Najbardziej skrywane kobiece fantazje

without words
photo credit: -stamina-

Nie wiem czy wiesz ale jeśli chodzi o marzenia na jawie, czy też fantazje, kobiety są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Lepiej usiądź wygodnie w fotelu zanim zaczniesz czytać ten artykul, możesz być naprawdę zdziwiony o czym fantazjuje twoja partnerka.

  • Nauczyciel/student

Kobiety chyba nie trzeba zachęcać do ubrania sie jak dziewczyna szkole, podkolanówki, krótka spódniczka, aż sama prosi sie o klapsa.To może prowadzić tylko do gorącego sexu.

  • Panie doktorze

Od czasu do czasu kobiety lubią zabawić się w lekarzy i chyba bardziej preferują szczegółowe badania.

  • Dominacja

Raz na wozie, raz pod wozem, wyobraź sobie siebie związanego przy stopach swojej partnerki sprawiającego jej przyjemność językiem. A może ty przejmiesz dowodzenie, zerwiesz z niej ciuchy i zrobisz co trzeba.

  • Seks z obcym

Wielu kobietom sprawia przyjemność myśl na temat sexu z zupełnie obcą osobą, przystojny nieznajomy i do tego jeszcze w publicznym miejscu.


  • Seks grupowy

Kobiety często marzą o seksie grupowym, czy tez trójkącie (2 mężczyzn 1 kobieta czy też 2 kobiety 1mężczyzna) oblegana i dotykana przez grono mężczyzn.

  • Podglądanie

Zdziwiony?? Nie myślcie panowie, że tylko wy lubicie podglądać, czy też oglądać filmy erotyczne.

  • Zabawki

Oj tak super wibratory, i inne zabawki o których kobiety nie tylko lubią fantazjowac ale używac w praktyce.

Oprócz tego można by było wymienić wiele innych fantazji. W artykule tym starałem się ująć najbardziej pikantne i skrywane fantazje kobiece.Pamiętaj że kobiety lubią sobie pofantazjować i nie koniecznie to ralizować. Choć i tego nie możesz być pewny,natura kobiet jest nieobliczlna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *