Zacznijmy może od tego co to jest Pheromax ?

Pheromax feromony - recenzja i opinieZ dumą prezentujemy niesłychanie intensywne, nadzwyczaj  dotkliwie stężone feromony PHEROMAX.

Pheromax nazywany jest produktem  wersji Hi-Tech. Wiele lat badań zaowocowało wykreowaniem współczesnej receptury, która w niezwykły sposób oddziałuje na płeć przeciwną. Pheromax obejmuje nie tylko dwa fundamentalne feromony (Androstenol, Androstenon), ale dodatkowo prekursorski – Androstadienon. zespolenie tych trzech silnych feromonów w ogromnie wysokim stężeniu oraz właściwych proporcjach powoduje powstaniem mieszanki wybuchowej. Ten wytwór, działa tak, jak powinien już od pierwszego użycia – GWARANTOWANE.

<<<<Kliknij i zobacz więcej zdjęc produktu >>>>

Pheromax działanie – czy działa?

Dwa miesiące trwało analizowanie nowego produktu. Osiągnięte owoce testów przerosływszelkie oczekiwania. To zdecydowanie najlepszych feromonów które mieliśmy w rękach.

Działanie Pheromax opisuje się silnym pobudzeniem seksualnym. pomimo, że brzmi to niepewnie, po jego użyciu momentalnie stajesz się wyjątkowo przyciągający, bądź fascynujący/a dla otaczających Cię osób przeciwnej płci.

 

Pheromax stosowanie

Feromony te stosowane są przez kobiety i mężczyzn w różnych sytuacjach. Wykorzystywany jest w klubach w czasie spotkań towarzyskich, ale nie tylko dobre efekty uzyskasz stosując pheromax w pracy czy też przy załatwianiu innych ważnych spraw.

 

Pheromax stężenie

Produkt o szczytowej koncentracji feromonów! W każdym stylowym, srebrnym flakonie znajduje się niewiarygodnie duża ilość feromonów. Zawiera łącznie 5mg feromonów w 14ml flakonie, posiada więc stężenie w wysokości 0,035%, które jest wyczuwalne. towar niesłychanie wydajny.

Pheromax opinie

Jest to nowyprodukt na naszym rynku, jeśli interesują cię opinie o pheromax zajrzyj na stronę dystrybutora, na dole strony możesz przeczytac opinie klientów którzy zakupili i zostawili opinie o produkcie.

 

<<<<Kup pheromax>>>>

 

 

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Najlepsze Portale Randkowe W Jednym Miejscu

error: Content is protected !!