Archiwum kategorii: Zabawki erotyczne

Lelo – wibratory niczym dzieło sztuki

Wibratory szwedzkiej firmy Lelo śmiało można nazwać dziełami sztuki. Uwodzicielski wygląd nieziemskie kształty stworzone by dostarczyć Ci niezapomnianą przyjemność to wszystko wyróżnia wibratory Lelo.

Lelo wibratory

LeloDlaczego piszę właśnie o wibratorach tej firmy a nie innych wibratorach dostępnych na rynku. Powód jest  prosty coraz więcej kobiet jest zadowolonych właśnie z tych wibratorów , mało tego te piękne gadżety erotyczne zostały docenione przez wiele portali które ukazują różne kształty i piękno tych zabawek.

<<<Kliknij i zobacz wszystkie produkty>>>

Lelo opinie

Mimo, że wibratory Lelo nie są jeszcze aż tak popularne a co wynikało  moim zdaniem tylko z tego powodu, że nie wiele polskich firm sprzedawało  produkty firmy Lelo w polsce.Sytuacja  ta się jednak zmieniła  gdyż wibratory te pojawiają się w coraz większej ilości  sklepów z gadżetami erotycznymi –  duży wybór po dobrych cenach znajdziesz w znanym internetowym sklepie intymnosc .Tam też możesz pooglądać i popodziwiać zdjęcia  tych  arcydzieła o przeróżnych kształtach które dostarczają nieziemskiej przyjemności.

Lelo opinie –  coraz więcej opinii będzie pojawiało się w internecie w raz ze wzrostem sprzedaży produktu w sieci.

Pod spodem zamieszczam także video, które ukazuje jedną z zabawek firmy Lelo i jej możliwości.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JTaafcwPezs&feature=fvst[/youtube]

Po więcej produktów firmy Lelo odsyłam na stronę producenta – kliknij tutaj

Kulki gejszy- kulki erotyczne

kulki gejszyKulki gejszy – po różnego rodzaju  akcesoria erotyczne sięgamy z różnych powodów. Część z nas chce po prostu zaspokoić swoją ciekawość w tym zakresie słusznie uważając, że w sypialni nie powinny istnieć tematy tabu, część jednak ma nadzieję, że tego rodzaju urozmaicenie pożycia wpłynie na poprawę jego jakości. Dopóki obie strony związku wyrażają zainteresowanie takimi oryginalnymi rozwiązaniami nie ma w nich nic złego, skoro zaś na początku dwudziestego pierwszego wieku nie uważamy już, że dopuszczalny jest jedynie klasyczny stosunek seksualny w pozycji klasycznej możemy przyjrzeć się tak zwanym „kulkom gejszy”, o które w sklepach erotycznych pyta się szczególnie często.

Kulki gejszy

Nazwa tej zabawki erotycznej nie jest wcale przypadkowa, choć jednak dziś kulki gejszy sprzedawane są wyłącznie po to, aby dawać przyjemność, w dawnej Japonii ich stosowanie było częścią pracy. Młode kobiety, które przygotowywały się do tego, aby stać się gejszami musiały posiadać wyćwiczone mięśnie pochwy, kulki erotyczne pomagały im zaś w tego rodzaju treningu. Ćwiczenia tego typu w żadnym wypadku nie mogły być jednak określane mianem nieprzyjemnych, stąd też kulki gejszy przetrwały do naszych czasów. Dziś niewielkie połączone ze sobą kulki można kupić w każdym sklepie erotycznym, a osoby decydujące się na podobny krok nie ukrywają, że mówimy o wyjątkowo dobrej decyzji.

Kulki gejszy użycie i zadanie

Podstawowym zadaniem kulek gejszy jest stymulacja pochwy, ponieważ zaś mówimy o rozwiązaniach, które są bardzo dyskretne i nie wydają żadnego dźwięku ich używanie jest możliwe nawet poza zamkniętymi drzwiami sypialni. O tym, że na ich zakup decyduje się coraz większa grupa kobiet w dużej mierze przesądza zresztą sposób wykonania kulek erotycznych. W sprzedaży dostępne są dziś zarówno rozwiązania wykonane z metalu, jak i te powstające z tworzywa sztucznego, ich producenci niezmiennie dbają zaś o to, aby można było bez trudu utrzymywać je w nienagannej czystości.

Kulki  gejszy produkowane są zresztą w różnych kształtach i kolorach, ich estetyczny wygląd sprawia zaś, że znakomicie nadają się na prezent. Panie przyznają, że ich stosowanie daje im dużą frajdę, panów nie może zaś nie cieszyć zadowolenie ich partnerek.