Pozycja na pieska

Pozycja na pieska to kolejna pozycja z gatunku tych, które nie są tradycyjne, a przeciwnie są idealna alternatywą dla pozycji klasycznej, która może się znudzić. Jednak zanim się nią zainteresujemy i zechcemy wypróbować, dowiedzmy się o niej jak najwięcej. Ważne jest to, jakie korzyści może nam przynieść oraz to jak ją wykonać. Wszystkie te informacje znajdziemy poniżej.

Pozycja na pieska – opis

„Na pieska” – jest pozycją od tyłu. Kobieta w tej pozycji musi uklęknąć na podłodze i oprzeć się rękami o podłoże. Prosto mówiąc kobieta układa się w pozycji na czworaka. Następnie jej partner klęka za jej plecami i wprowadza członka do pochwy. To on przejmuje kontrolę nad przebiegiem stosunku. Poza tym mając wolne ręce może bez problemu pieścić partnerkę, a dokładniej jej piersi lub łechtaczkę. To plus głęboka penetracja będzie znacznie wzmagać siłę doznań kobiety. Inną opcją tej pozycji jest podparcie się przez kobietę o łóżko bądź inny mebel. Dalsza część jest przebiega podobnie. W obu przypadkach doznania możemy spotęgować poprzez zaciśniecie ud przez kobietę. Wtedy wejście do pochwy stanie się węższe i wprowadzenie penisa będzie dostarczało dodatkowych bodźców.

Courtesy of SexInfo101.com.

Na pieska dla kogo

Pozycja na pieska ta jest polecana partnerom, którym nie przeszkadza, że to mężczyzna kontroluje wszystkie ruchy i ma wpływ na rytm i szybkość stosunku. Kobiety, które nie lubią czuć się zniewolone nie będą odczuwać satysfakcji z tej pozycji sexualnej. Poza tym jest idealna dla partnerów, którzy nie wstydzą się swojego ciała. Dotyczy to głównie kobiet, ponieważ mężczyzna podczas stosunku ma możliwość oglądać pośladki kobiety. Jeżeli będzie ona myśleć o swoim cellulicie lub rozstępach może czuć się skrępowana tą sytuacją.

Pozycja na pieska – wady i zalety

Zacznijmy od zalet pozycja „na pieska„. W przypadku kobiety doznania są spotęgowane przez głęboka penetrację i jednoczesne pieszczenie łechtaczki lub piersi przez partnera. Jednak wadą może być ból spowodowany zbyt dużym członkiem wprowadzanym do mało głębokiej pochwy. Przejdźmy teraz do zalet dla partnerów. To oni dominują w tej pozycji. Mają możliwość oglądać ciało swej kochanki  i również możliwość jego pieszczenia. Poza tym pozycja ta sprzyja głębokiej penetracji nawet przez małe rozmiary penisa. W pozycji tej może sobie pozwolić na szybkie i dzikie ruchy. Jednak są i wady. Przede wszystkim to brak kontaktu wzrokowego pomiędzy partnerami. Niektóre pary potrzebują czuć swoja więź, bez tego nie odczuwają pełnej satysfakcji.

Jak widzimy pozycja na pieska nie jest dla każdego. Jednak wszyscy powinni się na nią zdecydować, by sprawdzić, czy pomimo oporów jej nie polubi. Pamiętajmy również, że może ona wyzwalać w mężczyźnie czysto pierwotne instynkty. Może on zapędzić się w swoich ruchach, przez co sprawić ból lub stworzyć dyskomfort dla partnerki. W takiej sytuacji należy ograniczyć stosowanie tej pozycji.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • pozycja na pieska
  • na pieska
  • kamasutra na pieska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *