Zabawki dla dorosłych – erotyczne zabawki

W każdym związku przychodzi taki moment, że nawet najbardziej pomysłowe pary mają kłopoty z wymyślaniem to nowych zabaw i pozycji seksualnych w sypialni – wtedy z pomocą przychodzą zabawki dla dorosłych, erotyczne zabawki.

Każdy związek przechodzi pewne fazy. Zaczynając od zauroczenia, niektórzy mówią że „mają motyle w brzuchu”,świat staje się piękny i kolorowy. Sex z partnerem jest niebiański,ekscytujący a przy orgazmie zabiera ci dech. Jednak po jakimś czasie to mija i następuje faza stabilizacji.Normalne życie dzień jak co dzień,obowiązki domowe, sex nie jest już tak ekscytujący jak wcześniej,powoli wkrada się rutyna. Zwykłe codzienne sprawy przerastają nas, a związek partnerski przechodzi na dalszy plan sprawiając że seks staje się zwykły i nudny.

Zabawki erotyczne – urozmaicenie związku

Nadeszła więc pora na rewolucje i urozmaicenie twojego związku.I jest to prostsze niż myślisz – zabawki dla dorosłych,stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej witają w naszym domu.Kobiety przestają się bać wibratorów które nie gryzą a wręcz mogą pomóc.Zakup erotycznych zabawek ciągle jest krępującą sprawą,dlatego najlepszym wyjściem jest zakup przez internet,paczki pakowane i wysyłane są zapewniając pewną dyskrecje, można dowoli oglądać każdy produkt i bez skrępowania wybierać to, co przypadło Wam do gustu.

Sex w związku partnerskim powinien być kreatywny nie ma nic złego w używaniu zabawek dla dorosłych. Erotyczne zabawki powinny być ulepszaczem twojego życia intymnego.

Także niektórzy mężczyźni obawiają się zabawek w łóżku. Dlaczego?? To oczywiste – przekonanie że zabawki dały by większą satysfakcje niż on sam.Jest to złudne przekonanie bo niestety mężczyzny, prawdziwego żywego człowieka nic nie może zastąpić, a pomaganie sobie i swojej partnerce poprzez używanie erotycznych zabawek może tylko dodać pikanterii Waszemu związkowi.

Od czego zacząć?

Na początek coś delikatnego jak olejki do masażu,wybierać można z pośród wielu smaków i kolorów. Idealne na grę wstępną i pełną relaksacje partnera.

Sexowna bielizna jest także nie docenionym afrodyzjakiem którego warto użyc przy rozbudzaniu zmysłów partnera.Na pewno znajdziesz coś w szafie sexownego i wyzywającego,wcale nie musi byc nowe.

Powoli przechodzimy do innych bardziej wyzywających i podniecających akcesori takich jak:- wibrator który jest  użyteczną zabawką którą można wsykorzystac na wiele sposobów:). Oprócz tego warto wspomnieć jeszcze o nakładkach na penisa czy też kajdankach.

Pamiętaj twoj wyobraźnia nie ma granic i tak też powinno wglądac życie intymne.Erotyczne zabawki pomogą rozgrzać twój związek do czerwoności,zapomnisz co to rutyna i nuda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *