Kilka sposobów na doprowadzenie kobiety do szaleństwa

Miss No Housework!  ~ 3 of 5 photos
photo credit: urbanwoodswalker

Po pierwsze musisz poznać najbardziej czułe miejsca swojej partnerki,będąc dłużej w związku wiesz co twoja kochanka lubi najbardziej np:muskanie po szyji czy pieszczenie piersi, sutków czy też całowanie stóp. A może lubi inne pieszczoty,może jakieś zabawki dla dorosłych,nie próbowałeś, to najwyższa pora spróbować to może rozżarzyć twój związek do czerwoności.Dowiedz sie jakie pozycje i ruchy lubi np;wolno, ruchy okrężne ,szybko a może coś na przemian.

Zabaw się w Casanove,chyba wiesz jak casanowa uwodził,a wieć spróbuj jego sposobu,ugotuj coś sam a będzie to pierwszy krok do rozkoszy,pizza ,hamburgery itp oczywiscie nie wchodzą w rachubę na miłosne danie. Zamiast tego możesz przygotować naturalne afrodyzjaki sałatkę z owoców morza z miodem i rodzynkami,coś co pobudzi jej zmysły.

Zobacz także  – najlepsze afrodyzjaki

Spróbuj nowych pozycji, zrób coś innego ,zaskocz ją .Może jakieś egzotyczne pozycje sprawdź w kamasutrze,miej pewność, że będziesz czuł się w miarę kompleksowo w tej pozycji,a nie musiał, np. stawać na rękach.

Dobrym pomysłem może być nowe miejsce, np. auto, winda, a nawet polana. Niepewność, obawa że ktoś was zobaczy, wszystko to działa jak wulkan na ciało kobiety, doprowadzając do super orgazmu.

Czy wiedziałeś, że kobiece ręce sa bardzo czułe i wrażliwe na dotyk?? Dlaczego to nie wykorzystać,głaskaj delikatnie jej ręce, masuj i całuj. Rozbudź jej bodźce erotyczne.

No i nie można zapomnieć o porannych igraszkach, sex z rana jest bardzo dobrym pomysłem. Naładuje ją energią i sprawi, że cały dzień stanie się piękny. Nie ma jak dobrze zaczać dzień;)))).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *