feromony stosowanie

Działanie feromonów i ich wykorzystanie – czy są skuteczne ?

Działanie feromonów i ich używanie stało się bardzo popularne , jeszcze jakiś czas temu największą popularnością cieszyły się afrodyzjaki, dzisiaj do głosu także dochodzą feromony.

Co to są feromony?

feromony działanie

Słowo feromon pochodzi od greckich słów ferein oraz horme i oznacza dosłownie przekaźnik podniecenia. Feromony to zapachowe bądź smakowe bodźce działające na inne osobniki tego samego gatunku.

Działanie feromonów na ludzi

Dzięki zaawansowaniu technologicznemu, stało się możliwe uzyskanie syntetycznych, ludzkich feromonów,dobrym przykładem mogą być desir eternel o których powstał cały artykuł, mamy tamszczegółowo opisane ich działanie, jak i rodzaje gdyż mamy feromony dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Są to dokładnie te same substancje, jakie wydziela człowiek czyli: androstenol, androstenon i androsteron. Cały sekret odbierania feromonów tkwi w obszarze VNO, który znajduje się w naszych nosach. Dzięki niemu prawdziwy efekt odbierany jest podświadomie.

Działanie feromonów polega na pobudzaniu sfery seksualnej osobników płci przeciwnej i tworzeniu więzi wysyłając sygnał o gotowości seksualnej. Feromony są efektywne w dawkach tak niskich, że nie można ich świadomie wyczuć tradycyjnym zmysłem powonienia.

Działanie feromonów i ich wykorzystanie - czy są skuteczne ?

Najlepszym zastosowaniem feromonów jest łączenie z własnymi perfumami, nie będzie to miało negatywnego wpływu na ich działanie, wręcz może podnieśc ich skutecznośc.

Czas działania feromonów,czy też utrzymanie się zapachu na skórze wynosi pomiędzy 4-7 godzin. Dla uzyskania maksymalnej trwałości stosowanie feromonów zalecane jest w miejscach o mniejszej temperaturze ciała: nadgarstki, za uszami, itp.

Wykorzystywanie feromonów

Jak pewnie się domyślasz działanie feromonów najczęściej jest wykorzystywane na dyskotech, w pubach i innych miejscach publicznych wzbudzając zainteresowanie płci przeciwnej. Innym wykorzystaniem feromonów jest miejsce pracy i spraw służbowych. Dzięki feromonom łatwiej nawiązuje się kontakt i  wzbudza zaufanie klientów. Działanie feromonów każdego dnia – stosowanie feromonów na co dzień może wpłynąc pozytywnie na osoby nas otaczające nie zależnie od sytuacji i miejsca.

Feromony Ludzkie Co O nich wiemy ?

Feromony ludzkie – o feromonach możemy dziś usłyszeć wiele. Mają one zarówno duże grono zwolenników, jak i przeciwników uważających, że ich sprzedaż nie jest niczym innym niż tylko kolejną próbą zarobienia na ludzkiej naiwności. Naukowcy są jednak zgodni, co do tego, że ludzkie feromony nie zostały wymyślone przez ich dzisiejszych sprzedawców, a w społeczeństwach pierwotnych odgrywały bardzo istotną rolę w procesie wyboru partnera. Gdy o nich mówimy na myśli mamy substancje chemiczne wydzielane między innymi przez skórę, a w związku z tym stanowiące nasz naturalny zapach.

W zasadzie feromony ludzkie  są bezwonne, a ich oddziaływanie na osobników przeciwnej płci odbywa się poza świadomością, są to jednak dość wyraźne sygnały świadczące nie tylko o zainteresowaniu kandydatem na partnera, ale i o dopasowaniu dwóch jednostek. Do niedawna mówiono o tym, że produkcja feromonów ludzkichprzez ludzkie organizmy zanikła wiele setek lat temu, najnowsze badania naukowe potwierdzają jednak, że wcale się tak nie stało. Nadal je wydzielamy, nasz naturalny zapach jest jednak „zagłuszany” przez perfumy, dezodoranty i inne kosmetyki. O wyborze partnera życiowego decydują dziś inne czynniki, nie można jednak wykluczyć tego, że naturalne feromony nadal mają wpływ na to, że między dwojgiem obcych sobie ludzi nagle wytwarza się „iskra”, która ich łączy.

desire eternel homme, femme

Czy zatem sztuczne feromony oferowane przez coraz większą liczbę sklepów internetowych są na tyle skuteczne, aby zasadne było uzupełnianie o nie tych feromonów, które nasz organizm wytwarza naturalnie? Poszukiwanie jednoznacznej odpowiedzi na takie pytanie nadal nie przyniosło w pełni satysfakcjonujących rezultatów, ale efekty jakie można osiągnąć poprze używanie feromonów mówią same za siebie.Obecnie najpopularniejsze na rynku są feromon takie jakdesir eternel, mamy także „Pheromax” czy też” BTB” Nie można oczywiście opierać nadziei na to, że znajdzie się ukochaną wyłącznie na sile oddziaływania feromonów, nie ma jednak przeciwwskazań do tego, aby skorzystać z ich wsparcia.

Osoby, które zdecydowały się na taki krok zazwyczaj nie ukrywają swojego zadowolenia z tego powodu. Być może stosowanie feromonów ludzkich dodaje im po prostu pewności siebie i niweluje nieśmiałość utrudniającą kontakty z otoczeniem. Nawet jeżeli feromony ludzkie pomagają wyłącznie przez to, że podnoszą naszą pewność siebie nie sposób krytykować ich sprzedawców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *