pygeum ultra

Pygeum Ultra – Opinie, Forum, Cena, Skład, Działanie, Efekty, Gdzie Kupić, Apteka

Pygeum Ultra na problemy z prostatą i układem moczowy. Sprawdź jak może ci pomóc, lub sprawdź go odrazu na stronie producenta.

Jakie są przyczyny chorób gruczołu krokowego?

W tej kwestii biologia jest nieubłagana. Po 40 roku życia organizm wytwarza coraz mniej testosteronu, przez co trudniej utrzymać dobrą formę fizyczną, libido spada, zaczynają się zaburzenia erekcji i do tego dochodzi jeszcze do przerostu prostaty. Gruczoł krokowy, powiększając się, naciska na pęcherz moczowy i zwęża średnicę cewki moczowej, dlatego typowym objawem są trudności w oddawaniu moczu.

40 lat to oczywiście umowna granica, niepokojące jest jednak to, że coraz młodsi mężczyźni zaczynają odczuwać dolegliwości, jakie kiedyś występowały niemal wyłącznie u osób starszych, czyli między innymi ciągłe parcie na pęcherz, słaby strumień moczu, ból w pachwinie i dolnej części brzucha. W takim stanie powinno się jak najszybciej rozpocząć leczenie by zatrzymać proces rozrastania się prostaty.

Co jeśli prostata pozostanie nieleczona? W niedługim czasie robi się bardzo groźnie – może dojść do rozwoju choroby nowotworowej lub trwałej impotencji.

Kiedy warto zacząć brać Pygeum Ultra?

Pygeum Ultra

Pygeum Ultra to suplement polecany przede wszystkim mężczyznom po 40 roku życia, choć oczywiście młodsi panowie też mogą go brać, jeśli zauważą u siebie objawy związane z chorą prostatą. To dobry środek zwłaszcza w początkowych stadiach rozwoju choroby, można też używać go profilaktycznie – im starszy mężczyzna, tym większe prawdopodobieństwo przerostu prostaty, ale choć to proces naturalny, będący konsekwencją starzenia się, lepiej mieć go pod kontrolą.

Objawy, które informują o przeroście prostaty, to:

 • ostry ból w pachwinie, odczuwalny co najmniej kilka razy w doku
 • mrowienie oraz ucisk w kroczu
 • częstsza potrzeba chodzenia do toalety
 • słaby strumień moczu oraz ból podczas czynności fizjologicznych
 • zaburzenia erekcji
 • spadek libido

Jakie działanie ma Pygeum Ultra?

Pygeum Ultra ulotka-forum-skład

Formuła Pygeum Ultra działa na przyczyny choroby, dlatego nie tylko znikają dokuczliwe objawy, ale przede wszystkim nie dochodzi do dalszego powiększania się gruczołu krokowego. Podczas dłuższej kuracji prostata może nawet wrócić do swojego prawidłowego rozmiaru,tak jak ma to miejsce w przypadku stosowania prostonel. Znika nieprzyjemne parcie na pęcherz, a potrzeba oddania moczu jest coraz rzadsza, tak jak u zdrowych osób.

Dodatkowym działaniem Pygeum Ultra jest poprawa funkcji seksualnych. Odkąd prostata dobrze funkcjonuje i nie ma żadnych stanów zapalnych, osiągnięcie erekcji jest mniej problematyczne, do tego składniki Pygeum Ultra dostarczają wielu naturalnych substancji pobudzających, co podnosi libido, zwiększa wytrzymałość organizmu oraz poprawia krążenie krwi.

Pygeum Ultra Cena – 50%

Działanie Pygeum Ultra przebiega w kilku etapach:

 1. ból w okolicach prostaty ustępuje
 2. z dróg moczowych znikają stany zapalne
 3. oddawanie moczu odbywa się z normalną regularnością
 4. sprawność seksualna wraca do normy

Czy Pygeum Ultra wywołuje skutki uboczne?

Pygeum Ultra - Opinie, Forum, Cena, Skład, Działanie, Efekty, Gdzie Kupić, Apteka

Jedynie uczulenie na składniki zawarte w Pygeum Ultra może wywołać reakcje alergiczne. Poza tym Pygeum Ultra jest suplementem bezpiecznym, nie obciąża narządów wewnętrznych ani nie zaburza funkcji życiowych.

Wolno brać Pygeum Ultra z innymi suplementami jak np: prostoline, jeśli mają one różny skład, dzięki czemu dawki poszczególnych substancji aktywnych nie przekraczają zalecanych norm. Mężczyźni w poważniejszym stanie, używający leków na receptę, mogą skonsultować się z lekarzem, czy rozpoczęcie suplementacji nie przeszkodzi w leczeniu.

Opinie o Pygeum Ultra, komentarze z forum

„Prostata to nie żarty, przez ból musiałem się kilka razy zwolnić z pracy, o bieganiu co chwila do łazienki to już nawet nie wspomnę. Nie chciałem iść na żadne masaże czy zabiegi, wybrałem suplementy które można dostać bez recepty. Pygeum Ultra dało ulgę już po pierwszym miesiącu. Ból zupełnie zniknął, nic nie piecze i nie mrowi, nawet w seksie widzę sporą poprawę.” Damian

Pygeum Ultra Cena

Pygeum Ultra - Opinie, Forum, Cena, Skład, Działanie, Efekty, Gdzie Kupić, Apteka

Ile kosztuje Pygeum Ultra ? Jaka jest jego cena ?

Jedno opakowanie preparatu to 137zł jest to cena promocyjna na stronie producenta. Oferta jest limitowana i ograniczona czasowo, możesz z niej skorzystać klikająć w link poniże, który przeniesie cie bezpośrednio na stronę producenta

Zalety Pygeum Ultra:

 • naturalny, bezpieczny skład suplementu
 • wysoka skuteczność i szybkie działanie
 • produkt odpowiedni dla mężczyzn w każdym wieku
 • przystępna cena

Wady Pygeum Ultra:

 • dystrybucja ograniczona tylko do strony producenta

Pygeum Ultra – FAQ

Co to jest Pygeum Ultra?

Pygeum Ultra to suplement stosowany przy problemach z prostatą.

Kto może używać Pygeum Ultra?

To suplement dla mężczyzn po 18 roku życia, polecany przy dolegliwościach związanych z przerośniętą prostatą.

Jakie działanie ma Pygeum Ultra?

Pygeum Ultra reguluje gospodarkę hormonalną, przywraca prawidłowy rozmiar prostaty, działa wzmacniająco, poprawia krążenie krwi.

Czy Pygeum Ultra jest bezpieczny dla zdrowia?

Pygeum Ultra nie mogą brać jedynie osoby uczulone na składniki tabletek, w innych przypadkach nie stwierdzono żadnych efektów ubocznych.

Ile muszę czekać na poprawę stanu zdrowia?

Podstawowa kuracja trwa miesiąc, ale działanie Pygeum Ultra odczuwalne jest już po tygodniu brania tabletek.

Czy kupię Pygeum Ultra bez recepty?

Pygeum Ultra jest środkiem często polecanym przez lekarzy, ale można go kupić bez recepty.

Czy znajdę Pygeum Ultra w aptece?

Sprzedaż Pygeum Ultra ograniczona jest wyłącznie do oficjalnej strony internetowej producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *