Pięć najważniejszych elementów udanego związku partnerskiego!

 

Każdy związek ma swoje wzloty i upadki ,dobre i złe dni,możemy sobie pomóc żeby było więcej tych wspaniałych chwil dzięki, zastosowaniu paru istotnych elementów.

  • Słuchanie i Mówienie -właśnie tak umiejętność słuchania i rozmowy z partnerem dzieleniem się tym co ma nam do powiedzenia i szczere wnikliwe wysłuchanie go jest jednym z podstawowych składników udanego związku.Wszelkie obawy, troski,uczucia muszą być podzielone,dlatego uważne wsłuchiwanie się w to co mówi twoja druga połówka jest takie ważne,jak przekazanie wszystkich naszych myśli,dzielenie się tym co czujemy i jak to odbieramy. Jeśli czujesz że możesz porozmawiać z partnerem o wszystkim ,to jesteście na dobrej drodze do udanego związku.
  • Uczucie-to jest coś co musisz okazywać tak często jak się da ,i to na różne sposoby ,podtrzymując w ten sposób płomyk miłości.W związku jedno musi opiekować się drugim ,psychicznie i fizycznie,musisz pamiętać o potrzebach swojego partnera – to się nazywa miłość.
  • Akceptacja-nikt nie jest idealny ,każdy ma swoje wady i zalety,dlatego akceptacja partnera jak i samego siebie jest taka ważna.Twój partner może mieć inny pogląd i zdanie na różne tematy,z którymi ty niekoniecznie się zgadzasz,ale to nie znaczy że nie możesz tego zaakceptować.Zacznij tolerować i akceptować pewne różnice i inny punkt widzenia twojego partnera ,a twój związek dojrzeje.
  • Atrakcyjność-wcale nie musisz wyglądać jak model/ka żeby być kochanym,w każdym bądz razie twój partner musi coś widzieć w tobie, na szczęcie każdy ma to coś.Musisz pamiętać że każdy człowiek jest inny ,miedzy każdym są jakieś różnice no i oczywiście każdy inaczej spostrzega piękno, coś co u jednego będzie przykuwało uwagę np; oczy ,usta, głos, drugi nawet na to nie spojrzy. I to jest piękne bądz sobą na dłuższą metę to jest ważne i tylko to się liczy.

Przemyśl sobie jak to wygląda w twoim związku jeśli widzisz ,że któryś ze składników jest zaniedbany,zacznij wdrażać je w życie.Problemy lepiej jest rozwiązywać niż ignorować,nie myśl że sobie tak o odejdą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *