brak ochoty na seks u mężczyzn

Brak ochoty na seks u mężczyzn

Brak ochoty na seks jest tematem o którym mężczyźni nie lubią rozmawiać nawet z własnymi  partnerami. Coraz więcej mężczyzn w różnym wieku spotyka się  na swojej drodze z obniżonym libido. Utrata popędu płciowego nie jest problemem bez wyjścia. Jest wiele rzeczy które można zrobic aby odzyskac utracony popęd.

Brak seksu –  skąd wiesz że masz problem?

brak ochoty na sex

Częstotliwość aktywności seksualnej nie jest najlepszą miarą tego problemu. Ale jeśli jesteś w związku i uprawiasz seks rzadziej niż normalnie,warto zadać sobie  kilka pytanie :
Czy uprawiacie seks tylko w sypialni?
Czy sex nie daje Ci przyjemności jaką czerpałeś wcześniej?
Czy tylko jedno z was jest zawsze inicjatorem waszych igraszek?
Czy seks jest mechaniczny i rutynowy?
Czy nie miewasz  fantazji seksualnych ze swoim partnerem w  roli głownej?
Czy uprawiasz seks nie więcej niż 2razy w miesiącu?

Zrozumienie różnych przyczyn jest pierwszym krokiem do znalezienia odpowiedniego rozwiązania, przyczyny  tego problemu mogą być różne. Oto najczęściej spotykane przyczyny braku ochoty na sex:

Zaburzenia erekcji – nie jest to dokładnie ten sam problem co utrata popędu płciowego , ale blisko z nim powiązany występowanie jednego szybko doprowadza do braku ochoty na seks. Problem ten najczęściej dotyczy młodych mężczyzn na tle psychologicznym, więcejna ten temat przeczytasz tutaj  – zaburzenia erekcji.
Obawa przed  niezadowoleniem partnerki – częśc  mężczyzn martwi się o to czy wystarczająco zadowolą swoją partnerkę i doprowdzą ją do orgazmu. Jest to kolejny problem natury psychologicznej. Statystyki pokazują że tylko ok 30 % kobiet doświadcza orgazmu podczas każdego stosunku. Jeśli chodzi o kobiecy orgazm warto przeczytac ten artykuł – Jak doprowadzić kobiete do orgazmu.
Monotonia i nuda– W początkowym okresie, zauroczenia, miłość wysuwa się często na pierwszy plan, później kiedy pojawia się szara codzienność, odsuwa się na plan dalszy. Taki okres nazwijmy to słabości przychodzi w każdym związku. Można się mu poddać, pogrążając swoje relacje z partnerem lub próbować z tym walczyć.Zobacz kilka sposobów na walkę z monotonią – rutyna w związku.

Stres – stres w pracy, stress po pracy obowiązki które cię przytłaczają to wszystko może wpłynąć na twoją potencję. Postaraj się kontrolować stres, lub chociaż go trochę zmniejszyć.
Leki – leki antydepresyjne, uspokajające i na nadciśnienie są to tabletki które mogą mieć wpływ na wysokośc twojego libido.

Co możesz zrobić aby nabrać ochoty na seks?

Oto kilka skazówek które mogą być przydatne:

Ćwiczenia fizyczne a twoje libido

Jak wiesz sport to zdrowie, w przenośni jak i dosłownie. Dzięki ruchowi poprawisz krążenie i rozrusza zastygłe mięśnie .Pójdź na spacer, pojeździj na rowerze a może popływaj.Popraw swoją kondycje fizyczną a poprawisz kondycje seksualną.

Twoja wyobraźnia twój sprzymierzeniec

Rozwijaj swoje doznania seksualne poprzez fantazje erotyczne. Razem z partnerem przeglądajcie literaturę erotyczną czy też oglądnijcie film z najgłębszymi  twoimi fantazjami które sprawią że nabierzesz ochoty na sex.

Spontaniczność  i urozmaicenie

Uprawianie seksu tylko w jednym miejscu nie jest dobrym pomysłem, szczególnie jeśli jesteś w związku z większym stażem.Potrzebujecie zmian i wyzwań, od  romantycznych  wieczorów poprzez szalone noce do niespodziewanych numerków. Caly efekt mogą też podkręcić feromony – zobacz Désir Éternel

Penis to nie wszystko

Zazwyczaj u mężczyzn skupiamy się najczęściej na penisie, nie ma co ukrywać  najbardziej czuły na dotyk męski organ.
Skupiając się na innych strefach  erogennych możesz  dodać nowych  przyjemności które pomogą zwiększyć twoją ochotę na seks.

Mów czego chcesz

Jesteś w związku ze swoim partnerem, to mu po prostu powiedz czego oczekujesz, albo co mógł by zrobić aby sprawić abyś  nabrał ochoty na sex.Czasami ciężko jest rozmawiać na ten temat , ale czy ukrywać to  i zamykać się w sobie jest łatwo?

Leki które  mogą pomóc:
W dzisiejszych czasach jest wiele leków na potencje które mogą bardzo ci pomóc jeśli  borykasz się z brakiem ochoty na sex.Poniżej linki do kilku stron gdzie dowiesz się więcej na temat męskiej potencji i leków jakie możesz zastosować:

leki na potencje

-erekcja problemy

– opóźnienie wytrysku

Jeden komentarz do “Brak ochoty na seks u mężczyzn

  1. Żaneta

    Witam. jesteśmy ze sobą od 6 miesięcy wydawalo by sie że to najpiekniejszy okres w każdym związku, jednak tak nie jest. od około 2-3 mięsięcy uprawianie stosunku w naszym związku zmniejszyło sie do 2 może 3 razy w miesiącu. na pytanie co się dzieje? Czy przestałam cie pociągać? słyszę. Nie wiem co sie dzieje pociagasz mnie, inaczej bym z tobą nie był, ale nie mam ochoty i nie wiem co jest tego przyczyna. przyznaje że nie lubie dominować w łóżku zmieniło sie to od czasu kiedy zostałam matką i straciłam swoja pewnośc i seksapil. Partner nie znał mnie przed ciążą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *