Archiwum kategorii: Mięśnie

xynogen

Tabletki Xynogen Cena, Gdzie Kupić, Jakie Efekty, Opinie, Forum

Xynogen na zwiększenie masy mięśniowej, poznaj opinie i efekty jakie daje stosowanie tego produktu. Jaki ma skład, czy jest skuteczny jaka jest cena i gdzie kupić xynogen – tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Każdy trening wymaga niezwykle starannego przygotowania. Nie tylko samych ćwiczeń, bo choć od nich wiele zależy, to sama aktywność mięśni nie zbuduje. W treningu liczy się także sposób odżywiania oraz suplementacja, której celem jest wspieranie organizmu w trudnym zadaniu, jakim jest budowa masy mięśniowej.

Xynogen jest jednym z takich suplementów, który pomaga wyrzeźbić idealną sylwetkę i poprawić swoje wyniki. Jest dostępny dla każdego, a na pozytywne efekty nie trzeba długo czekać. www. Xynogen.pl

Co to jest Xynogen – jak działa

Przygotowania do wysiłku należy rozpocząć na długo zanim rozpocznie się ćwiczenia. Ciało musi być po prostu gotowe na aktywność fizyczną, w przeciwnym razie nie ma co liczyć na imponujące rezultaty.

W ramach tych przygotowań znajduje się suplementacja, dzięki której do organizmu trafią wszystkie niezbędne witaminy, minerały i substancje wspomagające. Na tle suplementów diety wyróżnia się bardzo na plus, bo w przeciwieństwie do wielu odżywek jest w stu procentach legalny i bezpieczny, nie rujnuje zdrowia, za to gwarantuje pełną skuteczność. Xynogen sprawia, że każdy trening kończy się sukcesem i jest motywacja do tego, by kontynuować swój plan.

Xynogen Efekty stosowania

Tabletki Xynogen Cena, Gdzie Kupić, Jakie Efekty, Opinie, Forum

Główne zadanie, jakie ma do spełnienia Xynogen, to zwiększenie masy mięśniowej i siły Organizm dobrze reaguje na wysiłek, również ten bardzo intensywny, a kiedy ćwiczenia dobiegną końca, komórki mięśniowe od razu zaczynają się regenerować i ciało bardzo szybko dochodzi do siebie. Xynogen po prostu zwiększa wytrzymałość i mięśnie  w efekcie można ćwiczyć jeszcze dłużej i jeszcze intensywniej.

Xynogen  jest odżywką, którą zażywa się przed rozpoczęciem treningu. W ten sposób organizm zaczyna swoje przygotowania do wysiłku i gdy zaczynają się ćwiczenia, nie brakuje ani siły, ani koncentracji, ani wytrzymałości.

Na każdym etapie treningów, przy każdym rodzaju ćwiczeń, produkt spełnia swoje zadanie i pomaga osiągać nawet bardzo śmiałe cele. Jeśli więc do tej pory próby poprawy własnych wyników spełzały na niczym, Xynogen  z pewnością jest w stanie to zmienić. To produkt, który zwiększa masę mięśniową i  wydolność organizmu, ale w sposób naturalny, po prostu usuwając skutki zmęczenia i dekoncentracji.

jak zbudować masę mięśniową z Xynogen

Dodatkowo, bogaty skład zawierający witaminy i minerały odżywia organizm, a to kolejny przyczynek do sukcesu. Nie jest bowiem tajemnicą, że uboga w mikroelementy dieta jest powodem, dla którego organizm staje się podatniejszy na kontuzje po intensywnym wysiłku. Xynogen uzupełnia te zapasy, co wzmacnia mięśnie i stawy, więc o uszkodzenia jest już znacznie trudniej.

Kiedy Warto stosować Xynogen

Xynogen  to szereg korzyści dla wszystkich, którym marzy się rozbudowana masa mięśniowa. Xynogen to większa wytrzymałość, co ma ogromne znaczenie przy bardzo męczących planach treningowych. To także więcej siły, a trudno jest przecież wykonywać szereg powtórzeń, kiedy brakuje energii. To także lepsza regeneracja, dzięki czemu podczas kolejnej sesji ciało jest świeże i wypoczęte – a to bardzo ważne, bo każdy, nawet najdrobniejszy uraz z poprzedniego treningu będzie się pogłębiał przy nowo wykonywanych ćwiczeniach. www. Xynogen.pl

Xynogen likwiduje uczucie zmęczenia, dlatego jest idealnym środkiem dla osób bardzo aktywnych, ale przyda się też tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.Jest godny polecenia także dlatego, że nie wpływa negatywnie na stan zdrowia, czego nie da się powiedzieć o wszystkich suplementach – nie brak odżywek, które wprawdzie budują mięśnie, ale jednocześnie niszczą organizm.

Xynogen nie wywołuje żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych, a jego formuła jest tak dobrana, by zapewnić skuteczność bez żadnych minusów.

 Xynogen efekty opinie skład

Xynogen  jest na tyle efektywny, że chętnie go stosują zawodowcy, którzy przecież wymagają idealnej formy i ponadprzeciętnych możliwości. Xynogen właśnie to zapewnia. Zwiększa wydajność, pomaga w spalaniu tłuszczu i przez cały czas trwania treningu poziom wytrzymałości organizmu utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Także wtedy, gdy sesja przeciąga się na kilkadziesiąt minut. Bez efektów ubocznych, bez kłopotów zdrowotnych. Czysta moc.

Jaki Xynogen ma skład?

Skąd ta siła się bierze? Oczywiście, z perfekcyjnie dobranych składników. Tabletki Xynogen to specjalnie opracowana formuła, dokładnie przebadana i przetestowana na wielu zawodnikach. Dokładny skład preparatu znajdziesz na stronie producenta 

 

Suplementy powiększające poziom testosteronu

Suplementy mające na celu zwiększenie stężenia testosteronu są najczęściej komponowane na bazie składników ziołowych, ale często dodaje się też witaminy oraz minerały. Skuteczną mieszanką jest na przykład połączenie witaminy B6, cynku i magnezu.

Właściwości tych pierwiastków są znane od dawna, jednak dopiero w ostatnich latach okazało się, że połączenie cynku i magnezu w odpowiednich proporcjach zmusi organizm do wytwarzania większych ilości testosteronu. Dodatkowo cynk pełni rolę antyoksydantu, dzięki czemu ciało lepiej się regeneruje po wysiłku fizycznym. Magnez z kolei odpowiada za pracę mięśni i wiele procesów życiowych.

Xynogen blokuje aromatazę

Aromataza to doskonale znany wszystkim sportowcom problem. Jest to enzym, który przekształca hormony męskie w hormony żeńskie, w wyniku czego mięśnie zanikają, stają się coraz słabsze i powrót do dobrej formy staje się mocno utrudniony. Aromataza jest zależna od poziomu tkanki tłuszczowej, bo enzym ten znajduje się właśnie w tłuszczu. Dlatego tak istotne jest, by przy budowie mięśni ograniczyć do minimum poziom tkanki tłuszczowej, bez tego treningi nieiele pomogą.

Niedobory testosteronu wywołują szybsze zmęczenie organizmu, osłabiają koncentrację, są też bardzo niekorzystne z punktu widzenia sprawności seksualnej i płodności. Dlatego powiększanie poziomu testosteronu ma kluczowe znaczenie dla męskiej formy.

Takie zadanie ma właśnie Xynogen . Dba o to, by testosteronu nigdy nie było za mało. Wspomaga budowę mięśni i umożliwia im znacznie szybszą regenerację. Z Xynogen odbudowa formy przebiega sprawniej i szybciej, a aromataza przestaje być palącym problemem. Estrogenu nie przybywa, w organizmie dominują męskie hormony.

Xynogen daje wreszcie to, czego wielu sportowcom brakowało – możliwość zwiększenia poziomu testosteronu. Od tej pory mięśnie będą już tylko wyłącznie powodem do uzasadnionej dumy.

 

Większa produkcja hormonów dzięki Xynogen

Suplementy diety może nie dają tak natychmiastowego efektu co anaboliki, nie mają za to tak drastycznego wpływu na organizm. Poziom HGH i testosteronu dzięki suplementom rośnie, bo gruczoły hormonalne pracują z większą wydajnością.

Mówiąc inaczej, suplementy tylko zwiększają potencjał organizmu, pobudzając go do pracy na maksimum swoich możliwości. Dzięki temu suplementy nie wywołują większych efektów ubocznych, a jeśli nawet się one pojawiają, to zazwyczaj z powodu niewłaściwego przyjmowania preparatu.

Jak stosować Xynogen, by uzyskać najlepsze rezultaty?

Jak usprawnić produkcję hormonów?

Układając dietę trzeba bardzo uważać na węglowodany. Są one dobrym źródłem energii, jednak ich duża ilość będzie hamować pracę przysadki mózgowej. W posiłkach należy zachować niski poziom tłuszczu, a wybierając węglowodany trzeba sięgać po te o niskim indeksie glikemicznym. Przed snem najlepsze będą potrawy bez węglowodanów, ale o wysokiej zawartości białka.

W ciągu dnia posiłek należy zjeść na około dwie godziny przed planowanym treningiem, kolejne danie spożywamy zaraz po zakończeniu ćwiczeń. Dla zwiększenia efektu, powinno się całkowicie zrezygnować z używek, zwłaszcza papierosów. Z intensywnością i długością treningów nie należy przesadzać, bo przetrenowanie organizmu skutkuje gorszą produkcją hormonów.

Xynogen Opinie

Xynogen ma wiele pozytywnych i zachwalających opinii, można też poczytać komentarze i recenzje które znajdują się na różnych portalach sportowych. Daleko nie trzeba szukać aby dowiedzieć się więcej o tym preparacie i jego skuteczności

Naturalne metody zwiększania poziomu HGH i testosteronu

Oprócz suplementów, doskonałym wzmacniaczem dla całego organizmu jest aktywność fizyczna. Produkcję hormonów pobudzają zwłaszcza ćwiczenia trójbojowe: przysiady ze sztangą, wyciskanie ciężarów oraz martwy ciąg. Ćwiczenia te wykonuje się góra dwa razy w tygodniu, z dużym obciążeniem i małą ilością powtórek. Większa częstotliwość trójboju siłowego nie jest wskazana, ponieważ po takim wysiłku ciało potrzebuje dużo czasu by wrócić do normy.

Jeśli chodzi o regenerację, to nie powinno się spać krócej niż siedem godzin na dobę, przy czym dla produkcji hormonów kluczowa jest faza głębokiego snu, kiedy to wytwarza się około 70 procent hormonu wzrostu. Produkcja hormonów nie jest też możliwa bez zdrowej diety. Największy nacisk kładzie się na stałe dostawy białka, co oznacza, że w naszym jadłospisie nie może zabraknąć nabiału, chudego mięsa, ryb, jajek, roślin strączkowych.

Xynogen Cena

xynogen

Ile kosztuje Xynogen ? Jedno opakowanie można w promocji na stronie producenta nabyć za 137zł, warto kupować w pakiecie gdyż wtedy wychodzi najtaniej

Gdzie można kupić tabletki Xynogen ?

Supleent należy  zamówić na stronie internetowej producenta, jest to jedyna opcja dla orginalnego preaparatu

Strona Producentawww.Xynogen.com
Postaćkapsułki
Skład Naturalny
OpiniePozytywne
Cena137 zł
PrzeciwskazaniaCzytaj ulotkę
Efekty UboczneBrak
Bulk Extreme opinie

Bulk Extreme Opinie – Efekty Stosowania, Skład, Forum, Cena, Ile kosztuje, Producent

Nie każdy suplement na rozbudowę masy mięśniowej jest wart stosowania, ale o Bulk Extreme zdecydowana większość użytkowników wypowiada się bardzo pozytywnie. Dobrego zdania o działaniu tych tabletek są również specjaliści i trenerzy, którzy potwierdzają, że suplementowanie Bulk Extreme bardzo pomaga w osiągnięciu wymarzonej, muskularnej sylwetki. Działanie tego suplementu to zasługa starannie skomponowanego składu i wysoko stężonych dawek substancji aktywnych. Jak dokładnie to działa? Czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego o właściwościach tych tabletek. www.BulkExtreme.pl

Tabletki Bulk Extreme na zwiększenie masy mięśniowej

Bulk Extreme opinie

Dzięki suplementacji masa mięśniowa rośnie w szybszym tempie, a organizm prawidłowo się regeneruje. Co jednak ważne, nie każdy suplement rzeczywiście daje takie efekty, dlatego przed wyborem odpowiedniego środka warto sprawdzić, co ma on w składzie i na czym polega jego działanie. Bulk Extreme to idealne rozwiązanie dla aktywnych mężczyzn. Sprawdza się na każdym etapie treningów – mogą go stosować osoby dopiero rozpoczynające swoje treningi, jak i doświadczeni sportowcy. Bulk Extreme ma za zadanie zwiększyć siłę mięśni, przyspieszyć regenerację po treningu oraz pobudzić wzrost mięśni.

Jak zbudować masę mięśniową? Czy suplementacja jest niezbędna?

Umięśniona, męska sylwetka rzadko kiedy jest dziełem wyłącznie samej natury. Większość mężczyzn musi ćwiczyć, by powiększyć i wymodelować swoje mięśnie, problem w tym, że treningi i dieta nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Dlaczego tak się dzieje? Co sprawia, że mimo ćwiczeń muskulatura wciąż jest daleka od wymarzonego ideału?

Efekty często widać głównie na początku treningów – nowy rodzaj aktywności pobudza mięśnie i przez to zaczynają się one powiększać. Ale gdy po kilku miesiącach organizm przyzwyczai się do tego wysiłku, masa mięśniowa rośnie znacznie wolniej i można mieć wrażenie, że ćwiczenia są po prostu bezproduktywne. Zazwyczaj wynika to z błędów treningowych, niewłaściwie skomponowanej diety oraz zbyt krótkiej regeneracji, bo dla rozwoju mięśni intensywne, bardzo często powtarzane treningi wcale nie są tak dobre.

bulk extrem na masę mięśniową, efekty stosowania

To nie wszystko. Mężczyznom łatwiej niż kobietom przychodzi budowanie masy mięśniowej, ale nie w każdym wieku ten proces zachodzi równie szybko. Właśnie wiek jest kolejnym istotnym czynnikiem – starszy organizm gorzej reaguje na trening, a do tego jeszcze znacząco spada stężenie testosteronu. Suplementowanie na wzrost mięśni może pomóc w rozwiązywaniu takich problemów – wprawdzie sam suplement nie zastąpi ćwiczeń i diety, ale będzie bardzo cennym dodatkiem i podkręci wyniki.

Jak wygląda działanie tabletek Bulk Extreme?

Z opisu producenta można się dowiedzieć, że Bulk Extreme jest w stanie poprawić wyniki nawet o 95 procent. Składniki aktywne znajdujące się w suplemencie na masę mięśniową powodują intensywny wzrost masy mięśniowej i pozwalają uzyskać atrakcyjną, mocno umięśnioną sylwetkę. BulkExtreme nie koncentruje się jednak wyłącznie na wyglądzie, bo dzięki tym tabletom zwiększa się również siła mięśni oraz wydolność organizmu, dzięki czemu można jeszcze dłużej i ciężej pracować nad swoją masą mięśniową. www.BulkExtreme.pl

Bulk Extreme zawiera także wartościowe i bardzo skuteczne składniki pobudzające, więc niezależnie od wieku i prowadzonego stylu życia, zawsze będą siły na kolejne ćwiczenia i nowe wyzwania w planie treningowym. Do tego zwiększy się poziom testosteronu. Statystycznie już około 40 roku życia u mężczyzn dochodzi do dużego spadku tego hormonu, a właśnie on jest kluczowy dla rozwoju masy mięśniowej.Odżywka na masę reguluje gospodarkę hormonalną i pobudza produkcję testosteronu, dlatego nawet mężczyźni w starszym wieku będą zadowoleni z osiąganych wyników. Ten wpływ BulkExtreme na poziom testosteronu oraz wydolność organizmu przekłada się również na większe możliwości seksualne – dzięki tabletkom można mieć wyższe libido i mocniejszą erekcję.

Od jakich składników zależy skuteczność Bulk Extreme?

Dwa podstawowe składniki tworzące Bulk Extreme to:

 1. Momordicin® – To opatentowane składniki, jakich nie uda się znaleźć w innych suplementach. Właśnie dzięki nim budowa masy mięśniowej przebiega sprawniej, a organizm lepiej sobie radzi ze skutkami starzenia. Momordicin® bazuje na ekstrakcie z melona gorzkiego i zawiera związki goryczowe oraz charantynę. Związki goryczowe zaliczane są do SARM-ów, czyli selektywnych modulatorów receptora androgenowego.
 2. SARM-y przyczyniają się do rozwoju mięśni szkieletowych, a podczas badań wykazano, że siła i wydolność mięśni może być dzięki takiej suplementacji na poziomie zbliżonym do tego, jaki uzyskuje się dzięki przyjmowaniu testosteronu. Plusem SARM-ów jest jednak to, że nie powodują one groźnych skutków ubocznych, co obserwuje się po sterydach anabolicznych – ekstrakt z gorzkiego melona nie szkodzi na narządy wewnętrzne i nie powoduje przerostu prostaty.
 3. KSM-66® to z kolei ekstrakt z korzenia witanii ospałej, znanej także pod nazwą Ashwagandha. Roślina ta ma szereg cennych właściwości i jest pomocna przy leczeniu wielu chorób, ma też działanie wzmacniające. KSM-66® powoduje szybszy przyrost masy mięśniowej oraz poprawia siłę mięśni, zwiększa fizyczną wydolność organizmu, pomaga zachować wysoki poziom energii u osób aktywnych fizycznie. Dowiedziono też, że Ashwagandha zwiększa naturalną produkcję testosteronu oraz przeciwdziała katabolizmowi mięśni.

Jakie jeszcze składniki znajdują się w Bulk Extreme?

Momordicin® oraz KSM-66® to najważniejsze składniki Bulk Extreme, ale nie tylko na nich opiera się działanie Bulk Extreme. Pozostałe składniki formuły również odgrywają dużą rolę w procesie budowania masy mięśniowej, budują odporność organizmu oraz usprawniają regenerację. Te składniki to:

 • Witamina B12 – produkuje czerwone krwinki, dodaje sił witalnych, wspiera funkcjonowanie układu immunologicznego.
 • Witamina B6 – poprawia metabolizm tłuszczów i węglowodanów, zmniejsza uczucie znużenia, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
 • Selen – wpływa na płodność i jakość plemników, wzmacnia erekcję, oddziałuje na gospodarkę hormonalną.
 • Cynk – poprawia płodność i reguluje poziom testosteronu.
 • Ekstrakt z korzenia maca – łagodzi skutki stresu, pobudza, wspiera produkcję hormonów.
 • Ekstrakt z mumio – wzmacnia kości, podnosi testosteron, poprawia funkcje seksualne.
 • Ekstrakt z owoców palmy sabałowej – blokuje DHT, podnosi libido, chroni prostatę.
 • Pokrzywa zwyczajna – blokuje DHT, dodaje sił witalnych.
 • Lucerna siewna – poprawia wytrzymałość organizmu, zwiększa witalność, wspiera układ hormonalny.
 • Żeń szeń syberyjski – dodaje energii, zmniejsza potreningowy wyrzut kortyzolu.
 • Ekstrakt z pestek dyni – pobudza wzrost tkanki mięśniowej, podnosi testosteron, działa osłonowo na układ moczowy.

Jakie są zalety stosowania BulkExtreme?

Bulk Extreme to naturalny suplement. Jego skład jest czysty i dokładnie przebadany, nie ma tu żadnych chemicznych dodatków, a formuła jest tak skomponowana, że nadaje się do stosowania również przez wegan. BulkExtreme nie uzależnia – producent przekonuje, że to całkowicie bezpieczna suplementacja, tylko na bazie legalnych składników. Na podstawie przeprowadzonych badań można stwierdzić, że Bulk Extreme nie powoduje skutków ubocznych, nie wywołuje niewydolności narządów, nie podnosi ciśnienia, nie ma negatywnego wpływu na funkcjonowanie mózgu.

Bulk Extreme Opinie - Efekty Stosowania, Skład, Forum, Cena, Ile kosztuje, Producent

Jest to bardzo dobry suplement dla aktywnych mężczyzn, którzy chcą uzyskać atrakcyjną sylwetkę, ale bez stosowania niedozwolonego dopingu. Bulk Extreme pomaga zwiększyć masę mięśniową i pomniejszyć tkankę tłuszczową. Tabletki na wzrost masy mogą być stosowane także przez sportowców biorących udział w zawodach.

Jaką skuteczność ma Bulk Extreme? Efekty

Bulk Extreme wspiera budowanie masy mięśniowej, a możliwe jest to między innymi dzięki utrzymaniu testosteronu na odpowiednio wysokim poziomie. BulkExtreme robi to naturalnie – w tabletkach nie ma syntetycznych składników, a tylko mocno skoncentrowane ekstrakty roślinne, dzięki którym gospodarka hormonalna lepiej funkcjonuje i nie dochodzi do tak dużych spadków testosteronu. Do tego suplement na masę rozjaśnia umysł, dobrze wpływa na koncentrację oraz samopoczucie, więc można sobie łatwo poradzić nawet podczas bardzo wymagających sesji treningowych.

Skuteczność Bulk Extreme jest oceniana bardzo wysoko. Jeśli do tej pory ćwiczenia przynosiły dość mierne efekty, z Bulk Extreme jest szansa by to zmienić i przyspieszyć budowę masy mięśniowej. Zmiany da się dostrzec już po kilku tygodniach suplementacji, choć w zależności od wieku czy budowy ciała może to u różnych osób przebiegać w innym tempie. W trakcie suplementacji BulkExtreme wyniki mogą się poprawić niemal dwukrotnie, zarówno gdy chodzi o redukcję tłuszczu, jak i powiększenie mięśni. Zaleca się jednak, by przyjmowanie odżywki na masę mięsniową łączyć z regularnymi ćwiczeniami oraz zdrową dietą.

Bulk Extreme Opinie

Jak wyglądają opinie o BulkExtreme?

„Zacząłem chodzić na siłownię kilka miesięcy temu. Lepiej się odżywiam, więcej się ruszam, i to widać po mojej sylwetce. Ale prawdziwe zmiany zaczęły się dzięki Bulk Extreme – jestem silniejszy, większy, lepiej zbudowany niż większość moich kolegów.” Antek

„Nie miałem przekonania do suplementacji, ale szybko się zorientowałem, że same treningi nie dadzą mi tego, do czego dążę. Bulk Extreme wybrałem po długim researchu, przekonał mnie skład i teraz wiem, że żadne inne odżywki już nie są mi do niczego potrzebne. Po tym suplemencie mam więcej energii, a moja sylwetka wygląda naprawdę świetnie.” Marcin

„Mam duże doświadczenie jeśli chodzi o odżywki na masę i mogę kategorycznie stwierdzić, że nic nie równa się z Bulk Extreme. Podoba mi się, że to suplement naturalny, bez żadnego chemicznego syfu, a efekty są po prostu spektakularne. Na pewno długo jeszcze będę z Bulk Extreme korzystać.” Andrzej

Jak stosować Bulk Extreme? Czy są przeciwwskazania?

Prawidłowe dawkowanie Bulk Extreme to trzy kapsułki na dobę, popijane szklanką wody. Nie wolno łączyć suplementu z lekami uspokajającymi, nasennymi i przeciwpadaczkowymi. Produkt jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy ukończyli 18 lat.

Jaka jest cena Bulk Extreme?

bulk extreme cena, gdzie kupić

Pakiet podstawowy to tylko jedno opakowanie tabletek Bulk Extreme, co wystarczy na miesiąc suplementacji. Cena tego pakietu to 199 zł plus koszty wysyłki. Czy zamawiając większą ilość suplementu będzie taniej? Jak najbardziej tak, bo przy pakiecie optymalnym cena za opakowanie wynosi tylko 99,50 zł – klient zamawia trzy sztuki Bulk Extreme i trzy dodatkowe są dokładane gratis. Pakiet optymalny, wystarczający na sześć miesięcy suplementacji, kosztuje 597 zł. W sprzedaży jest jeszcze pakiet standard i tutaj zamawia się dwie sztuki Bulk Extreme, a trzecia dodawana jest za darmo. Pakiet standard kosztuje 398 zł, co daje 132,66 za pojedyncze opakowanie tabletek Bulk Extreme.

Strona Producentawww.bulkextreme.pl
CenaW zależności od pakietu
Dostępna Ilość100
PromocjeLimitowane

Gdzie kupić Bulk Extreme? Strona Producenta

Czy można znaleźć Bulk Extreme w aptece albo sklepie z odżywkami? Niestety nie, bo decyzją producenta ograniczono sprzedaż tego suplementu tylko do internetu, w sklepach stacjonarnych Bulk Extreme jest niedostępny. Nie powinien to być jednak większy problem, ponieważ każdy może złożyć zamówienie online, o dowolnej porze dnia, a paczka przygotowywana jest do wysyłki od razu po przyjęciu zgłoszenia.

Przesyłki są realizowane nie tylko na terenie całego kraju, ale też za granicę, przy czym zagraniczne zamówienia wymagają przedpłaty. W przypadku zamówień krajowych można wybrać opcję zapłaty przy odbiorze, a paczka dostarczana jest kurierem albo do wybranego paczkomatu. Koszt dostawy zależy właśnie od wyboru sposobu płacenia – przy przedpłacie jest to 10 zł, a przy odbiorze koszt dostawy wzrasta do 15 zł.