Fleshlight opinie i recenzja – zabawka nie tylko dla samotnego mężczyzny

Zacznijmy ten artykuł od przedstawienia Fleshlight bo nie każdy wie co to jest, a co nie którzy to i wiedzą za dobrze wręcz ubóstwiają tą zabawkę wystawiając fleshlight wysoką opinie.

A więc fleshlight to najprościej mówiąc sztuczna pochwa, należy w tym momencie dodać że nie jest to taka zwykła zabawka. Posiada gładką i miękką powierzchnie kanału wewnętrznego wykonanego ze struktury, oraz dodatkowo została wzbogacona o silne wibracje sprawiając niesamowitą przyjemność.

O to jak wygląda zdjęcie poniżej -więcej zdjęć znajdziesz tutaj –kliknij zdięcia

flashlight opinieOczywiście ten erotyczny gadżet   ma więcej wersji, ta ukazana na zdjęciu nazywa się -ICE LADY FLESHLIGHT – PRZEZROCZYSTA POCHWA i jest moją faworytką :), wszystkie inne wersie znajdziesz  na stronie największego sklepu internetowego dla dorosłych intymność

Producenci twierdzą że innowacyjna tekstura z której zbudowana jest ta zabawka erotyczna sprawi, że poczujesz jakbyś penetrował prawdziwą pochwę młodej kobiety!

Co ciekawe możesz także oglądnąć filmik jak sprawia się Fleshlight w działaniu, jak zauważysz jest to przydatna rzecz nie tylko dla samotnego mężczyzny- choć bardzo polecana. Fleshlight  może być wykorzystywany przez pary jako dodatkowa zabawka erotyczna na zabicie nudy i monotonii.

<<<<<<<<Kliknij zobacz filmik>>>>>>>>>>>

Widać że coraz to nowsze zabawki dla dorosłych, pojawiają się na polskim rynku, co mnie bardzo cieszy. Oprócz standardowych erotycznych gadżetów takich jak: wibratory i kajdanki, mamy coś bardziej na czasie jak:We-Vibe II i Fleshlight

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *