Archiwum kategorii: Zdrada

zdrada dlaczego kobiety zdradzają

Zdrada – dlaczego kobiety zdradzają

Zdrada – Dlaczego Kobiety Zdrdzają ??

Spis Treści1 Zdrada – Dlaczego Kobiety Zdrdzają ??2 Najczęstsze Przyczyn Zdrad Kobiet2.1 Pewność siebie ​2.2 Samotność 2.3 Nudny sex 2.4 Intymność 2.5 Zdrada 3 Objawy zdrady4 Zdrada Jak Jej Zapobiec4.1 Małe wskazówki dla panów:zdrada dlaczego kobiety zdradzają

Różnica pomiędzy zdradą mężczyzny a kobiety jest taka, że mężczyzna zdradza bardziej z fizycznych powodów, a kobieta ma raczej emocjonalne powody do zdrady partnera.Wiemy już dlaczego mężczyźni zdradzają, pora przedstawić kobiece powody zdrady.

Chcesz wiedzieć jak wygląda zdrada z kobiecego punktu widzenia i co sprawia że wogóle do tego dochodzi. Oczywiście nie są to wszystkie przypadki ale podążając zasadą 80/20 jest to większość czyli przynajmniej 80 procent kobiecych zdrad. W naszej mniejszości znajdziemy takie przypadki jak nimfomanki, kobiety które bardzo lubią sex, są też aspekty psychologiczne i zaburzenia o których tutaj dzisiaj nie będizemy rozmawiać.

Najczęstsze Przyczyn Zdrad Kobiet

1.

Pewność siebie ​

Kobiety uwielbiają komplementy,czują się wtedy lepiej i pewne siebie. Kobieta która nie jest upewniana o swojej wyjątkowość, piękności czuje się niedoceniona i niedowartościowana. Dlatego pamiętaj komplementów nigdy za mało,lepiej żeby usłyszała je z twoich ust i wiedziała że widzisz w niej kobietę ,niż szukała pocieszenia i komplementów u innych mężczyzn. Musisz sprawić żeby czuła się kobietą, a przedewszystkim widzieć i traktować ją jak kobietę.

2.

Samotność 

Jest to jeden z głównych powodów dlaczego kobiety zdradzają.Kobieta jest w związku ma partnera ale po prostu nie czuje się do końca wypełniona ,czegoś jej brakuje, czuje pustkę którą chce wypełnić.Każda kobieta potrzebuje ciepła, skupienia na niej uwagi, jeśli tego nie otrzymuje szuka kogoś innego kto zacznie się nią interesować.

Partner który jest zajęty pracą lub hobby i nie poświęca czasu dla swojej partnerki doprowadza do tego , że ona zaczyna czuć się samotna. A to już tylko jeden krok do zdrady. Często samotność dokucza osobą w związku na odległość.

3.

Nudny sex 

Sex może się stać monotonny i nudny te same pozycje seksulne,te same miejsce, wszystko to samo. Zdrada może stać się przygodą która dodaje adrenaliny, unikanie rutyny i powtórek.

 Jedynym wyjściem jest urozmaicanie waszego związku aby nie dopadła was nuda i monotonia.Oprócz nudnego seksu może być też jego brak bo i tak bywa,kontakt intymny między wami zanika,kochacie się rzadziej, a kończy się to zdradą.

4.

Intymność 

 Dotyk, pocałunek, przytulanie i rozmowa to jest to co ona potrzebuje, niestety sam sex nie wystarczy.Kobieta szuka połączenia ze swoim partnerem w każdym aspekcie waszego związku.Dlatego warto czasami zrobić coś razem, tylko dla was dwojga.

 

5.

Zdrada 

„Oko za oko”, jeśli ty ją zdradziłeś,nie zdziw się gdy ona zrobi to samo.Zdradzona kobieta jest jak zranione zwierzę.Kobiety są pamiętliwe, a zdrada to jej słodka zemsta za to co jej zrobiłeś.

Objawy zdrady

Musisz pamiętać że zdrada jest symptomem a nie przyczyną. Czy wiesz jak rozpoznać że partner Cię zdradza ?

Oto kilka wskazówek które pomogą ci w rozpoznaniu wierności twojego partnera:

 • Praca po godzinach ale czy na pewno,zostawanie dłużej w pracy co mogło się nie zdarzać wcześniej,nagłe niespodziewane wyjazdy służbowe mogą być symptomem zdrady.
 • Brak zainteresowania sexem z partnerem,częste stwarzanie wymówek typ, ból głowy itp.
 • Telefony od osób które nie znasz,unikanie rozmowy w twojej obecność ,a jak pytasz kto dzwonił on/ona odpowiada, że pomyłka albo kolejna promocja.
 • Dziwne może się okazać gdy twój partner wraca do domu i idzie prosto do kąpieli lub pod prysznic,no chyba że to robi to na co dzień ty jako partner wiesz najlepiej.
 • Ona gdy ubiera się ładniej niż na co dzień a mówi że wychodzi na zakupy.On ogolony wypachniony i mówi że idzie z kolegami na piwo,albo jedzie na ryby.Niektórzy lubią wyglądać ładnie na co dzień więc w każdym przypadku jest inaczej musisz sprawdzić jak to wygląda w twoim związku.
 • Gdy stają się zapominalscy musisz powtarzać jej/jemu kilka razy.Ich myśli są gdzie indziej.
 • Kiedy nie masz pełnego wglądu do komputera partnera,ustawione hasła,albo zamyka komputer kiedy ty wchodzisz do pokoju.
 • Brak zainteresowania twoja osobą czego nie było wcześniej ,nie pyta się jak ci miną dzień ,lub co się dzisiaj wydarzyło.
 •  Możesz coś podejrzewać gdy czujesz inny zapach niż jego/jej własnych perfum,na koszuli bluzce czy nawet na jakiś częściach ciała jak włosy czy szyja.
 • Ślady śminki,obce włosy na ubraniu,karteczki z numerami telefonu czy nawet paragon na którym widnieje zakup prezerwatyw,to są typowe objawy zdrady.
 • Kiedy twój partner mówi że jest cały czas zmęczony,i nie angażuje się w związek.
 • Zmiana w stylu ubierania ,zakupy sexownej bielizny ,czy choćby większa ilość ciuchów może byc objawem zdrady,choć nie zawsze w przypadku mojej żony zakupy ciuchów i bielizny to coś co po prostu kocha jak wiele kobiet.
 • Gdy twój partner próbuje dostać listy pocztą zanim ty to zrobisz,albo nie pozwala ci czytać mówiąc że to firmowe lub prywatne listy

 Jak widzisz może byc wiele objawów że twój partner cię zdradza,należy podejśc do tego jednak z dystansem i nie oskarżać drugiej połówki o zdradę tylko dlatego że zmieniła fryzurę lub się ładnie ubrał/a.Niepokojące może sie okazać gdy występuje kilka czyników jednocześnie np:brak seksu,dziwne telefony,perfumy itp. Jeśli zdrada już wkradła się do twojego związku to warto zapytać samego siebie czy wybaczyć zdradę czy może jednak zakończyć taki związek.

Zdrada Jak Jej Zapobiec

Małe wskazówki dla panów:

 • zwracaj uwagę na jej potrzeby
 •  nie bądź egoistą szczególnie w sprawach łóżkowych( nie myśl że wiesz co jest dla niej dobre, lepiej zapytaj)
 • okazuj uczucia na co dzień
 • pamiętaj o rocznicach,urodzinach czy imieninach
 • znajdź czas dla niej i tylko dla niej
 • słuchaj co do ciebie mówi
 • dotrzymuj obietnic
 • dbaj o siebie i higienę osobistą
zdrada dlaczego mężczyzni zdradzają

Zdrada – dlaczego mężczyźni zdradzają

Dlaczego Mężczyzni Zdradzają

Spis Treści1 Dlaczego Mężczyzni ZdradzająJak zachowuje się osoba która zdradzaSex Kłótnie i nieporozumienia Zemsta Zrzędzenie”Czego oczy nie widzą tego duszy nie żal” Wyzwanie i trofeum  Ciąża i dziecko  Okazja  Brak miłości   To tylko sex 

Jak zachowuje się osoba która zdradza

zdrada dlaczego mężczyzni zdradzają

Zacznijmy może od tego jak w ogóle mężczyzna spostrzega zdradę, tutaj nie ma wątpliwości że to jedna z najgorszych sytuacji która może pojawić się w związku partnerskim.

Facet nie może sobie wyobrazić zdrady ze strony swojej partnerki, a jednak jeśli chodzi o samych samców mają wiele usprawiedliwien na swoje postępowanie.

Przyczyny ze strony mężczyzny mogą wydawać się inne ale i łaczy je też wiele aspektów, które przedstawie Ci w poniższych pod punktach. A więc sprawdźmy co kieruje mężczyzną że postępuje w ten a nie inny sposób i co wogóle siedzi tym facetom w głowie.

Zanim zaczniecie czytać powody dla których zdradzają faceci warto dla porównania przeczytać artykuł – Dlaczego kobiety zdradzają. Da ci to pewną wizje i zrozumienie tematu.

1.

Sex 

 Jeśli wasze życie seksualne jest monotonne i nudne, jeśli w waszym współżyciu partnerskim nie ma wystarczająco seksu to są duże szanse, że twój partner zacznie cię zdradzać. Prawda jest taka że wasze życie seksualne wymaga trochę wysiłku i starań. Łatwo jest wbić się w monnotonie i traktować swoje życie prywatne jako obowiązek co w dłuższy lub krótszym aspekcie czasu doprowadza do zdrady.

 

2.

Kłótnie i nieporozumienia

W każdym związku występują różnice zdań, kłótnie mniejsze i większe.Często sprzeczki te mają wpływ na życie intymne partnerów, staje się ono nieudane i niechciane. W konsekwencji doprowadza to do poszukiwania osoby która spełni jego potrzeby i fantazje.

3.

Zemsta

Mężczyźni czasami zdradzają jeśli wiedzą, że sami zostali zdradzeni.Tym samym próbują leczyć swoje zranione uczucia. Część kobiet też myśli tymi kategoriami, mają potem mniejsze wyrzuty sumienia 🙂

4.

Zrzędzenie

  Dla faceta nie ma nic bardziej odpychającego jak upierdliwy zrzędzący partner.Takim postępowaniem sama wpychasz partnera w ręce innej kobiety.On pragnie kobiety która będzie bardziej wyrozumiała dla niego,dlatego też seks z inną kobietą przychodzi mu łatwiej.

 

5.

”Czego oczy nie widzą tego duszy nie żal”

Tak długo jak nikt nie widzi, nikt się nie dowie i nikt nie zostanie skrzywdzony jest wystarczającym powodem dla niektórych mężczyzn do zdrady.Myślą że im się upiecze.

6.

Wyzwanie i trofeum 

Możesz trafić na taki tym mężczyzny który mimo zapewnień o miłości do ciebie ,cały czas szuka nowych wyzwań i przygód a kobiety traktuje jak swoje trofea.

7

 Ciąża i dziecko 

Jest toaspekt zdrady który na pewno nie brałaś pod uwagę.Zbliżenia seksualne podczas ciąży zostają ograniczone lub czasam ze względu na zdrowie kobiety niemożliwe. Po porodzie świeżo upieczona matka koncentruje się na opiece nad dzieckiem przez co odsuwa partnera. Wtedy mężczyzna czuje się odrzucony i łatwiej ulega pokusie. Taki partner nie rozumie i przede wszystkim nie docenia wysiłku włożonego przez kobietę podczas ciąży, jak i po niej.

8

Okazja 

 Prawda jest taka ,że wielu mężczyzn nie potrafi powiedzieć „nie” jeśli chodzi o sex,i jeśli widzą okazję to ją wykorzystują.Może to być była dziewczyna czy też napalona małolata, a może znajoma z baru.

9

Brak miłości 

Co tu dużo mówić , bez miłości nie ma nic, został już tylko jeden krok do zdrady.

9

 To tylko sex 

To możesz usłyszeć od niektórych facetów.Może ciągle kochać swoją żonę ale chce także seksu z inną kobietą.

Niektórzy mężczyźni potrafią zdradzić bez powodu,wszystko zależy od natury danej osoby. Nie które powody mogą być bardziej skomplikowane i złożone.W każdym bądź razie zdrada jest objawem narastających problemów, ale nie ich rozwiązaniem. Jeśli ten problem dotkną i ciebie to dowiedz się Jak żyć po Zdradzie, Co możesz zrobić i jak sobie z tym radzić.

wybaczyć zdradę

Jak wybaczyć zdradę ➽Jak żyć po zdradzie

Jak Wybaczyć Zdradę

Spis Treści1 Jak Wybaczyć Zdradę1.1 Co robić Gdy dowiesz Się O Zdradzie Partnera ?2 Jak Poradzić Sobie Ze Zdradą ?2.1 Czy jesteś gotowy na rozmowę? Czy Wybaczyć Zdradę ?3 Jak żyć Po Zdradzie3.1 Wspólna przyszłość3.2 Życie Po Zdradziewybaczyć zdradę

Odkrycie zdrady w związku małżeńskim czy tez partnerskim jest szokiem który przeszywa  emocjami od gniewu do osłupienia. Informacja o zdradzie twojego partnera nie dociera do ciebie od razu,tym bardziej o wybaczeniu zdrady,  nigdy  nie myślałeś/aś że to może się przydarzyć właśnie tobie.

Jak to mówią lekarz nieraz jest lepiej zapobiegać niż leczyć,warto przeczytać czy nie popełniasz tych błedów które doprowadzają do zdrady. Dlatego jeśli jesteś mężczyzna przeczytaj ten artykuł o kobietach – Dlaczego kobiety zdradzają. A jeśli jesteś kobietą, warto poznać co kieruje mężczyzną że zdradza, czego dowiesz się tutaj – Dlaczego mężczyzni zdradzają.

Co robić Gdy dowiesz Się O Zdradzie Partnera ?

Pierwszą rzeczą która powinieneś/aś zrobić gdy dowiesz się o zdradzie to uspokoić się i pozwolić emocją upłynąć z twojego ciała. Utrzymując gniew i złość tylko doprowadzasz do gorszego samopoczucia.Wiem, że nie jest to proste a raczej trudne zadanie, ale pamiętaj najpierw rzeczy najważniejsze czyli należy uporządkować swoje emocje.

Oczywiście twoja pierwsza reakcja i rozmowa z partnerem będzie gwałtowna i impulsywna. Po wyrażeniu tego co czujesz postaraj się pozbierać swoje myśli i przemyśleć w którym miejscu popełniliście błąd.Zaczniesz tworzyć łańcuch pytań na które nie znasz  jeszcze odpowiedzi.

Następnym krokiem jest nie dopuszczenie aby  sprawa ta przejęła większą kontrolę nad twoim życiem niż na to zasługuje, chociaż w chwili obecnej czujesz  się jak by to był koniec świata.Prawda jest jednak taka,że to nie koniec świata, ale zmienił się świat i sposób spostrzegania na niektóre sprawy. To normalne że na początku ciężko jest rozmawiać na ten temat, dlatego teraz potrzebny jest czas.

Jak Poradzić Sobie Ze Zdradą ?

Czy jesteś gotowy na rozmowę? Czy Wybaczyć Zdradę ?

Trudno będzie koncentrować się na dyskusji, jeśli torturujesz  się  wizualnym wizerunkiem aktu zdrady. Postaraj się  być silny/a i unikać nie potrzebnych myśli które nie sprawią ze poczujesz się lepiej a mogą tylko zmienić tok rozmowy. 

1.

Nacisk położony jest na znalezienie i ustalenie przyczyn i sposobów na odnalezienie wspólnej drogi i porozumienia. Dobra komunikacja jest kluczem, dlatego też należy zadać właściwe pytania, słuchać z całą uwagę i zrozumieniem, oraz znalezienie odpowiednich rozwiązań, jak zapobiec tego samego zdarzenia w przyszłości.

2.

Złość i inne emocje będą pojawiały się podczas próby naprawienia całego chaosu. Możesz wybuchnąć podczas dyskusji, przypominając sobie te przykrości które Cię spotkały,- jak mógł być tak głupi by to zrobić. Z drugiej strony twój partner może czuć się ciągle atakowany, mimo jego szczerych przeprosin i próby powrotu.Przed  podjęciem rozmów upewnij się że ty i twój partner nie będziecie krzyczeć na siebie i przeprowadzicie tę rozmowę w cywilizowany sposób.

3.

Jeśli wszystko zaczyna wyrywać się spod kontroli i zamiast rozmawiać krzyczycie na siebie i zaczynacie obwiniać jedno drugiego, powinniście przerwać i powrócić  do rozmowy trochę później, gdy ochłoniecie.Może trzeba będzie to zrobić kilka razy, dopóki nie zaczniecie rozmawiać bez wrzasków. Nie spieszcie się, wszystko rozgrywajcie powoli krok po kroku. W końcu podjęliście decyzje aby naprawić wasz związek więc  nie ma pospiechu.

4.

Gdy ty i twój partner wyjaśnicie sobie wszystko, dojdziecie do korzeni i sedna całej sprawy, pora skupić się na odbudowaniu zaufania i zapomnieniu raz i na  zawsze. Wybaczenie partnerowi nie oznacz że zapomnisz co się stało ale oznacza ze rozumiesz co zaszło i jesteś gotowy/a iść na przód bez przenoszenia przeszłości do twojego życia. Będzie ciężko ślepo zaufać partnerowi, ale musisz spróbować i podjąć ten wysiłek z czasem twoje zaufanie wzmocni się, gdy zaczniesz dostrzegać zmiany w postępowaniu partnera.Prawda jest taka, że nie jesteś wstanie kontrolować małżonka/ę 24h musisz mu zaufać.

5.

Pamiętaj o dobudowaniu samooceny. Zdrada może zmienić twoje postrzeżenia na temat jak wyglądasz i czujesz się sam/a z sobą. Możesz czuć się mniej atrakcyjny/a.Nie dopuszczaj tych myśli do siebie, mów sobie ze zdrada nie zmieniła tej super osoby którą jesteś.

Jak żyć Po Zdradzie

Wspólna przyszłość

Ważne jest aby unikać powrotu do przeszłości, skupcie się zatem z partnerem na tworzeniu nowych wspólnych wspomnień. Poszukiwanie wspólnego szczęścia pomoże naprawić wasz związek. Uzmysłów sobie, że nikt nie jest doskonały,ale wszyscy zasługują na przebaczenie za swoje błędy.W końcu Ty kochasz jego a on kocha Ciebie dlatego tez postanowiliście zapomnieć i ruszyć na przód.

Nie jest, bowiem łatwo zaufać komuś, kto już raz nas oszukał. Bardzo często dowiadujemy się o zdradzie w momencie, kiedy w ogóle się tego nie spodziewamy.

życie po zdradzie

Wiadomość ta spada na nas jak grom z jasnego nieba, który niszczy wszystko, co do tej pory zbudowaliśmy właśnie na zaufaniu. W tym wypadku ból jest nieunikniony i trzeba mu się poddać.

Nie powinniśmy się, bowiem oszukiwać i na siłę przechodzić z tym faktem do porządku dziennego, bowiem sytuacje niewyjaśnione, prędzej czy później wracają. Wszystko zależy od naszego związku.

 Zdrada dotyka boleśnie obie strony, zarówno osobę zdradzaną, jak i zdradzającego. Nie da się jednak ukryć, że to osoba zdradzona czuję się najbardziej skrzywdzona i najczęściej ma do tego pełne prawo. Jeśli będziemy umieli ze sobą rozmawiać i wyjaśnić sobie wszystko szczerze, może uda nam się podjąć wspólną decyzję o próbie zbudowania zaufania po  zdradzie

Życie Po Zdradzie

Wbrew pozorom jest to możliwe, choć drzazga w postaci zdradzonego zaufania pozostanie już zawsze. Warto, więc spróbować wybaczyć zdradę, co oczywiście nie jest równoważne z zapomnieniem  i udawaniem, że wszystko jest jak dawniej. Wybaczyć to spróbować pozbyć się narastającego gniewu i złych emocji, wybaczyć to starać się odbudować to, co jeszcze zostało i w końcu wybaczyć to starać się budować na nowo zaufanie po zdradzie.

Dlaczego warto sie kochać

Endless Love
photo credit: Sabrina Campagna

Przygotowując ten artykuł zdziwiłem się jak naprawdę jest zbawienny dla nas sex.Tak się wciągnęłem w ten temat, że czytałem i szukałem
coraz więcej informacji na temat -dlaczego warto się kochać. Czułem nie dosyt inforamcji nie mogłem znaleźć artykułu który zawierałby wszystkie, albo chociaż większość informacji na ten temat. Dlatego też postanowiłem napisać ten artykuł.

Moim skromnym zdaniem sex jest najlepszym lekarstwem na świecie i do tego nie ma skutków ubocznych.

Seks jako zabieg kosmetyczny-podczas seksu wytwarzana jest większa ilość ESTROGENU, który ma wpływ na libido kobiet, paznokcie i lśniące włosy ,oprócz tego wygładza zmarszczki i nasza cera staje się gładsza.


Kalorie i waga
-dzięki miłości gubisz kalorie, śmiało można powiedzieć że seks to sport, wymaga od ciebie wysiłku, a dzięki temu gubisz kalorie, a regularne stosunki zapobiegają odkładaniu się tkanki tłuszczowej i dwukrotnie przyspiesza przemianę materii.

Dobra kondycja fizyczna-ruchy wykonywane podczas uniesień miłosnych mają wpływ na większość mięśni w organizmie. Ruchy w przód i w tył sprawiają, że najbardziej pracowitymi mięśniami są pośladki i tylne mięśnie ud. Nie tylko chudniesz, ale i modelujesz ciało. Ma także wpływ na cellulitis poprawia ukrwienie, wygładza złogi toksyn z tkanki łącznej i uelastycznia skórę.Akt seksualny wpływa na organizm równie rewelacyjnie jak areobik, serce bije szybciej, przyspiesza oddech.Do wszystkich narządów dociera wiecej tlenu co ułatwia regeneracje komórek.

Lek przeciwbólowy i nie tylko– właśnie tak dzięki seksowi możesz się pozbyć uporczywego bólu głowy. Cierpiącym na reumatyzm częste współżycie łagodzi ból. Nadnercza zaczynają produkować więcej kortykosterydów – substancji likwidujących stany zapalne i znacznie zmniejszających ból. Spada ryzyko zachorowania na raka prostaty a do tego wspiera twój system odpornościowy, dzięki temu zapobiega przeziębieniu,zmniejsza sie ryzyko zachorowań. Seks jest doskonały na serce, nerwy, trawienie. Walczy z żylakami, krew płynie szybciej dzięki temu nie tworza się zatory. Mózg, zostaje odpowiednio ukrwiony, dopływa do niego potężna dawka tlenu, co w istotny sposób polepsza naszą zdolność logicznego myślenia i naszą sprawność intelektualną.

Zapomnij o Stresie i depresji-podczas aktu miłosnego produkowana jest większa ilość ENDORFINY tak zwanego hormonu szczęścia, dzięki czemu nasze samopoczucie staje sie lepsze, czujemy stan euforji i spełnienia.Po orgaźmie nasz ciało relaksuje się co daje na jeszcze większe samopoczucie zadowolenia, minimalizując tym samym stres. Osoby spełnione seksualnie znacznie rzadziej mają kryzysy psychiczne i depresje.

Młodym być– badania naukowców nie raz udowodniły, że seks przedłuża naszą młodość, no może inaczej opóźnia starzenie.

Idealny cykl hormonalny-u kobiet uprawiających regularnie miłość występuje regularny cykl miesiączkowy dzięki równowadze w wydzielaniu się hormonów płciowych, ma to też duży wpływ na ochronę przed kobiecymi chorobami i niepłodnością.

Chyba nie muszę cię bardziej przekonywać do częstszego uprawiania miłości z partnerem, od dzisiaj zamiast pigułki na ból głowy trochę seksu.