Szybki numerek

Szybki numerekPotocznie nazywany „szybki numerek” to nic innego, jak  stosunek seksualny  trwający  o wiele krócej. Dla wielu par jest to pewnego rodzaju urozmaicenie życia seksualnego. Nie zawsze bowiem jest ochota, ale i czas na długie pieszczoty i grę wstępną. Czasem taki spontaniczny akt seksualny potrafi o wiele bardziej podniecić niż normalnie.

Szybki numerek

Jednak w nie  równym stopniu tak zwany szybki numerek odpowiada  zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Znacznie częściej większą przyjemność sprawia właśnie mężczyznom. Niektóre kobiety wręcz nie odczuwają tak wielkiego  zadowolenia. Wynika to przede wszystkim z budowy ciała i inaczej przeżywanych emocji przez różne płci. Najważniejsze to jednak to, by wzajemnie szanować swoje potrzeby. Nie zawsze przecież mężczyzna ma ochotę na dłuższą grę wstępną. Niekiedy pragnie szybko zaspokoić swoje pragnienia. Kobieta z kolei woli, by czas poprzedzający stosunek trwał znacznie dłużej. Grunt to dogadać się i być dla siebie tolerancyjnymi. Trzeba przecież zdawać sobie sprawę, że dla niektórych mężczyzn szybki numerek to bardzo silnie podniecające uczucie. Dlaczego więc odmawiać im tak dużej przyjemności. Wspomnieć przy tym można także o innej kwestii dotykającej tego tematu.

Otóż zazwyczaj do takiego szybkiego seksu dochodzi całkowicie niespodziewanie, w różnych miejscach (np:szybki numerek w samochodzie, szybki numerek w biurze ) i sytuacjach oraz że zdarza się, że uprawiają go zarówno małżeństwa, jak i osoby rozpoczynające wspólne współżycie. Najważniejsze jednak to to, by rozumieć potrzeby partnera, ale także nie zatracić się całkowicie w tym typie seksu, bowiem zbyt częste „szybkie numerki” mogą spowodować, że w związku zaginie gdzieś uczucie, czułość i wzajemna miłość. Partnerzy natomiast mogą koncentrować się tylko i wyłącznie na szybkiej konsumpcji i zaspokajaniu tylko swoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *