Archiwum kategorii: Miłość

desire eternel homme, femme

Désir Éternel Homme – Perfumy z Feromonami, Opinie, Forum, Jak Działają, Czy są Skuteczne, Gdzie kupić, Cena, Próbki

Co to jest Desir Eternel Homme?

Desir Eternel to nie są zwyczajne perfumy. Ich rola jest bardzo szczególna, ponieważ nie ogranicza się wyłącznie do roztaczania ładnego zapachu. W perfumach zamknięte są także feromony, czyli tajemnicze substancje wywołujące pobudzenie. Jak to działa? Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego o działaniu tych perfum nasyconych feromonami. Poniżej znajdziesz także podział na męskie pefrumy desir eternel homme, jak i damską wersję desir eternel femme.

Dlaczego Désir Éternel wykorzystuje feromony?

desire eternel homme perfumy z feromonami

Feromony to związki chemiczne pełniące funkcję przekaźnika podniecenia. Są produkowane przez większość zwierzęcych i roślinnych organizmów, a choć ich rola oraz sposób funkcjonowania nie są jeszcze do końca poznane, to wiadomo już, że dzięki nim można wydawać się znacznie atrakcyjniejszą osobą w oczach płci przeciwnej.

Désir Éternel wykorzystują ten mechanizm. Perfumy są skomponowane z tak dobranych feromonów, by podkreślić największe atuty kobiet oraz mężczyzn, dlatego każda płeć ma swój oddzielny zapach. Działanie feromonów ljest wystarczająco silne, by zupełnie zmienić swoje życie towarzyskie, a do osiągnięcia tego efektu nie trzeba robić nic więcej poza regularnym używaniem perfum.

Jak szybko działają perfumy Désir Éternel Homme? W jaki sposób ich używać?

Działanie feromonów w perfumach Désir Éternel jest odczuwalne od pierwszej aplikacji. Feromony uwalniają się powoli przez jakiś czas po spryskaniu ciała, dlatego ważne jest, by regularnie ich używać i podtrzymywać ten efekt. Wystarczy niewielka ilość perfum rozprowadzona na nadgarstkach, szyi i dekolcie, czyli w miejscach, które zapewniają najbardziej intensywny zapach. Perfum nie trzeba wcierać, wystarczy poczekać, aż się wchłoną po rozpryskaniu ich na skórze. Działanie będzie dłuższe, jeśli perfum użyje się na skórę pokrytą bezzapachowym kremem – substancje natłuszczające doskonale przenoszą i utrwalają zapachy.

Na czym opiera się działanie perfum z feromonami?

Feromony to nie są zwyczajne substancje zapachowe. Bardzo ciężko jest je wyczuć zmysłem powonienia, ale nie o to w ich działaniu chodzi. Feromony są tak skuteczne, ponieważ wpływają na ludzką podświadomość, docierając do podwzgórza, gdzie zostawiają określone informacje zmieniające postrzeganie drugiej osoby. Inaczej mówiąc, feromony odpowiadają za niewerbalną komunikację, odwołując się do naszych instynktów, nad którymi nie da się tak prosto zapanować – przez to właśnie Désir Éternel są tak wyjątkowe i dają doskonałe wyniki.

desire eternel homme, femme

www.DesirEternel.pl

Perfumy Désir Éternel Femme przekazują informacje o gotowości do seksu, dobrym stanie zdrowia, dominacji, dojrzałości pbudzają niczym naturalne afrodyzjaki. Pod wpływem tych sygnałów osoba wydzielająca feromony wydaje się znacznie atrakcyjniejsza i pociągająca. Dzięki feromonom płeć przeciwna dużo lepiej będzie nas oceniać – będziemy uchodzić za ładniejszych, bardziej interesujących, seksownych, budzących zaufanie i sympatię.

Désir Éternel – Femme i Homme

Mamy dwa rodzaje feromonów desir eternel – jedne przeznaczone dla mężczyzn są to deisre eternel homme i drugie desir eternel femme dla kobiet, oba zostały opisane poniżej.

Désir Éternel Homme, czyli perfumy dla mężczyzn

desire eternel homme dla mężczyzn

Męskie perfumy Desir Eternel wyróżniają się innym składem niż te damskie. Feromony nie występują u wszystkich w tych samych ilościach, dlatego mężczyźni są różnie odbierani przez otoczenie, w zależności od tego, ile informacji są w stanie wysłać do podświadomości innych. Desir Eternel Homme to perfumy dedykowane mężczyznom, intensyfikujące ten podświadomy przekaz, o tak szerokim działaniu, że przydaje się to również na polu zawodowym.

Jakie feromony można znaleźć w Désir Éternel Homme?

Do kompozycji zapachowej użyto kilku feromonów o szczególnym działaniu, ważnym właśnie z męskiej perspektywy. Lista zaczyna się od androstadienonu, pod wpływem którego kobiety w towarzystwie mężczyzny stają się bardziej rozluźnione i otwarte, zainteresowane seksem, pobudzone i w dobrym nastroju. Drugi feromon to androstenol, który wpływa na zainteresowanie ze strony płci przeciwnej, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu intymności, informuje o dobrym zdrowiu i pozytywnym usposobieniu.

desire eternel homme opinie, efekty, forum, wizaz

Androstenon to feromon związany z męską agresją, dlatego występuje razem z androsteronem, który łagodzi jego działanie i powoduje, że kobiety czują się przy mężczyźnie bardzo bezpieczne. W odpowiednich dawkach androstenon podnosi atrakcyjność mężczyzny i zaznacza jego dominującą pozycję, dlatego przydaje się także w kontaktach z własną płcią.

Désir Éternel Homme Opinie

Co o skuteczności Désir Éternel Homme mówią sami mężczyźni?

„Nie miałem powodzenia u kobiet. Te naprawdę atrakcyjne były dla mnie kompletnie niedostępne, ale dowiedziałem się, że dzięki feromonom mogę zmienić ich nastawienie do siebie. Mieli rację ci którzy mówili że feromony zapewniają wielkie sukcesy z kobietami. U mnie też się to sprawdziło, Désir Éternel Homme zadziałały bezbłędnie. I teraz to ja mogę przebierać w ofertach.” Adam

„Trudno mi było uwierzyć w działanie feromonów. Kumpel mnie namówił do ich kupna i tak zacząłem stosować perfumy z feromonami. Wątpliwości przeszły po jednym dniu. Przyciągam do siebie bardzo atrakcyjne dziewczyny, pewne siebie i zdecydowane, z którymi mogę spędzać czas dokładnie tak jak lubię.” Zbyszek

Czy Désir Éternel Homme są dla każdego?

Désir Éternel Homme to perfumy. Nie ma w nich nic, co wymagałoby szczególnych predyspozycji. Mogą je stosować wszyscy mężczyźni, niezależnie od wieku, charakteru, stanu zdrowia czy osobistych preferencji. To po prostu skuteczny wabik na płeć przeciwną, więc na przyda się każdemu, kto chce zwiększyć swoje powodzenie u kobiet.

Co się dzieje po zastosowaniu Désir Éternel Homme?

Feromony konstruują bardzo określony przekaz. Dla kobiety mężczyzna wydzielający dużo feromonów jest znacznie lepszym partnerem, jej reakcje na jego obecność stają się o wiele bardziej przychylne, dostrzega ona w nim kogoś naprawdę męskiego. Désir Éternel Homme eksponują męskie atuty i czynią kobietę bardzo podatną na wpływ tego konkretnego mężczyzny.

Używając Desir Eternel Homme można zwiększyć swoje szanse u potencjalnych partnerek, przykuć uwagę seksownych kobiet i dać im poczucie bezpieczeństwa. Wywołują określone reakcje chemiczne w mózgu, więc działaniu tych perfum nie można się oprzeć. Są one nawet skuteczniejsze od tradycyjnych afrodyzjaków, a moc ich działania utrzymuje się przez znacznie dłuższy czas.

Damskie perfumy Désir Éternel Femme

desire eternel femme

Druga wersja Désir Éternel femme to perfumy przeznaczone dla kobiet. Zwiększają one poczucie pewności siebie, dodają kobiecości, podkreślają atrakcyjność. Używając je kobieta wzbudza jeszcze większe zainteresowanie u mężczyzn i wzbudza ich pożądanie. Perfumy dają zresztą znacznie więcej niż tylko udane kontakty z mężczyznami – feromony pomagają pokonać nieśmiałość, poprawiają relacje z innymi osobami, dodają pewności siebie w sytuacjach zawodowych.

Czy Désir Éternel Femme to perfumy dobre dla każdej kobiety?

Wszystkie kobiety mogą używać perfum DEsir Eternel Femme. Są one po to, by wyeksponować swoje naturalne atuty, jak i po to, by odkryć nowe pragnienia i rozwinąć w sobie kolejne zalety. Feromony sprawiają, że kobieta staje się w oczach towarzystwa atrakcyjniejsza, bardziej koleżeńska, otwarta, wzbudzająca zaufanie, a na mężczyznach można od tej pory robić dużo większe wrażenie nić dotychczas.

Są całkowicie bezpieczne – feromony nie są żadnymi toksynami czy zakazanymi substancjami, to produkowane przez ludzi i zwierzęta związki chemiczne, których stosowanie ma wyłącznie pozytywny wpływ na bardzo wiele obszarów naszego życia.

Które feromony wykorzystano w perfumach Desir Eternel Femme?

Inaczej niż w perfumach męskich, żeńska wersja zawiera tylko dwa feromony, za to mają one bardzo silne i skuteczne działanie. Te feromony to estratetraenol oraz kopulina. Estratetraenol znany jest z tego, że bardzo mocno wpływa na męską psychikę. Mężczyzna będący pod jego wpływem jest zauroczony swoją partnerką i uważa ją za wyjątkowo atrakcyjną, budzi to w nim także chęć opiekowania się kobietą.

Désir Éternel femme opinie, działanie, producent, skład

Kopulina jest feromonem produkowanym przez kobiecą pochwę i ma duży związek z fizycznym pożądaniem oraz ochotą na seks. Kopulina informuje, że kobieta jest otwarta na seks, aktywna, zrelaksowana, świadoma własnych potrzeb. Ta mieszanka feromonów w Désir Éternel Femme powoduje, że mężczyźni dużo lepiej oceniają atrakcyjność kobiety i są gotowi na więcej. Feromony połączone są z uwodzicielską kompozycją zapachową, na bazie świeżych roślinnych woni, które wzmacniają działanie tych najważniejszych składników.

Jak działanie Désir Éternel Femme oceniają same kobiety? jakie, komentarze na forum, wizaz ?

„Bardzo dużo dobrego mogę powiedzieć o Desir Eternel Femme. Jestem już po 40-tce, a na brak zainteresowania wcale nie mogę narzekać, co właśnie jest zasługą tych perfum. Nie wiem jak to działa, grunt, że efekt jest lepszy niż się mogłam spodziewać. To naprawdę wielka zmiana w moim życiu.” Anita

„Moim głównym problemem była zawsze nieśmiałość. Bardzo chciałam kogoś poznać, ale przerażała mnie myśl o chodzeniu na randki, jak na nich wypadnę, co powinnam robić a czego unikać. W rozmowach z mężczyznami w zasadzie tylko milczałam, co najwyraźniej tylko odstraszało bo nic dalej się nie działo. Siostra kupiła mi w prezencie feromony i kazała codziennie używać. Uznałam że zwariowała, ale te perfumy faktycznie zadziałały. Pewność siebie skoczyła do góry, faceci ciągle się wokół mnie kręcą.” Marta

Co daje używanie perfum Désir Éternel Femme?

Désir Éternel Femme zwiększają samoocenę – kobieta dzięki feromonom jest pewniejsza siebie, nie stresuje się obecnością mężczyzn, ma znacznie lepsze kontakty towarzyskie i zawodowe. Przez mężczyzn oceniana jest jako niezwykle atrakcyjna, pociągająca kobieta, z ciekawą osobowością i sympatycznym usposobieniem, co w połączeniu z podkreślonym seksapilem daje niesamowite efekty.

Désir Éternel Homme Cena

desire eternel homme dla mężczyzn

Ile kosztują perfumy z feromonami Desir Eternel ? -Buteleczka perfum Désir Éternel homme kosztuje 139 zł – ta cena obowiązuje zarówno w wersji Homme dla mężczyzn, jak i Femme dla kobiet. Do ceny perfum doliczany jest jeszcze koszt wysyłki. Bardziej opłaca się kupować perfumy w większych pakietach, co pozwala zaoszczędzić na cenie oraz wysyłce, która w przypadku pakietów jest darmowa. Dwa opakowania kosztują 260 zł, trzy opakowania tylko 417 zł plus opakowanie gratis.

Tester – PróbkiNie
Oficjalna Stronawww.DesirEternel.pl
Kompozycja:Naturalna, Bezpieczna
Cena139zł
OpiniePozytywne

Gdzie można kupić desire eternel? Producent, allegro, ceneo,

Sprzedaż perfum prowadzi sam producent, dzięki czemu cena feromonów jest bardziej przystępna. Oryginalne perfumy Désir Éternel homme, femme można nabyć z gwarancją jakości tylko na tej oficjalnej stronie,niestety nie ma w sprzedaży próbek czy testerów. Złożenie zamówienia przebiega w standardowy sposób, czyli podaje się swoje dane do wysyłki, realizuje przelew online i czeka na przesyłkę. Jest także opcja zapłaty przy odbiorze.

Czym jest Désir Éternel Homme?

Są to perfumy z feromonami, dla mężczyzn jak i dla kobiet

Czy Feromony są skuteczne?

Tak, czego potwierdzeniem mogą być liczne opinie i komentarze na forum, wizaz itp portali powiązanych z urodą

Gdzie kupię Désir Éternel Femme ?

Orginalny produkt dostępny jest tylko i wyłacznie na stronie producenta, link znajdziesz powyżej. Przy kupnie z innych miejsc czy aukcji tracisz gwarancję producenta i nie masz pewności że kupujesz orginalny produkt.

Jaki jest skład desir eternel homme i femme

Pełen skład znjadziesz na ulotce, jak i na stronie producenta, dodatkowo opisaliśmy feromony jakie znajdują się w perfumach

Jak stosować Désir Éternel femme ?

Stosujemy je jak normalne perfumy

Czy mogę stosować inne perfumy stosując te feromony ?

Desir Eternel to feromony z perfumami nie ma więc potrzeby stoswać nic innego

Symbole miłości

Symbol czerwonego serca

Pisarze na przestrzeni dziejów ukazywali różnorodne symbole miłości, które w różny sposób odzwierciedlały uczucia i emocje. Najbardziej znanym na całym świecie znakiem miłości, który wszystkim ludziom kojarzy się właśnie z tym najważniejszym uczuciem, jest symbol czerwonego serca.Nie ma chyba osoby na świecie, która nie kojarzyłaby tego symbolu właśnie z miłością. Dokładne znaczenie i nadanie mu funkcji jest różne w różnych kulturach, jednakże docelowo jest znakiem, chciałoby się powiedzieć firmowym, miłości.

serce symbol miłości

Nie do końca określone jest jednak pochodzenie tego symbolu, bo poza swoją nazwą, nie ma przecież kształtu ludzkiego serca. Skąd więc wzięło się serce w swojej obecnej postaci? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna.

Część ludzi uważa, że symbol serca, mimo iż nie przypomina ludzkiego, jest w rzeczywistości zbliżony wyglądem do serca krowy, co motywują tym, iż w dawnych czasach ludzie mieli zdecydowanie większą styczność z sercem tego zwierzęcia, niż z możliwością zobaczenia ludzkiego. Sprawa wydaje się logiczna, jednakże dalej pozostawia wątpliwości.

Skąd, bowiem połączenie miłości z sercem krowy? Do kształtu symbolu serca podobne jest także serce żółwia. Ale i to nie daje jasnej odpowiedzi. Inna teoria mówi o podobieństwie tego symbolu do męskiej prostaty czy też części ciała takich jak pośladki czy wzgórek łonowy, co jest już bliższe wydawać by się mogło połączeniu teorii powstania symbolu i połączenia go z miłością, lecz czy możliwe?. Kolejna z definicji powstania symbolu nawiązuje do monet Cyreny starożytnej, na których wybita była roślina sylfion, kształtem przypominająca serce. Miała ona właściwości poronne i antykoncepcyjne, mogła, więc z racji na powiązanie ze sprawami seksualnymi, a więc i miłosnymi, stać się symbolem miłości. Teorii jest niezwykle wiele, a wniosek tylko jeden, bez względu na to jak powstał, stał się najbardziej rozpoznawanym znakiem (symbolem miłości) na  całym świecie.

Przeczytaj także: Najlepsze feromony Désir Éternel Femme

Czerwone Róże

Innym ważnym i również bardzo rozpoznawalnym symbolem miłości oraz namiętności są czerwone róże. Według mitologii greckiej, róże były symbolem bogini miłości, co najprawdopodobniej wpłynęło na ich symbolikę. Kobieta obdarowana przez mężczyznę tymi pięknym kwiatem zwanymi także „kwiat miłości „odbiera, więc od niego dowód miłości. Sprawdź nasz artykuł o symbolice kwiatów

Obrączki

Jest jeszcze wiele innych symboli miłości . W naszej kulturze symbolizują je także obrączki – które scalają uczucie dwojga ludzi na całe życie

Gołąb

Gołąb – który symbolizuje szczęście, miłość i wierność, a w niektórych kulturach także dobrobyt.

Amor

Amor –  czyli dziecko posiadające skrzydła, które w ręku trzyma łuk i strzałę. Według wierzeń osoba, która zostanie trafiona prosto w serce zakochuje się bez pamięci.

Symbole miłości – bez względu na to, jakim znakiem zostanie przedstawiona miłość wyraża zawsze to samo, ogromne uczucie, które jest w stanie popchnąć człowieka do wielkich czynów.

Znaczenie kwiatów – Czy wiesz jaka jest symbolika kwiatów?

znaczenie kwiatów

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad symboliką i znaczeniem kwiatów które dostajesz? Domyślam się, że zapewne tak. Kwiaty przewijają się cały czas w naszym życiu. Dostajemy czy też obdarowujemy kwiatami z różnych powodów.

Kwiatami wyrażamy nasze uczucia jak i stany emocjonalne, np: miłość, przyjaźń, oddanie, zazdrość dlatego dobrze jest wiedzieć co konkretnie oznacza czy też symbolizuje kwiat którym obdarzamy drugą osobę.

Zobacz także: Désir Éternel Homme Feromony

Oto symbolika kwiatów w kolejności alfabetycznej, co wydaje się najłatwiejsze do odnalezienia konkretnego interesującego Cię kwiatka. Podaje znaczenie bardziej znanych i popularnych kwiatów z którymi możesz spotkać się na co dzień:

Amarylis – nieśmiałość
Ambrozja – miłość odwzajemniona
Ananas – jesteś doskonała(-y)
Arbuz – daj mi spokój
Aster – jestem wiecznym optymistą, czuję się przy Tobie bardzo szczęśliwy
Aster biały – cieszy mnie, że czujesz się kochana
Aster czerwony – moja miłość jest większa od twojej

Barwinek – szkolna przyjaźń
Barwinek biały – przyjemne wspomnienie
Bazylia – nienawiść
Bez – ofiaruję Ci swoją szczerą przyjaźń
Bez biały – kochajmy się
Bez fioletowy – moje serce należy do Ciebie
Bratek – jesteś królową moich myśli, myślę o Tobie i czekam na jakiś gest

Chmiel – czekajmy na sprzyjające okoliczności
Chryzantema biała – stara miłość nie rdzewieje
Chryzantema różowa – jestem Twój na wieki
Chryzantema czerwona – kocham
chryzantema złocista – śnię o Tobie
Chryzantema żółta – już Ci nie wierzę

Dalia – spójrz na mnie łaskawym okiem, cieszę się, gdy Cię widzę
Dzięgiel – inspiracja
Dzwonek – odgadnij me myśli

Fiołek – nasza miłość dla innych jest tajemnicą, skromność nie pozwala mi żywić nadziei
Fiołek alpejski – czemu o mnie zapominasz? moje myśli są z Tobą
Fiołek różowy – idylla
Fiołek wonny – często myślę o Tobie, smutno mi bez Ciebie
Frezja – szanuję Cię

Gałąź porzeczek – zadowalasz wszystkich
Gazania – ostrożnie w wyznaniach
Gerbera – doceniam Cię
Gerbera biała – hołd
Gerbera czerwona – ocalę naszą miłość
Goździk – moja miłość do Ciebie jest gorąca, ja naprawdę Cię kocham
Goździk biały – jesteś słodka, mam szczere uczucia
Goździk czerwony – moje serce tęskni za Tobą, bardzo Ci dziękuję
Goździk różowy – nigdy o Tobie nie zapomnę
Goździki (wielobarwny bukiet) – znak odmowy

Hiacynt – cierpię przez Ciebie
Hiacynt biały – bezinteresowna sympatia
Hiacynt różowy – gorliwość
Hiacynt fioletowy – bądź dla mnie bardziej czuła
Hiacynt żółty – jestem szczęśliwy, że mnie kochasz

Irys – zaufaj
Irys biały – kompleksy przeszkadzają
Irys fioletowy – już Cię zapomniałem
Irys niebieski – oziębłość

Jałowiec ciernisty – wytrwałość w uczuciach
Jaskier – promieniujesz urokiem
Jaśmin – czy zechcesz być kiedyś moja
Jemioła – pokonam wszelkie trudności, żeby Cię zdobyć

Kaczeniec – jestem smutny, gdy Cię nie ma przy mnie
Kalina – intensywne uczucia
Kamelia – szukam
Kamelia japońska – skromność
Konwalia – jesteś piękna
Krokus – cieszę się, gdy Cię widzę
Krokus żółty – czy Twoja miłość jest prawdziwa?
Krokus fioletowy – czy żałujesz, że mnie kochasz

Laur – chwała, honor, mądrość
Lawenda – moja miłość jest pokorna
Lilia – mam czyste uczucie
Łubin – stanowczo mam dość

Maciejka – akceptacja
Magnolia – wstyd
Mak – puść w niepamięć nieporozumienia
Margerytka – jesteś najpiękniejsza
Mieczyk – spotkajmy się
Mirt – jakże ciężko doświadczasz moją miłość

Nagietek – moje zamiary są uczciwe
Narcyz – jesteś bez serca, kompromitujesz się
Nasturcja – daleki jestem od zazdrości
Niezapominajka – nie zapomnij o mnie, podaruj miejsce obok siebie

Orchidea – jesteś najbardziej zmysłową kobietą pod słońcem
Orlik – szaleństwo
Orlik czerwony – niespokojny, drżący
Orlik pospolity – trudno mi Cię przekonać
Orlik purpurowy – stanowczość

Paproć – jestem szczery i proszę o to samo
Pączek róży kosmatej – wyznanie miłości
Pąk białej róży – niewinne serce
Pąk róży – obal moje wątpliwości
Pelargonia – pragnę Twojego szczęścia
Pelargonia biała – rozczarowanie
Pelargonia pnąca – zamieńmy się miejscami
Petunia – wierzę w Ciebie
Pierwiosnek – moje uczucia są coraz gorętsze
Piwonia – otaczam Cię opieką, rozchmurz się. nie bądź taka nieśmiała

Rozchodnik – lubieżność
Rozchodnik syberyjski – moje nieszczęsne serce
Róża biała – kocham Cię miłością czystą, jesteś warta mojej miłości
Róża herbaciana – podobasz mi się
Róża czerwona – kocham Cię do szaleństwa – symbol miłości
Róża różowa – będziesz ze mnie szczęśliwa
Róża żółta – pozostańmy przyjaciółmi
Rumianek – jestem Ci szczerze oddany

Sasanka – daj mi trochę czasu
Serdecznik – skryta miłość
Słonecznik ozdobny – adoracja
Srebrnik – małość serca
Stokrotka – doskonale Cię rozumiem
Storczyk – oznaka zmysłowości
Tamaryszek – bezsilność
Trzykrotka – szacunek bez miłości
Tulipan – dobrze mi z Tobą, cieszę się na Twój widok

Wiciokrzew – oschła jesteś
Wieczernik damski – czujność
Wilcza jagoda – strzeż się
Wrzos – podziw, samotność

Złocień – cierpliwość
Złocień alpejski – bądź uczciwa
Żonkil – jestem potwornie zazdrosny

Mam nadzieje że po tym artykule znaczenie kwiatów jak i symbolika kwiatów będzie Ci trochę bliższa.

Związek partnerski na odległość- porady i wskazówki

Na pewno nie jeden z twoich znajomych a może i ty sam/a przechodziliście przez związek na odległość. Jeśli doswiadczyłeś/aś tego rodzaju związku to wiesz, jak to działa, czy tez nie działa w twoim przypadku. Opinie sa rózne na ten temat, jedno jest pewne, jest o wiele ciężej w podtrzymaniu takiej relacji, niż osobą które mają swojego partnera blisko siebie.Taki związek wymaga większego poświęcenia i zangażowania w podtrzymaniu płomyka miłości.

No ale przecież dla miłości nie ma żadnych przeszkód, wiec jak zatem możemy polepszyć, usprawnić i sprawić aby taki związek partnerski na odleglość działał?

Komunikacja-rozmowy telefoniczne, wysyłanie maili czy też króciutki sms to podstawy w związku na odległość, jest to bardzo ważne w celu podtrzymania związku emocjonalnego. Sam fakt że nasz partner się z nami kontaktuje, nie ważne w jaki sposób wystarczy chociażby sygnał na komórkę.W ten sposób wiemy że o nas myśli. Na szczęście w dobie internetu komunikacja jest o wiele łatwiejsza, jest wiele serwisów takich jak skąpe, a do tego dzięki dzisiejszej technologi oprócz rozmowy możecie się widzieć nawzajem co jest na pewno wielkim plusem.

Robić coś razem .Zaraz pewnie powiesz a niby jak mamy robić coś razem,ja jestem tu a on 300km ode mnie. Osobiście myślę że znalazło by się parę rzeczy np:
-oglądanie filmów,powiedz partnerowi jaki film zamierzasz oglądać zaciekawiony pewnie sam go obejrzy, a oprócz tego dzięki temu będziecie mieli wspólny temat do pogadania przy następnej rozmowie.
-to samo możesz zastosować jeśli chodzi o książki czy może seriale telewizyjne.
-może macie jakieś wspólne zainteresowania, robicie podobne rzeczy, coś czym później moglibyście się podzielić.
-internet tutaj jest wszystko gry, komunikatory, filmy na pewno znajdziecie jakieś rzeczy które można porobić razem.

Zaufanie. Związek na odległość wiąże się z całkowitym zaufaniem ,wiem że nie raz przychodzi to ciężko ale tak już jest. Pamiętaj że jedną z najgorszych trucizn zdrowej relacji partnerskiej jest zazdrość. W końcu chyba ustaliliście, że chcecie być razem. Dzięki temu unikniecie niepotrzebnych nieporozumień i zawodu.

Plany na przyszłość. Czy rozmawiacie o przyszłości? Jakie plany macie co do waszego związku? Wydaje mi się że to jest jedną z głównych przyczyn dlaczego relacje na dystans nie działają, brak planów z naszym partnerem, brak rozmowy czego oczekują w przyszłości i co chcieli by robić razem. Powiem szczerze nie ma tu dużo wyjść, jeśli poważnie myślicie o swoim związku w końcu albo ty przeprowadzisz się do niego, albo on do ciebie, albo znajdziecie wspólnie nowe miejsce do życia.

Spotkania.Wiadomo jest to związek na odległość i pewnie nie widzicie się za często, ale powinniście się spotykać tak często jak to tylko możliwe. Nie musisz informować swojego partnera że przyjeżdżasz,czasami miło jest zaskoczyć drugą połówkę.Tylko upewnij się że będzie w domu.

Zaskakuj go. Dawaj powody żeby twój partner myślał o tobie lub wiedział że ty o nim myślisz, tu masz duże pole do popisu. Możesz wysłać emaila, smsa czy nawet ekartki dostępne w wielu serwisach internetowych. Raz na jakiś czas wyślij kwiaty co może być miłą niespodzianką, przecież wiesz że kobiety uwielbiają kwiaty.No i oczywiście pamiętaj o urodzinach i imieninach swojego partnera, czasami miło jest zaskoczyć drugą połówkę.Tylko upewnij się że będzie w domu.

 

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach miłość na odległość jest łatwiejsza niż dawniej, telefony, Internet, szybkie połączenia pozwalające przemieszczać się pociągiem, bądź samolotem. Tęsknota jest  jednak dokładnie taka sama i nikt nie znalazł jeszcze sposobu, jak przestać tęsknić za ukochaną osobą , która jest gdzieś bardzo daleko, a chcielibyśmy żeby była obok. Tęsknota to najsilniejsze uczucie jakie przeżywamy prowadząc związek na odległość. Mając świadomość, że taka sytuacja trwała będzie przez dłuższy czas, powinniśmy starać się w taki sposób zagospodarować sobie czas, aby uczucie to nie zdominowało całego naszego życia i nie przeszkadzało nam w normalnym funkcjonowaniu. Zdarza się jednak i tak, że ludzie sami wybierają taki sposób życia. Do tego typu osobowości należą indywidualiści, dla których własna przestrzeń jest najważniejsza i trudno jest im zrezygnować z własnych przyzwyczajeń na rzecz drugiej osoby, dlatego świadomie wybierają życie z drugą osobą na odległość. Jednakże w takim wypadku utworzenie prawdziwego, silnego związku jest bardzo trudne, ponieważ przeświadczenie o potrzebie poczucia indywidualności nadal jest niejako życiem w pojedynkę.

Skupiając się jednak na przypadkach, które sytuacja życiowa zmusiła do prowadzenia związku na odległość, wyróżnić możemy dwa przypadki. Pierwszy to ten, w którym ukochana osoba po pewnym czasie wspólnego życia nagle wyjeżdża, zmuszając niejako siebie i partnera do zaakceptowania zupełnie nowej sytuacji. Bardzo częsta przyczyną tego typu rozstań, są wyjazdy spowodowane zmianą miejsca pracy jednej ze stron. Przyzwyczajeni do prowadzenia wspólnego życia zostajemy nagle postawieni nowemu wyzwaniu, z którym często nie łatwo jest sobie poradzić, bynajmniej na początku. Dlatego niezwykle ważna staje się komunikacja, która pozwoli na choćby częściowe zatarcie dzielącej odległości. Długie rozmowy przez telefon, częste odwiedziny, życie wspólnymi sprawami na pewno pomogą w utrzymaniu trwałych relacji.

Inna sytuacja jest wówczas, gdy partnerzy z powodu dzielących ich odległości i czasowej niemożności przeprowadzki, wynikającej ze spraw zawodowych, prywatnych lub innych od początku związku prowadzą dwa oddzielne życia, starając się na odległość stworzyć trwałe relacje. Przypadek ten różni się od przytoczonego wcześniej o tyle, iż partnerzy, prowadząc najczęściej dwa oddzielne życia, nie do końca są świadomi przyzwyczajeń i modelu funkcjonowania drugiej osoby. Bywa czasem tak, że po okresie miłość na odległość i ogromnej tęsknoty, partnerzy nie potrafią jednak być razem, bo to za czym tęsknili przez lata, okazało się być zupełnie niepodobne do wyobrażeń. Dlatego też o związek na odległość należy dbać ze szczególną starannością.

 

Sekret udanego małżeństwa

Just Married;)

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś co jest sekretem udanego małżeństwa. Jak przetrwać trudne chwile w waszym związku, co wiedzą inni czego my nie wiemy. Szczęśliwe małżeństwo nie przychodzi od tak sobie, tylko dlatego że się kochacie. Oczywiście miłośc jest ważna, ale czasami nie wystarcza i prawda jest taka- musisz pracować rozwijać i pielęgnować małżeństwo.

Komunikacja i wyrażanie swoich uczuć są najważniejszymi emocjonalnymi aspektami związku, oprócz tego domowe obowiązki i sprawy finansowe które nie są bez znaczenia w małżeństwie. Te i wiele innych czynników mają duży wpływ na stan waszgo związku i jego rellacje.Poznajmy więc kilka tych sekretów udanego małżeństwa.

Ustępstwa– musisz pamiętać, że nigdy ale to nigdy nie będziecie się zgadzać we wszystkich sprawach. Ustępstwa są tu wymagane z obu stron, będzie wiele sytuacji w których będą dwa wyjścia albo odpuścisz albo kłótnia. Nieraz błahe sprawy potrafią przerodzić się w wielką awanturę, dlatego przemyśl czasami czy to jest dla ciebie takie ważne, czy może jednak warto dać partnerowi wolną ręke niech zrobi tak jak on/ona chce.


Dzielenie obowiązków domowych
-jest kolejnym ważnym aspektem udanego związku , czy mężczyzna nie może czasami ugotować obiadu,albo żona wynieść śmieci??? Wydaje Ci się błaha sprawa , po co ja to wogóle piszę, to może najpierw spójrz na obowiązki domowe i nie tylko, które robi twój partner a co robisz ty. Jeśli pomagacie sobie wzajemnie to ok, a jak nie to najwyższa pora to zmienić.


Komunikacja
-wspomniałem już nie raz w moich artykułach jak ważna jest rozmowa, szczera rozmowa w związku partnerskim, bądź pewny że wspomnę jeszcze kilkakrotnie na ten temat uważam to za główny fundament udanego małżeństwa.

Miłość i szacunek– bez względu na to jaki okres przechodzi wasz związek, musicie pamiętać o wzajemnym szacunku. Najprościej jest krzyknąć,odburknąć coś pod nosem i obrócić się tyłkiem do partnera ,ale czy to coś zmieni?


Pieniądze
-temat tabu, tu jak w każdych sprawach małżeńskich musicie sie po prostu dogadywać , ustalić przychody, wydatki na które są wam pieniądze potrzebne i własne zachcianki , jak zwykle kluczem jest rozmowa i ustalenie priorytetów

Jest wile więcej małych czynników które sprawiają że nasz związek jest szczęśliwy,ale o tym stworzę kolejny artykuł. Dodatkowych kilka cennych wskazówek znajdziesz w jednym z moich starszych artykułów tutaj.

Tak jak obiecałem dzisiaj napisałem parę kolejnych wskazówek jak sprawić aby twoje małżeństwo było szczęśliwe.Jest to tak jakby dodatkowe kilka porad do ostatniego artykułu który możesz przeczytaćtutaj. Są to małe drobne wskazówki , które mogą mieć wielką moc. No to zaczynamy.

1 Zawsze znajdź trochę czasu dla swojego partnera.

2 Zanim się zaczniecie kłócić, rozważcie czy naprawdę warto.

3 Mniej krytyki więcej komplementów.

4 Nie używaj słowa „rozwód”, nie ważne w jakiej sytuacji.

5 Podchodźcie z szacunkiem do własnej prywatności.

6 Zaskakujcie siebie wzajemnie, oczywiście w pozytywny słowa znaczeniu ?

7 Szczęśliwe małżeństwo to MY nie JA.

8 Urozmaicajcie swoje życie seksualne, np: pozycje, miejsca, zabawki.

9 Nie porównuj swojego małżeństwa do innych. Nie wszytko co na zewnątrz to i wewnątrz.

10 Nie bój się powiedzieć kocham cię.

11 Trzymajcie się za ręce.

12 Nie ma nic lepszego niż uścisk z rana.

13 Naucz sie mówić przepraszam.

14 Miłość to nie zawsze uczucie, to decyzja.

15 Szanujcie się nawzajem.

16 Podczas kłótni nie używaj słów ‚ zawsze’ i ‚ nigdy’

17 Śmiech to zdrowie, nie wszystko trzeba brać na poważnie.