Sex pozycje – Na stojąco

Kiedy znudziły nam się  sex pozycje, w których stosunek odbywa się w pozycji leżącej lub siedzącej może warto pomyśleć o takiej, która wymaga stania. Pozycje stojące różnią się od siebie tylko ułożeniem ciała partnerów. Jednakże powinniśmy wiedzieć, że nie są przeznaczone dla każdego. Dla kogo i jak przebiega dowiemy się z poniższego opisu.

Sex pozycje – Na stojąco

Jak sama nazwa tej pozycji wskazuje kochankowie stoją. Najbardziej dogodną wersją pozycji na stojąco jest opcja, w której kobieta opiera się o ścianę. Wtedy może odciążyć siebie i swojego partnera. Kobieta może stać lub opleść partnera nogami wokół jego bioder. Mężczyzna jest stroną dominującą. Kobieta może pomóc partnerowi poprzez delikatny ruchy miednicą. Jednakże możliwość wykonywania przez nią ruchów jest ograniczona. Sex pozycje na stojąco  sprzyja bliskości partnerów. Mogą oni podobnie jak w przypadku   pozycji misjonarskiej patrzeć na siebie, całować się i oglądać swoje ciała. Niestety konieczność utrzymywania równowagi uniemożliwia częste pieszczoty. Jednakże w niektórych przypadkach jest możliwość pieszczot piersi lub moszny u mężczyzny. Pozycja ta niestety jest bardzo wyczerpująca i wymagająca od partnera dużej siły fizycznej. Penetracja nie jest głęboka, jednak pozwala na osiągniecie satysfakcji ze stosunku. Sex pozycje  na stojąco są  raczej na krótki szybki numerek, ponieważ jest wyczerpująca i niewygodna.

Courtesy of SexInfo101.com.

Sex pozycje na stojąco – dla kogo

Seks na stojąco jest dla par, które są podobnego wzrostu. Jednak ten problem możemy zniszczyć poprzez stosowanie przez niższego partnera podwyższenia, np. taboretu lub schodka. Jest ona również przeznaczona dla mężczyzn, którzy mają dużą siłę fizyczną, a zwłaszcza wytrzymałe ręce. W przypadku par, w których kobieta jest cięższa od partnera lepiej zrezygnować z tych sex pozycji na rzecz innej. Nie polecam tej pozycji również kobietom, które mają krótkie nogi, ponieważ może być z opleceniem partnera. Wtedy cała odpowiedzialność za podtrzymanie partnerki spadnie na mężczyznę. Jest to pozycja dla par, które lubią szybkie i w sumie nietypowe rozwiązania.

Sex pozycje na stojąco wady i zalety

Te sex pozycje dają  obojga partnerom możliwość uzyskania bliskości podczas stosunku. Partnerzy mogą się do siebie przytulać i obserwować reakcję swoich ciał na każdym etapie stosunku. Pomimo płytkiej penetracji, można bez problemu uzyskać szybkie dojście do orgazmu. W przypadku tej pozycji mężczyzna może okazać swą dzika i zwierzęcą naturę. Spowodowane jest to bardzo szybkimi wręcz zwierzęcymi ruchami partnera. Jednak wad, a właściwie okoliczności niesprzyjających może być kilka. Przede wszystkim możliwość wypadnięcia członka podczas zbyt gwałtownych ruchów.  W skrajnym wypadku może dojść nawet do upadku kobiety, poprze jej wyślizgnięcie się z objęć mężczyzny. Nie możemy również zapomnieć, że sex pozycje na stojąco mogą sprawic   że stosunek będzie bardzo krótki.

Podsumowując, sex pozycje na stojąco ta jest nie tylko bardzo wyczerpująca, ale również wymagająca od partnerów znacznej kondycji fizycznej. Tyczy się to głównie mężczyzny, który musi utrzymać partnerkę i poza tym przewodzić stosunkowi. Dlatego tez sex pozycje na stojąco nie są dla każdego. Musimy być tego świadomi, zanim zdecydujemy się na jej wybór.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • seks na stojaco
  • pozycje na stojąco
  • nietypowe pozycje seksualne
  • pozycje seksualne na stojąco
  • 6 weidera efekty u dziewczyn
  • pozycje w seksie
  • pozycja na stojąco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *