Pozycja 69

Kiedy tradycyjne pozycje takie jak choćby „na jeźdźca”  nam się nudzą i chcielibyśmy spróbować czegoś naprawdę odmiennego, to warto zapoznać się z opisem pozycji 69. Jest to pozycja seksu oralnego czy też miłość francuska. Tutaj oboje partnerzy doznają satysfakcji. Jednak jak to się odbywa i jakie ma korzyści dla każdego z nich napiszę poniżej.

Pozycja 69 – opis

69 pozycja wygląda następująco  – oboje partnerzy leżą, jednak mężczyzna jest na dole, a kobieta na górze. Ktoś mógłby pomyśleć, że nic w tym nadzwyczajnego. Aczkolwiek partnerzy układają się, tak by każde z nich miało dostęp do strefy intymnej swojego kochanka. Kobieta kładzie na mężczyźnie głową skierowaną w kierunku jego penisa, natomiast jej partner głowę skierowaną w kierunku pochwy. Następnie każdy z partnerów przystępuję do oralnej pieszczoty danej okolicy. Jednoczesna oralna stymulacja penisa bądź pochwy wywołuje w kochankach silne emocje i satysfakcję seksualną. Pozycja 69 jest bardzo dobrym wstępem do dalszych etapów zbliżenia. Może być uznana za grę wstępną. Możliwa jest również zamiana miejscami kobiety z mężczyzną.Pod spodem przedstawiona – pozycja 69 obrazki.


Courtesy of SexInfo101.com.

Pozycja 69 – dla kogo

Ta pozycja seksualna jest odpowiednia praktycznie dla każdego. Nie wymaga od partnerów dużych kondycji fizycznych, gdyż nie tracimy sił w jej trakcie. Poza tym partnerzy równocześnie sprawiają sobie przyjemność, co sprzyja ich bliskości. Jednakże osoby, które nie chcą się jeszcze zdecydować na oralne zaspokajanie partnera, powinny zrezygnować 69 pozycji. Nie można wykonywać niczego wbrew sobie, także pieszczot oralnych. Jeżeli z jakichś powodów nie chcemy w ten sposób pieścić naszego partnera to zrezygnujmy, abyśmy nie poczuli awersji do tego rodzaju pieszczot.

Pozycja 69  – wady i zalety

W przypadku zalet nie będę się rozpisywać, ponieważ są identyczne zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Obie strony są stymulowane oralnie, przez co również mogą osiągnąć prawdziwy orgazm. Stymulacja może być długotrwała, jak i krótka. Jednak w każdym przypadku daje przyjemność partnerom. Wadą może być np. wypadek przy pracy w postaci niekontrolowanych ruchów partnera, który może przez przypadek kopnąć bądź w inny sposób uszkodzić partnerkę. Zazwyczaj dzieje się tak podczas bardzo silnych doznań erotycznych.

Pozycja 69, jak możemy wnioskować jest bardzo świetną grą wstępną. Może również zastępować stosunek seksualny, kiedy któreś z partnerów nie ma ochoty na  sex czy też zbliżenie z penetracją. Poza tym wzajemna pieszczota oralna stref erogennych sprzyja nawiązaniu bliższych relacji pomiędzy kochankami. Każde z nich może dać drugiej stronie tyle samo przyjemności.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • pozycja 69
  • pozycja 6/9
  • pozycja 6 na 9
  • 6/9 pozycja
  • kamasutra pozycja 69
  • 69 pozycja
  • pozycja69
  • pozycje 69
  • pozycja 6na 9
  • 6 na 9 pozycja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *