Plastry Magnetum Arthro są przeznaczone dla osób, które walczą z chronicznym bólem kręgosłupa i stawów. Jest to metoda, która sprawdzi się i przy nowych urazach, i przy schorzeniach, które trwają już bardzo długo, a wcześniejsze sposoby leczenia nie przyniosły żadnego efektu. Na czym ta metoda likwidacji bólu polega i dla kogo jest odpowiednia? 

Magentum Arthro

Magnetum Arthro

Plastry Magnetum Arthro – co to jest?

Jest jeszcze jedna metoda leczenia chronicznego bólu stawów i kręgosłupa: to magnetoterapia. Zgodnie ze swoją nazwą, wykorzystuje działanie pola magnetycznego. Zabiegi tego typu przeprowadzane są zazwyczaj w gabinetach fizjoterapii, ale dzisiaj można to zrobić także w domu, korzystając z plastrów Magnetum Arthro. www.MagnetumArtho.pl

To tańsze i mniej czasochłonne rozwiązanie, ale jak przekonuje producent, pod względem skuteczności plastry Magnetum Arthro nie są wcale gorsze od drogiej aparatury.

Plastry mają specjalną konstrukcję, dzięki której pole magnetyczne wpływa bezpośrednio na źródło bólu, nie szkodząc innym organom. Kuracja jest bardzo prosta do przeprowadzenia, bo każdy może własnoręcznie nakleić plaster na skórę, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez producenta. Nie jest to metoda bolesna czy uzależniająca, nie trzeba też martwić się chemicznym składem jak w przypadku tabletek.

Plastry Magnetum Arthro można kupić bez recepty od lekarza. Nie jest konieczna wizyta u specjalisty przed rozpoczęciem tej kuracji, choć oczywiście osoby mające wątpliwości mogą skonsultować ten sposób leczenia ze swoim lekarzem. Produkt jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn, w każdym wieku, niezależnie od stopnia zwyrodnienia bolącego stawu.

Co zrobić, kiedy bolą stawy?

Stawy to bardzo skomplikowana konstrukcja w ciele człowieka. Są niestety podatne na różnego rodzaju urazy, a z wiekiem bardzo ciężko jest się uchronić przed tym, by nie doszło do żadnych zmian chorobotwórczych. Stawy w naturalny sposób zużywają się podczas naszego życia, ale brak ruchu wcale nie jest dla nich lepszy, wtedy też dochodzi do bolesnego zesztywnienia kończyny i uszczerbku w chrząstce okalającej kości tworzące staw.

plastry magnetyczne na stawy

Niewielkie ubytki chrząstki, zwłaszcza w bardzo młodym wieku, można jeszcze zignorować, bo objawy nie są bardzo dokuczliwe. Jeśli jednak nie zacznie się o swoje stawy dbać, będą one degenerować się coraz mocniej, czego konsekwencją są obrzęki wywołane przez stany zapalne, ostry ból, coraz mniejsza ruchomość stawu.

Jak to leczyć?

Tabletki przeciwbólowe dają ulgę, ale tylko chwilową, ponieważ przyczyna bólu, czyli niewyleczony staw, pozostaje bez zmian. Maści czy plastry rozgrzewające działają podobnie, tyle że tutaj substancje przeciwbólowe przenikają przez skórę zamiast przechodzić przez układ pokarmowy. Jest rehabilitacja, ale ćwiczenia mogą pogłębić uraz, jeśli nie wykona się ich poprawnie. W najcięższych przypadkach robione są operacje.

Przy jakich schorzeniach warto używać plastry Magnetum Arthro?

 • choroby reumatyczne (również reumatoidalne zapalenie stawów)
 • zwyrodnienia stawów
 • dyskopatia
 •  ból kręgosłupa
 • stan zapalny w obrębie stawu
 •  kontuzja- uraz stawu
 • osteoporoza
 •  artretyzm

Plastry Magnetum Arthro – jak szybko można się spodziewać efektów?

Z informacji podanych przez producenta można się dowiedzieć, że po zaledwie siedmiu dniach stosowania plastrów znika stan zapalny atakujący stawy, przez co zmniejsza się opuchlizna oraz bolesne obrzęki. Po dwóch tygodniach stawy powinny już ruszać się w pełnym zakresie, bez charakterystycznego dla uszkodzonych stawów skrzypienia i trzeszczenia.

Na pełną poprawę wystarczy 30 dni prawidłowego stosowania plastrów Magnetum Arthro. Są to dane potwierdzone badaniami klinicznymi, w których udział wzięło 1000 osób z różnymi schorzeniami stawów. Po 30 dniach prawie 94 proc. osób, które używały oryginalnych plastrów Magnetum Arthro, przestały odczuwać ból. Dowiedziono też, że plastry mogą odbudować uszkodzoną chrząstkę oraz sprawić, że stawy będą w stu procentach ruchome.

Plastry Magnetum Arthro – na czym polega ich działanie?

1.W przypadku tradycyjnych plastrów przeciwbólowych wiadomo, że przez skórę wchłaniane są substancje łagodzące objawy choroby zwyrodnieniowej. Zwykle jednak takie plastry nie leczą, a jedynie maskują ból, dlatego trzeba je stosować regularnie, nierzadko przez wiele lat, jeśli nie podejmuje się innych metod leczenia. W plastrach Magnetum Arthro nie ma chemicznych substancji przeciwbólowych.

2.Są magnesy, które tak zaprojektowano, by co trzy godziny wysyłały impulsy pola magnetycznego o niskiej częstotliwości. To wystarczy, by pobudzić tkanki do regeneracji, rozluźnić mięśnie, przyspieszyć krążenie krwi. Podczas tego procesu wraz w krwią dociera do tkanek więcej składników odżywczych, dlatego stawy szybko odzyskują dobrą formę i stają się wytrzymalsze.

3.Magnesy w plastrach Magnetum Arthro mają jeszcze jedno ważne zadanie. Stymulują produkcję kolagenu, czyli bardzo ważnego budulca, który jest niezbędny do uzupełnienia ubytków w chrząstce. Kiedy kolagenu jest więcej, stawy lepiej funkcjonują, tkanka łączna odzyskuje elastyczność, nie dochodzi do zwapnienia stawów, bolesnej sztywności, infekcji uszkadzających komórki.

Jak należy używać plastrów Magnetum Arthro?

Po wyjęciu z opakowania plastry są od razu gotowe do użycia. Nakleja się taki plaster prosto na skórę, dokładnie w tym miejscu, które boli. Można jednocześnie stosować kilka plastrów w różnych miejscach.

Plastry trzeba nosić przez dłuższy czas, tak by zainicjować długotrwałe zmiany w zdegenerowanych stawach. Dokładny sposób ich aplikacji oraz to, jak długo można trzymać na skórze jeden plaster, jest opisany w ulotce produktu. Nie wolno używać plastrów Magnetum Arthro w sposób niezgodny z instrukcją. www.MagnetumArthro.pl

Efekty, jakie dają plastry Magnetum Arthro:

 • – błyskawiczne usunięcie bólu
 •  likwidacja obrzęków i stanów zapalnych
 • przywrócenie pełnej ruchomości stawu
 •  cztery razy więcej kolagenu w chrząstce stawowej

Czy używanie plastrów Magnetum Arthro może zaszkodzić?

Producent zapewnia, że podczas terapii nie dochodzi do żadnych efektów ubocznych. Moc magnesów jest dobrana tak, by nie szkodzić zdrowiu, zatem nie należy się martwić, że cokolwiek złego wydarzy się podczas aplikacji. Plastry nie podrażniają skóry, mogą być noszone także przez alergików.

Magnetum Arthro Opinie

Plastry Magnetum Arthro – co mówią klienci? Co przeczytasz na forum ?

„Nikomu nie życzę bólu kręgosłupa. Może gdybym zaczęła leczyć się wcześniej, to nie byłoby takich problemów, ale początkowo jakoś mogłam się do tego bólu przyzwyczaić, w cięższych momentach ratowałam się tabletkami. Pewnego dnia nie mogłam już wstać z łóżka. Ból dosłownie rozkładał mnie na łopatki, a tabletki przestały pomagać. Koleżanka zaproponowała mi plastry Magnetum Arthro, które niedawno stosowała jej mama. Trochę się bałam tych magnesów, ale sprawdziłam, że faktycznie są bardzo bezpieczne i do tego niezwykle skuteczne.” Marlena

„Nie liczyłam na wiele, kiedy zamawiałam te plastry. Ból tak długo mi dokuczał, że straciłam nadzieję na poprawę. Chodziłam wcześniej na rehabilitację, ale jak tylko trochę podleczyłam plecy, w pracy nadwyrężałam je tak, że wszystko wracało i cierpiałam dalej. Magnetum Arthro było dla mnie przełomem, bo w miesiąc odratowałam swój kręgosłup. Mogę normalnie pracować, nic już mnie nie boli.” Dominika

Magnetum Arthro Skład

Jaka jest cena plastrów Magnetum Arthro?

Magnetum Arthro

Opakowanie plastrów, które wystarcza na pełną, pojedynczą kurację, kosztuje 317 zł. Obecnie możliwy jest zakup plastrów Magnetum Arthro w promocji, ale ta obniżona cena obowiązuje tylko przez jakiś czas, więc warto się spieszyć ze składaniem zamówienia. Z rabatem za Magnetum Arthro płaci się tylko 137 zł.

Jak  i gdzie zamówić Magnetum Arthro? Apteka, Allegro

Na oficjalnej stronie producenta jest formularz. Po podaniu numeru telefonu oddzwania konsultant i to on podaje wszystkie ważne informacje dotyczące zamówienia. Paczka z plastrami Magnetum Arthro wysyłana jest kurierem pod wskazany adres.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Najlepsze Portale Randkowe W Jednym Miejscu

error: Content is protected !!