xtrasize cena

Xtrasize Cena, Gdzie kupić ➧Opinie Forum, Efekty, Skład

Xtrasize

O  powiększaniu penisa i metodach jego powiększenia pisaliśmy już w niejednym artykule, pisaliśmy o żelach jak colossus gel,  przedstawialiśmy także inne tabletki jak bullrun dzisiaj zajmiemy się kolejnym  naturalnym suplementem jakim jest xtrasize,   artykuł  pisałem opierając się  na informacjch  zawartych na stronie producenta produktu www.xtrasize.pl

 Kilka słów wstępnych  o  powiększaniu penisa

Męski członek składa się z ciał jamistych oraz z ciała gąbczastego. Oba te ciała, gdy mężczyzna odczuwa podniecenie seksualne, wypełniają się krwią. Podczas erekcji ciało jamiste powinno się wypełnić krwią maksymalnie, ale nie zawsze tak się dzieje. Do jamek dopływa mniej płynu, a ciała jamiste nie chcą się rozciągać.

 Wtedy właśnie można zauważyć, że erekcja jest niepełna, a wymiary członka pozostawiają wiele do życzenia. Ten schemat działania prowadzi do wniosku, że jeśli uda się poprawić funkcjonowanie ciał jamistych, członek może zyskać na wymiarach, a brak potencji przestanie być problemem.

Xtrasize naturalny sposób powiększenia członka

xtrasize

Sposobów na powiększenie penisa są dziesiątki, ale wiele tych metod jest dość niebezpiecznych dla zdrowia. Nie każda metoda daje też sto procent gwarancji albo działa tylko na krótką metę, po czym problem rozmiaru wraca.

Wiele reklam obiecuje, że po zastosowaniu określonego specyfiku albo przyrządu penis urośnie do imponujących rozmiarów, ale warto zachować czujność przy wyborze metody, bo niektóre z nich są kompletnie nieskuteczne i prezentują się przekonująco wyłącznie na reklamie.

Nie znaczy to jednak, że nie ma żadnych skutecznych sposobów na powiększenia penisa. Trwałe powiększenie członka jest jak najbardziej możliwe, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać pomocy.

Xtrasize działanie

Usprawnianie ciał jamistych to główny cel Xtrasize, preparatu na powiększenie członka. Przyjmowany regularnie preparat poprawia krążenie krwi w organizmie i zwiększa chłonność tego płynu przez ciała jamiste. Kiedy bardziej sprawne jamki zaczną pobierać więcej krwi niż do tej pory, członek urośnie o przynajmniej trzy centymetry..

I to na stałe, ponieważ preparat działa długofalowo, a nie tylko w trakcie kuracji.Ciała jamiste zachowują swoją sprawność i większą chłonność, przez co mężczyzna może się cieszyć swoim nowym, większym członkiem

Xtrasize Skład

Jakie składniki znajdziemy w tabletkach na powiększanie penisa extrasize

Dobór składników jest efektem wieloletniej pracy lekarzy i dietetyków. Opracowana przez nich receptura jest objęta ochroną, ale wiadomo, że głównymi składnikami preparatu są znane ze swoich fantastycznych właściwości zioła:

  • Tribulus terrestris, jest popularnym afrodyzjakiem, który zwiększa moc erekcji i dodaje energii seksualnej. Zioła tego gatunku biorą udział w procesie uwalniania tlenku azotu z okolic ciał jamistych, co wpływa na siłę potencji, znajdziemy go także w penilarge.
  • Maca root przywraca równowagę hormonalną i steruje procesami metabolicznymi. Dzięki maca root mężczyzna odczuwa silniejszy popęd seksualny, a jego erekcja jest lepszej jakości.
  • Saw palmetto powiększa libido i łagodzi skutki przerostu prostaty. Pozostałe składniki Xtrasize to L-arginina,wyciąg z pestek dyni,panax ginseng, sarsaparilla, licorice root, stinging nettle.

Czy xtra size działa ?

Preparat można stosować nawet wtedy, gdy nie ma się żadnych kłopotów z erekcją, ponieważ zadaniem Xtrasize jest nie tyle poprawa potencji, co zwiększenie pojemności penisa. Nie zmienia to jednak faktu, że wraz ze wzrostem gabarytów penisa poprawia się także jakość wzwodu. Kuracja z Xtrasize nie jest ani przesadnie droga, ani męcząca. Jedyne, o czym mężczyzna musi pamiętać, to zażywanie tabletki każdego ranka.

Przeczytaj także: Prostoxalen na zdrową prostatę

Jak stosować i  ile  trwa kuracja z xtrasize ?

xtrasize efekty

Najkrótsza terapia trwa dwa miesiące, bo w jednym opakowaniu Xtrasize znajduje się 60 tabletek. Po tym okresie członek powinien wydłużyć się o około 3 cm, a na pierwsze efekty wystarczy poczekać kilka tygodni.

Dwumiesięczna kuracja to absolutne minimum, dlatego zaleca się wydłużenie kuracji do trzech opakowań. Po zakończeniu półrocznego programu penis może się powiększyć aż do 7,5 centymetra, a do tego staje się jeszcze znacznie masywniejszy w swoim obwodzie. Więcej na  temat efektów znajdziesz tutaj .

Kuracja nie jest w żaden sposób bolesna, nie powoduje też żadnych skutków ubocznych, jeśli tylko stosuje się do zaleceń. Przyjmując tabletki można też stwierdzić poprawę erekcji, która nagle robi się pełniejsza i dłuższa. Kuracja nie powinna też wzbudzać żadnych wątpliwości jeśli chodzi o wpływ tabletek na zdrowie. Składniki tabletek nie wywołują skutków ubocznych, a jedynym problemem może być uczulenie na jeden ze składników preparatu.

Xtrasize skutki uboczne i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo oraz skuteczność Xtrasize potwierdzili zarówno zadowoleni w wyników kuracji mężczyźni, jak i lekarze oraz dietetycy. Od preparatu nie można się uzależnić, ponieważ nie zawiera od żadnych substancji tego typu.

Zioła stosowane w produkcji tabletek są hodowane na certyfikowanych uprawach i zawsze poddaje się je kontroli jakości. Preparat mogą przyjmować wszyscy mężczyźni, którzy ukończyli 18 lat.Sprawdź certyfikaty jakości produktu www.xtrasize.pl/certyfikaty.php

Rozpoczęcie kuracji nie wymaga od mężczyzny zmiany dotychczasowego stylu życia, dozwolone jest także picie alkoholu i palenie papierosów. Dla własnego zdrowia i lepszych efektów warto jednak rozważyć zmianę diety i ograniczenie używek.

Xtrasize można też łączyć z innymi suplementami diety, pod warunkiem jednak, że nie zawierają one tych samych składników. Dlatego można połaczyć tabletki z żelami na powiększanie penisa. Mamy tutaj duży wybór sprawdź także erogen x.Preparat na powiększenie penisa nie wpływa negatywnie na płodność mężczyzny.

Składniki te pobudzają aktywność seksualną, wzmacniają prostatę, regulują produkcję testosteronu i zwiększają ukrwienie penisa.

Xtrasize Opinie

Opinie o xtrasize są dostępne w całym internecie i jest ich wrecz od groma. Wynika to z tego że produkt jest bardzo długo na rynku i utrzymuje się cały czas w czołowce najczęciej kupowanych produktów na powiększanie penisa.

Nie będę tutaj przytaczał czy też wklejał opinie i komentarzy które można znaleść wszędzie od forum internetowych po portale medyczne. Jak każdy produkt tak i xtra size ma pozytywne jak i negatywne opinie. Mamy tu jednak przewagę pozytywnych opinii jak i fakt  że produkt jest już ponad 10 lat na rynku co czyni go autorytetem i preparatem godnym zaufania.

Xtrasize Cena

 xtrasize cena

Pakiet startowy kosztuje 199złotych. Jest to jedno opakowanie tabletek (60 sztuk) i gwarancja, że członek zyska do trzech centymetrów. .

Jeśli rezultat początkowej terapii okaże się zadowalający, można warto wykupić pakiet ekonomiczny. Są to dwa opakowania tabletek, które wystarczą na czteromiesięczną terapię, zakończoną dodatkowymi pięcioma centymetrami długości członka. Pakiet ekonomiczny kosztuje 339 złotych

Jest też pakiet polecany który kosztuje 449 zł, jest to kuracja 6 miesięczna któa ma zapewnić trwałe i najlepsze efekty. W tym przypadku cenowo także wychodzi najlepiej – jesli przeliczymy cenę za opakowanie. Jest to tak zwany mega pakiet !!!

Gdzie można kupić tabletki Xtrasize?

 Zamawiamy oczywiście na stronie producenta. Tabletki możesz też dostać na allegro czy innych aukcjach, jednak w tym przypadku nie masz pewności czy produkt jest orginalny, a już na pewno nie ma gwarancji zwrotu producenta. 

 Zamówienie złożone wcześnie rano zostanie zrealizowane jeszcze tego samego dnia. Przesyłka powinna dotrzeć do adresata w przeciągu dwóch dni roboczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *