Top 5 powodów nieudanego związku

Bunneh Has A Sad
photo credit: »Philo

Wiele związków, małżeństw rozpada się każdego dnia, większość z błahego powodu i braku poszukiwań rozwiązania tej sytuacji.Kobieta i mężczyzna są różni fizycznie, biologicznie i mentalnie , więc nie ma co się dziwić. W artykule tym przedstawiam najważniejsze powody nieudanego zwiazku. Przeczytaje je i weź się do naprawy swojego związku zanim będzie za późno.

1. Brak komunikacji

Jeśli chcesz czegoś zapytaj o to, jeśli oczekujesz czegoś powiedz to,nie myśl, że twój partner umie czytać w twoich myślach.Wiele osób oczekuje od swojego partnera rzeczy,które właściwie nie są trudne do spełnienia, ale skąd do cholery on/ona to może wiedzieć, jeśli nie mówisz o swoich potrzebach, troskach i rozterkach. Każdy człowieka jest inny,każdy ma inne spojrzenie na świat i każdy ma inne priorytety po prostu powiedz je swojej drugiej połówce.

2. Jesteś uparta/y jak osioł !!!!!!!!!!!!!

No i znowu się zaczyna ,skąd ja to znam. Czy zawsze musi być tak jak ty chcesz? I znowu robisz po swojemu,przecież mówiłem ci tak jest łatwiej.Kłótnia jedna po drugiej a do tego,jedno jeszcze bardziej uparte od drugiego, czy to wygląda na sytuacje bez wyjścia???? Wyjście jest na pewno, nie ma go tylko wtedy jeśli sam sobie tak wmawiasz. Jedna najważniejsza rzecz o której musisz pamiętać to to że Związek to jedno wielkie pasmo ustępstw z jednej jak i z drugiej strony. Dlatego następnym razem po prostu odpuść, świat się nie zawali jeśli zrobisz coś w inny sposób niż chciałaś/eś, a dzięki temu możesz uniknąć kolejnej sprzeczki.

3. Złe nawyki

Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia i nawyki które nie zawsze mają dobry wpływ na nasz związek, a co ważniejsze mogą być nie akceptowane i krytkowane przez naszego partnera. Dobrym przykładem może być np. jedzenie w łóżku, zostawianie bałaganu po sobie, nie odkładanie rzeczy na swoje miejsce, czy choćby obgryzanie paznokci co może bardzo denerwować twojego partnera.Wszyscy mamy złe nawyki, starajmy choć trochę je kontrolować, a po za tym nawyki można zmieniać.

4. Nuda

Jest jednym z głównych problemem w związkach o tak zwanym długim stażu, jest to temat rzeka więc jeszcze nie raz napiszę oddzielny artykuł na ten temat. Brak spontaniczności, ta sama codzieność na dłuższą metę doprowadza do nudy, szukania nowych wrażeń a w konsekwencji może prowadzić do zdrady. Próbuj temu zapobiegać, zaskakiwać partnera, urozmaicać związek, planować coś nowego lub coś co by stanowiło odskocznię od codziennej nudy.

5. Małe rzeczy

No niby nic takiego kolejna mała sprzeczka, zwykła codzienność, ale czy na pewno.Niestety te małe problemy mogą sie stać jednym wielkim problemem, i tak naprawdę nie jest to taka rzadkość w związkach, staraj sie unikać nawet tych najmniejszych sprzeczek,przecież wiesz czego twój partner nie lubi ,znacie swoje złe nawyki, dobre i złe strony.Staraj się to kontrolować a zauważysz róznice w relacjach z partnerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *