Super romantyczne pomysły

waiting...

photo credit: ^@^ina

Właśnie przeczytałem krótką anglojęzyczną książeczkę „101 Romantycznych pomysłów” ,tak mi się spodobała że postanowiłem się podzielić z tobą niektórymi pomysłami zawartymi w tej książce ,są naprawdę super.

1
Na specjalną okazję kup partnerce 11 prawdziwych czerwonych róż i jedną czerwoną,ale sztuczną umieść ją w środku bukietu.Dołącz karteczkę na której będzie napisane „Będę Cię kochał do uschnięcia ostatniej róży”

2 Jeśli twój partner wyjeżdża na kilka dni, powiedz mu że się martwisz o niego i dlatego zorganizowałeś ochroniarza który będzie Cię chronić. Potem daj partnerowi pluszowego misiaka:))).

3 Zostaw róże na długiej łodydze w miejscu gdzie masz pewność ,że twój partner znajdzie z dołączoną karteczką „Dziękuję że się pojawiłaś w moim życiu”.

4 Pójdźcie na spacer wzdłuż plaży. Narysuj na piasku duże serce usiądźcie w środku, przytulcie się i oglądajcie zachód słońca.

5
Kupcie z partnerem drzewko i posadźcie je w specjalnym miejscu.Każdego roku na waszą rocznice wypijcie lampkę szampana obok waszego drzewa,rozmawiajcie o waszej miłości która dojrzewa jak drzewko.

6
W letni ciepły wieczór zorganizuj na ogródku czy też na podwórku z tyłu mały piknik.Rozłóż koc ,przynieś szampana, ciasteczka,czekoladki i leżcie sobie wśród gwiazd.

7 Następnym razem jak będziesz zamawiał pizzce,poproś o pokrojenie jej w kształt serca.

8
Zaserwuj partnerowi śniadanie do łóżka-wybór śniadania zależy od ciebie wiesz najlepiej co twój partner lubi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *