Collosel

Collosel żel na zwiększenie członka, czy naprawdę działa, jaki ma skład i jaka jest jego cena tego doweisz się z dziseijszego artykułu. 

Wielu mężczyzn ma kompleksy z powodu swojego wyglądu, a zbyt mały członek to szczególnie przykra przypadłość, z którą – jak się wydaje – niezbyt wiele można zrobić. Cudownych sposobów, by z dnia na dzień bezproblemowo wydłużyć penisa o kilka centymetrów, rzeczywiście nie ma, są jednak metody, które umożliwiają osiągnięcie takiego wyniku, pisaliśmy ostatnio  o erogen x żel, a jeśli chodzi o tabletki to możesz znaleść artykuły o xtrasize.

Problem w tym, że większość metod wiąże się z niemałym ryzykiem, jak choćby operacja, a czasami proces wydłużania penisa trwa bardzo długo i ciężko go przeprowadzić w pełnej dyskrecji, by nikt się nie dowiedział. Lecz są i takie metody jak żel Collosel (strona producenta ), którego stosowanie nie wywołuje żadnego dyskomfortu, a z opisu producenta wynika, że w krótkim czasie kuracja może doprowadzić od powiększenia prącia o kilka centymetrów. Czy to możliwe? Przekonajmy się

Sposoby na powiększenie członka

W sieci znaleźć dziś można mnóstwo ofert dotyczących przedłużania penisa. Są operacje, na które jednak większość mężczyzn nie zamierza się zdecydować, uważając tę metodę za zbyt niebezpieczną i bolesną.

Są urządzenia do mechanicznego wydłużania członka, które jednak mają ten feler, że wiążą się z czasochłonnymi zabiegami albo utrudniają normalne funkcjonowanie – ciężko chodzić do pracy z ekstenderem w spodniach.

Suplementy diety takie jak penigun wydają się najmniej skomplikowane, choć niewątpliwie kuracja żelem brzmi zachęcająco – aplikacja trwa chwilę, nie boli, nikt o niej nie musi wiedzieć, a jeśli produkt jest od sprawdzonego producenta, nie trzeba się martwić ewentualnymi skutkami ubocznymi.

Co to Jest Collosel ?

Jak działa żel Collosel?

Mechanizm działania żelu Collosel nie jest szczególnie skomplikowany. Jak zapewnia producent, że po prostu wykorzystuje naturalne funkcjonowanie organizmu, tyle że podczas kuracji te funkcje działają na nieco podwyższonych obrotach. Pierwsza rzecz to krążenie krwi – jeśli jest zaburzone, pojawiają się kłopoty z erekcją, a członek napełnia się krwią tylko częściowo, co odbija się także na jego wielkości.

Za sprawą Colloselu krążenie krwi jest intensywniejsze. Ciała jamiste mogą przyjąć więcej krwi, a ponieważ w trakcie kuracji częściej poddawane są takiemu procesowi, penis staje się większy i zachowuje swój nowy rozmiar także po zakończeniu przyjmowania Colloselu.

 1. 1
  Powiększenie penisa to pierwszy etap kuracji żelem Collosel.
 2. 2
  Drugi etap to zwiększenie wydajności i wytrzymałości organizmu – stosunek może trwać dłużej, a po jego zakończeniu szybciej odzyskuje się siły na kolejną rundę.
 3. 3
  Trzeci etap to zadbanie o intensywniejsze doznania podczas seksu. Żel Collosel nie tylko nawilża skórę penisa, ale i zwiększa jego wrażliwość na dotyk, przez co podczas seksu odczuwana jest jeszcze większa przyjemność, jednak wciąż możliwe jest kontrolowanie swojego wytrysku, by nie nastąpił przedwcześnie.

Collosel Skład

Skład żelu Collosel

Largo-X to innowacyjny kompleks, który jest bazą żelu Collosel, odpowiedzialną za działanie i skuteczność preparatu. Tworzą go dwa składniki:

 • Olej cynamonowy -Zwiększa wrażliwość na bodźce seksualne. Przyczynia się do zwiększonej syntezy tlenku azotu i przyspiesza rozkurczanie się mięśni gładkich naczyń krwionośnych, wpływając w ten sposób na mocniejszą erekcję. Składnik ten uruchamia procesy, dzięki którym ciała jamiste penisa mogą się powiększyć na stałe.
 • Nikotynian benzylu Składnik odpowiedzialny za sprawniejsze krążenie krwi, zwłaszcza w obrębie miednicy i narządów płciowych. Powoduje rozszerzanie się naczyń krwionośnych oraz szczelniejsze wypełnianie się krwią ciał jamistych. Zwiększa wytrzymałość organizmu i skraca czas regeneracji po stosunku
 • Wazelina to trzeci składnik żelu, odpowiedzialny za to, by preparat dobrze się wchłaniał i nawilżał penisa, chroniąc skórę przed otarciami i poważniejszymi urazami.

Kto może stosować  Żel Collosel?

Collosel żel został opracowany z myślą o mężczyznach. Dolna granica wieku to 18 lat, górnej granicy nie ma. Collosel jest dostępny bez recepty, co oznacza, że przed jego zakupem nie trzeba iść do lekarza, będzie to jednak wskazane przy poważnych chorobach wymagających specjalistycznego leczenia. Bez problemu da się za to łączyć Collosel z innymi suplementami.

Collosel jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich mężczyzn, którzy próbowali innych metod, ale nie przyniosły one spodziewanych rezultatów.

Stosowanie Collosel jest niewskazane dla osób, które mają alergię na składniki zawarte w żelu. Jeśli nie masz pewności, czy Ciebie to przeciwwskazanie dotyczy, wystarczy zrobić próbę alergiczną, nakładając niewielką ilość żelu na skórę – jeśli po 12 godzinach nie pojawi się wysypka, Collosel żel można używać bez przeszkód.

Jak wygląda aplikowanie żelu Collosel?

Żel wciera się w skórę penisa, delikatnie, ale starannie, tak by nie pominąć żadnego fragmentu tego organu. Warstwa żelu nie powinna być zbyt gruba, bo może to niepotrzebnie podrażnić skórę penisa, mamy tu podobne stosowanie ja przy penilarge żel. Żel nakłada się codziennie, rano i wieczorem, albo przed stosunkiem. Przed aplikacją penisa trzeba umyć i wysuszyć – oczyszczona skóra wchłania większe ilości substancji aktywnych.

Producent zaleca stosowanie żelu Collosel przez minimum jeden miesiąc. Jeśli rezultaty są mało satysfakcjonujące, wystarczy kupić kolejne opakowanie i stosować żel przez następne kilka tygodni – nie wolno natomiast zwiększać dawek żelu oraz stosować go częściej niż dwa razy na dobę.

Na efekty nie powinno się czekać więcej niż 9 tygodni, a czasami penis powiększa się o kilka centymetrów już w okresie pierwszego miesiąca kuracji.

Czy Collosel jest bezpieczny?

Nie ma w składzie żelu żadnej substancji, która mogłaby zagrozić zdrowiu. Stosowany w optymalnych dawkach Collosel nie wywołuje wysypki i podrażnień. Z wyjątkiem osób uczulonych na składniki żelu, nie stwierdzono do tej pory żadnych niepożądanych reakcji mimo aplikowania żelu przez wiele tygodni.

Collosel Opinie

Żel Collosel – jakie opinie?

Zgodnie z tym, co pisze producent żelu, Collosel to odpowiedź na takie męskie dolegliwości jak:

Zdaniem producenta, żel Collosel oczywiście działa w stu procentach i nigdy nie zawodzi, ale czy osoby, które rzeczywiście korzystały z tego suplementu, mają podobne zdanie? Jeśli spojrzy się na wypowiedzi użytkowników na forach internetowych, to istotnie, Collosel może się pochwalić dużą liczbą zadowolonych klientów.

Nie wszyscy są zdania, że Collosel to idealna odpowiedź na męskie bolączki, a końcowe rezultaty niekoniecznie pokrywają się z zapowiedziami producenta, niemniej nie jest tak, że żel w ogóle nie działa. Bo działa, o czym świadczy wiele wpisów w bardzo pozytywnym tonie – mężczyźni piszą, że po kilkunastu tygodniach stosowania żelu dostrzegli zmianę w rozmiarach penisa, a i sam seks stał się lepszy i dużo przyjemniejszy.


Collosel Żel

Na Męskie Problemy

Collosel Cena

collosel

Jedno opakowanie żelu Collosel kosztuje 319 złotych.

Obecnie żel można nabyć w promocji, płacąc za jedno opakowanie 157 zł.

Paczka wysyłana jest zaraz po skompletowaniu zamówienia.

Jak zamówić Collosel?

Żelu Collosel nie da się kupić w aptece. W drogeriach też jest nieobecny, choć czasami można się na niego natknąć w sklepach internetowych lub na aukcjach Allegro. Producent przestrzega przed takimi zakupami, ponieważ sam zajmuje się sprzedażą żelu Collosel, a jedynym miejscem, gdzie oficjalnie przyjmowane są zamówienia, jest strona producenta.

Podsumowanie – czy warto kupować żel Collosel?

Suplementów obiecujących powiększenie penisa jest mnóstwo, wygląda jednak na to, że Collosel zalicza się do preparatów, które przynajmniej w dużym stopniu spełniają to, co obiecuje producent. Opinie konsumentów są bardzo zachęcające i w większości potwierdzają skuteczność żelu, zarówno pod kątem powiększenia członka, jak i ogólnej poprawy życia seksualnego.

Efekty działania nie są zawsze tak samo dobre, ale raczej można się spodziewać, że Collosel choć częściowo rozwiąże problemy związane z seksem.

Oceń Ten Wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Najlepsze Portale Randkowe W Jednym Miejscu

error: Content is protected !!