7 największych błędów popełnianych przez mężczyzn w łóżku!

Zacznijmy od podstawowego błędów mężczyzn jakim jest założenie, że wszystkie kobiety są do siebie podobne. I że opanowanie jednego wzorca miłosnej gry sprawi że staniesz się super kochankiem. Prawda jest jednak inna , to że jedna dziewczyna uwielbia twój masaż pleców, nie oznacza to, że inna też będzie zachwycona masażem.

Kochankę należy obserwowac, i miec w zapasie szeroki wachlarz pieszczot, dobierając te najodpowiedniejsze.Oto lista 8 najczęściej popełnianych błędów przez mężczyzn w łóżku.

1 Gra Wstępna

Tobie męski ogierze wystarczy kilka sekund, by byc gotowym do akcji, jednak inaczej się to ma do kobiet. Oczywiście kilka minut wystarczy aby stała się wilgotna i podniecona, nie oczekuj jednak super rezultatów jeśli zbytnio będziesz przyspieszał  bieg wypadków.Pamiętaj długie pieszczoty zapewniają kobiecie  orgazm pełen seksualnych doznań.

2 Jej strefy erogenne

Jak każdy facet zapewne uwielbiasz dotykac kobiecych piersi  i pośladków, to jednak nie jedyne strefy erogenne u kobiet. Jej ciało pełne jest punktów które zareagują na męski dotyk i pocałunek. Więc panowie nie zapominajcie o takich miejscach jak : szyja, kark, uszy,ramiona, plecy, uda i stopy.

3 Biernośc

Jeśli jesteś typem faceta którego rola w łóżku polega na rozebraniu się i położeniu się na łózku, musisz to natychmiast zmienic. Brak aktywności  z twojej strony to jak kara dla twojej partnerki. Oczywiście kobiety lubią czasami przejąc innicjatywe, ale częściej jednak wolą byc zdobywane i uwodzone.

4 Laski i laseczki

Jedno z najgorszy męskich zachowań  to kierowanie  głowy kochanki między swoje uda. Musisz wiedziec jedno , ona dobrze wie gdzie masz penisa i jeśli będzie miała ochotę na niego jej głowa sama się skłoni pomiędzy twoje uda.

5 Łechtaczka i jej pieszczoty

Na pewno już nie raz słyszałeś o kobiecym epicentrum jakim jest łechtaczka, małym guziczku  ulokowanym powyżej wejścia pochwy. Pamiętaj jest  to bardzo czuły punkt na dotyk, dlatego musisz byc bardzo delikatny.Łechtaczka jest bardzo unerwionym punktem kobiety który wymaga  delikatnych pieszczot z wyczuciem.

6 Nie tylko łóżko

Wiem że lubisz swoje łóżko, jest takie wygodne ale uprawianie miłości  tylko w jednym łóżku doprowadzi do monotoni  i nudy. Kobiety lubią spontanicznośc zaskocz ją ona tego chce. Możliwości nieograniczone zacznij od stołu kuchennego a skończ w toalecie:).

7 Zbędne pytania

Niesprawny i nieudolny kochanek to jeden z najgorszych typów, gorszy jest tylko taki który ciągle zadaje pytania.Czy słyszałesś takie pytanie jak „czy jest ci dobrze” albo, „doszłaś już”.Zamiast tych zbędnych pytań, zacznij obserwowac i słuchac a napewno poznasz po reakcji czy twoje starania przynoszą efekt.

 

Dzisiaj trochę odnośnie panów i błędów jakie zdarza im sie popełniać w łóżku, a czego kobiety naprawdę nie lubią.

Higiena osobista

Jedną z rzeczy która naprawdę odrzuca kobiety jest brak higieny osobistej lub jej zaniedbywanie. Szczególnie miejsc intymnych, nieraz zwykłe mydło w kostce nie wystarcza, zresztą w dzisiejszych czasach płyn do higieny intymnej to podstawa.

Oprócz tego panowie małe golenie też nie zaszkodzić nie każdy lubi tarki na twarzy, musisz pamiętać że kobiece ciało jest bardzo wrażliwe a skóra delikatna. To samo tyczy się higieny po stosunku, higiena panowie i jeszcze raz higiena osobista.

Nie bądź taki szybki Bill

Kobiety nie tyle co lubią grę wstępną, one jej potrzebują. Twoje nachalne wpychanie rąk prosto do miejsc intymnych nie wzbudzi u niej większego pożądania. Oczywiście są sytuacje gdzie i szybki seks jest sam w sobie wielką bombą czekającą na wybuch najczęściej są to sytuacje nowe dla was obojga co wyzwala dużą dawkę adrenaliny i nie tylko ;)).

Jeśli już zaczynasz dotykać miejsca intymne upewnij się że robisz to z wyczuciem. W końcu kobieca łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż penis i do tego na znacznie mniejszej powierzchni. To samo tyczy się pochwy nie wpychaj swoich palców od razu na samym początku, poczekaj na odpowiedni moment gdy poczuje sie wystarczająco rozbudzona. Wtedy jeden a nawet dwa palce są wskazane.

Super sex, ale czy na pewno ???

Już od samego początku możesz zirytować swoją partnerkę, że tak to ujmę przy samym wejściu. Upewnij się że jej pochwa jest odpowiednio nawilżona ( Suchość pochwy) co ułatwi wejście i penetracje, unikaj miotania swoim członkiem dookoła próbując dostać się do środka. Pamiętaj także o swojej wadze i w żadnym wypadku nie kładź się na niej, raczej staraj się wspierać na swoich ramionach. Nie zaczynaj penetracji jak na rodeo, to może ją naprawdę boleć. Zaczynaj od wolnych płytkich ruchów a reszta się sama rozkręci.

Doznania twojej partnerki są tak samo ważne jak i twoje, staraj się je spełnić . Nie wychodź zanim ona nie osiągnie orgazmu lub w jego trakcie, naucz się kontrolować swoje doznania co pozwoli wam obu się spełnić.

Ona nie jest gwiazdą porno, nie które rzeczy które będziesz chciał zrobić mogą jej nie przypaść do gustu, w pewnych sprawach lepiej się najpierw dogadać.Choćby jeśli chodzi o wspólne oglądanie filmów erotycznych czy  używanie wibratora jak dodatkowej atrakcji , a już na pewno fotografowanie i nagrywanie łóżkowych igraszek.


Po seksie też nie zapomnij o słodkim całusie i przytuleniu jej w swoje męskie ramiona. Jest to aspekt który kobiety bardzo cenią i potrzebują. Pozwól jej się poczuć kochaną i wyjątkową osobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *