one różne składy. W przypadku prowadzenia leczenia farmakologicznego zaleca się konsultację ze swoim lekarzem prowadzącym.

Czy używanie UrinoFix jest bezpieczne?

Suplementacja zawsze powinna być bezpieczna dla zdrowia, stąd w UrinoFix obecność samych składników naturalnych o potwierdzonym naukowo badaniu. Zastosowane w UrinoFix zioła są nieszkodliwe, a dawki tak wyliczono, aby suplement zadziałał z wysoką skutecznością bez powodowania skutków ubocznych. Nie stwierdzono do tej pory, aby podczas prawidłowej suplementacji dochodziło do niepożądanych działań. UrinoFix nie uszkadza wątroby i nie podnosi ciśnienia, nie ma też negatywnego wpływu na układ pokarmowy.

Osoby, które mają alergię na rośliny, powinny przed suplementacją zapoznać się z całym składem i treścią ulotki. UrinoFix nie wykazuje szkodliwego działania, niemniej dla pewności nie należy go przyjmować w trakcie ciąży oraz karmienia piersią. Kapsułek nie zaleca się też podawać dzieciom.

Jakie składniki są obecne w kapsułkach UrinoFix?

Magnez to bardzo ważny pierwiastek dla naszego zdrowia. Dzięki niemu można poprawić swoją odporność oraz wzmocnić mózg i układ nerwowy. Przy prawidłowej podaży magnezu łatwiej kontrolować poziom cukru i zapobiegać cukrzycy, jest to także pierwiastek, bez którego może dojść do zaburzeń pracy serca. Magnez przywraca pożądaną równowagę elektrolitową i sprawia, że organizm wolniej się męczy. Poprawia on kondycję kości oraz stymuluje procesy naprawcze w komórkach. Przywraca właściwe przewodnictwo nerwowe, co jest istotne między innymi właśnie dla sprawnego działania pęcherza.

Kolejnym składnikiem jest ekstrakt z liści mącznicy lekarskiej. Utrzymuje on nerki w optymalnej kondycji oraz poprawia wydalanie moczu. Ułatwia kontrolę cukru, a cukrzyca ma spory związek z zaburzeniami w oddawaniu moczu. Ponadto składnik ten chroni drogi moczowe przed bakteriami oraz zapobiega uszkodzeniom DNA, lipidów oraz białek. Ekstrakt z ziela skrzypu polnego dba o właściwe stężenie minerałów w organizmie, poprawia funkcjonowanie nerek oraz reguluje gospodarkę wodną organizmu.

Ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej przyczynia się do sprawniejszej detoksykacji organizmu – chodzi zarówno o usuwanie drobnoustrojów z dróg moczowych, jak i niszczenie wolnych rodników powodujących stres oksydacyjny. Składnik ten działa wzmacniająco na cały układ moczowy oraz działa przeciwzapalnie. Ekstrakt z liści brzozy brodawkowatej powoduje, że nerki szybciej usuwają nadmiar wody z organizmu oraz szkodliwe toksyny. Oczyszcza drogi moczowe, działa odkażająco oraz pobudza szybszą przemianę materii.

UrinoFix jego skład to mieszanka naturalnych ekstraktów

Ekstrakt z korzenia rdestu ptasiego wspomaga układ moczowy, poprawia kondycję tkanki łącznej oraz posiada właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze. Ekstrakt z kłącza perzu właściwego to składnik stosowany przy różnych schorzeniach układu moczowego, który zmniejsza ryzyko niewydolności nerek, poza tym przyspiesza przemianę materii, obniża cukier, zwiększa odporność organizmu.

Korzeń pietruszki zwyczajnej to składnik, który poprawia działanie układu moczowego, oczyszcza cewkę ze złogów i bakterii, działa odkażająco. Pomaga na bóle menstruacyjne oraz działa wzmacniająco na mięśnie dna miednicy. Ostatnim składnikiem UrinoFix są pestki dyni, które korzystnie wpływają na stan mięśni i działają na nie wzmacniająco. Pestki dyni pomagają też obniżyć cukier we krwi oraz cholesterol, spowalniają starzenie organizmu, niszczą wolne rodniki. Powodują też, że zmiany hormonalne wywołane menopauzą są słabiej odczuwalne, dzięki czemu łatwiej uniknąć nietrzymania moczu.

Urinofix zostaje wycofany ze sprzedaży i zastąpiony nowym ulepszonym produktem o nazwie Urovico, już teraz możesz sprawdzić jego skuteczność – TUTAJ

Jakie są przyczyny nietrzymania moczu i co daje UrinoFix?

Oddawanie moczu to podstawowa potrzeba fizjologiczna. Informuje o niej parcie na pęcherz, które znika po jego opróżnieniu. Kiedy układ moczowy działa jak należy, zgromadzony w pęcherzu mocz nie wycieka, bo trzymają go mięśnie okalające cewkę meczową. Kiedy świadomie oddajemy mocz, mięśnie się rozluźniają i można opróżnić pęcherz, ale gdy dochodzi do zaburzeń w przekazie tych sygnałów, mocz po prostu wycieka bez naszej świadomości.

Niekontrolowane oddawanie moczu zdarza się w każdym wieku, także u dzieci. W grupie wiekowej 40+ nawet jedna na pięć kobiet może doświadczać nietrzymania moczu, również u mężczyzn z wiekiem nasilają się dolegliwości pęcherza. Naturalne sposoby na nietrzymanie moczu bywają pomocne, jednak rzadko kiedy tylko dzięki nim uda się zwalczyć tę krępującą dolegliwość. Można natomiast dokonać tego dzięki suplementowaniu UrinoFix, który wzmacnia układ moczowy.

UrinoFix Cena

Gdzie dostępny jest UrinoFix? Ile kosztuje zakup tych kapsułek?

UrinoFix promocyjna cena na stronie producenta

Kapsułki UrinoFix można bez problemu kupić w internecie. Aby złożyć zamówienie, trzeba wejść na stronę internetową producenta, zaznaczyć najlepszy dla siebie pakiet i podać dane do wysyłki. Przedpłata wymagana jest tylko przy przesyłkach zagranicznych, natomiast zamówienia krajowe mogą być zrealizowane w opcji za pobraniem. Wszystkie przedpłaty realizowane są w bezpiecznym procesie zakupowym, a klient nie musi się obawiać utraty swoich danych osobowych.

Zamawiając jedną sztukę UrinoFix trzeba zapłacić 149 zł, do czego dochodzą jeszcze opłaty za przesyłkę kurierską. Oszczędzić można zamawiając pakiety UrinoFix, ponadto przy większym zamówieniu przesyłka kurierska jest darmowa i do ceny samego suplementu nie dolicza się żadnej dodatkowej opłaty. Dwa pudełka tabletek UrinoFix są w cenie 285 zł – bez rabatu trzeba byłoby zapłacić 298 zł. Pakiet trzech sztuk UrinoFix można kupić za 447 zł, ale w tej cenie dostaje się cztery opakowania, z jednym darmowym, dzięki czemu oszczędza się 25 procent.

Najczęściej zadawane pytania:

Co to jest UrinoFix?

UrinoFix to suplement diety, którego celem jest usunięcie dolegliwości układu moczowego, w szczególności nietrzymania moczu. Suplement zaleca się stosować regularnie, dzięki czemu jest szansa na długotrwałe wyeliminowanie krępujących objawów.

Co można znaleźć w składzie UrinoFix?

UrinoFix zawiera roślinne ekstrakty, między innymi z rdestu ptasiego, perzu, brzozy brodawkowatej, skrzypu polnego. Formułę uzupełnia wysoka dawka magnezu.

Czy przyjmowanie UrinoFix może wywołać skutki uboczne?

Jako naturalny suplement, UrinoFix nie powoduje efektów ubocznych, jeśli bierze się go dokładnie według zaleceń z ulotki. Przeciwwskazania dotyczą tylko kobiet w ciąży, karmiących piersią, dzieci oraz osoby, które mają alergię na wybrane roślinne składniki.

Czy mogę kupić UrinoFix w aptece?

Nie jest możliwy zakup kapsułek UrinoFix w żadnej aptece, bo suplement dostępny jest tylko w sprzedaży online, na stronie producenta.

Komu pomoże UrinoFix?

Kapsułki UrinoFix są wskazane dla wszystkich osób mających problem z układem moczowym. Dzięki suplementacji można wyleczyć się z krępującego nietrzymania moczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *