Jak odzyskać swoją byłą miłość

Jak odzyskać swoją byłą miłość

Chcesz odzyskać swoją dziewczynę, czy też chłopaka.Próbowałeś różnych sposobów dzwoniłeś, pisałeś listy,wysyłałeś kwiaty a nawet płakałeś i nic nie działa.Spróbuj zastosować porady zawarte w tym artykule, które z pewnością pomogą odzyskać ci twoją byłą miłość.

1 Daj jej/jemu czas.Nie dzwoń i nie wysyłaj ciągle smsów,które sprawiają że wyglądasz na zdesperowanego.Każdy potrzebuje teraz czas na własne przemyślenia.Wiem,że jest to najgorszy okres,rana jest świeża i różne myśli przepełniają twoją głowę.

2
Nie próbuj wprowadzać swojego partnera w zazdrość.To może działać jak dolanie oliwy do ognia.Twój były może pomyśleć że przechodzisz do nowego „działu swojego życia”, to może zaprzepaścić szanse na odzyskanie drugiej połówki.

3
Spraw abyś był cały czas zajęty.Musisz pozbyć się tego okropnego uczucia samotności i nie myśleć o tym cały czas. Jest to najlepszy okres aby zacząć coś nowego,zapoznaj nowych przyjaciół,czytaj ciekawe książki, znajdź sobie nowe hobby.


4
Przemyśl dlaczego zerwaliście,gdzie popełniliście błędy i jak możecie je naprawić.

5 Stań się osobą w której się on/ona zakochał.Pamiętasz jak się spotykaliście na początku,na pewno byłeś pewną siebie osobą,niestety wiele razy w związku tracimy tą pewność.Twoja była zakochała się w tobie z pewnych powodów, postaraj się sobie przypomnieć jaki byłeś i co robiłeś takiego co sprawiało że cię uwielbiała.

6 Dowiedz się czy ciągle cię chce.Czy pyta o ciebie twoich znajomych, może dzwoni do ciebie albo odwiedza wasze spólne ulubione miejsca,to są pewne znaki świadczące o ciągłym uczuciu do ciebie.

7 Nie bój się działać.Po paru tygodniach jest dobry czas aby spróbować się spotkać.Po prostu zadzwoń i spytaj się czy nie ma ochoty na kawę czy posiłek.Do niczego nie zmuszaj i nie rób desperackich kroków.Podczas spotkania obserwuj jej/jego język ciała,kontakt wzrokowy i fizyczny.Jeśli wszystko powoli się układa na kolejnych spotkaniach możesz poruszyć temat co takiego robiliście źle ,wysłuchaj co ma do powiedzenia druga osoba.Przyznaj się do swoich błędów daj do zrozumienia że szanujesz jego/jej decyzje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *