Kobiecy punkt G – Wszystko o punkcie G!

W tym artykule dowiesz się wszystkiego o  kobiecym punkcie – G. Nauczysz się co to jest punkt -G, gdzie się znajduje i  jak go stymulować aby przyniósł jak największą przyjemność twojej partnerce.

punkt gCo to jest punkt -G

Punkt G jest to miejsce znajdujące się 2.5cm do 5cm od wejścia pochwy na przedniej ścianie pochwy.Może być on malutki wielkości ziarnka grochu jednak w stanie podniecenia jego wielkość może zwiększyć się dwukrotnie. Punkt  G wyczujesz palcem, jego powierzchnia jest bardziej chropowata niż pozostałe części pochwy.


Musisz wiedzieć że:

– wszystkie kobiety mają punkt g

-masaż punkt g jest kluczem do osiągnięcia wielokrotnego orgazmu twojej partnerki

– każda kobieta może osiągnąć orgazm poprzez stymulacje punktu g, potrzebna jest tylko odpowiednia technika i praktyka.

Stymulacja punktu g – masaż punktu G

masaż punktu g

Nie wiem czy wiesz ale największą przyjemność sprawisz masując  kobiecy  punkt g  palcem, a właściwie kciukiem. A najlepsza pozycją do masażu punktu G jest  pozycja seksualna na pieska.Dokładnie możesz zobaczyć to na zdjęciu powyżej.Mężczyzna wsuwa kciuka do pochwy kobiety, naciska na punkt G masując w przód i w tył.Kobieta może wypychać biodra do tyłu, co ułatwi partnerowi w znalezieniu magicznego punktu.Zobacz poniżej.

kobiecy punkt g


-Co jeszcze musisz wiedzieć o masażu i stymulacji punktu  G

– pamiętaj o grze wstępnej  zanim zaczniesz masować  punkt g, gra wstępna sprawi że jej narządy płciowe wypełnią się krwią czyniąc je bardziej elastyczne.

– zadbaj o paznokcie, zapomnij o długich paznokciach, łatwo podrażnić czy tez delikatnie uszkodzić skórę w tej okolicy.

– pozycja na pieska jest odpowiednia pozycją do stymulacja punktu g.Dodatkowo wypychanie bioder do tyłu zwiększa ciśnienie w miednicy.Ta pozycja wypycha punkt g nieco dalej od pochwy co ułatwia znalezienie i masaż punktu g.

-mężczyzna powinien wyczuć kciukiem  punkt g, jest to mały wyboisty punkt, chropowaty przy dotyku.

-naciskaj punkt g ruszając w przód i w tył.W przeciwieństwie do łechtaczki punkt g wymaga większego nacisku, bo tylko na taki zareaguje.

Orgazm a punkt g

Dzięki masażowi i stymulacji punktu g  twoja kobieta może osiągnąć wspaniały orgazm.Orgazm kobiecy łatwo wyczujesz poprzez skurcze naciskające na twój kciuk ,będzie to lekkie, rytmiczne naciskanie  i rozluźnianie mięśni  z pochwy, trwające około 5 do 10 sekund.

Wielokrotny orgazm

Kontynuując,nacisk na punkt g możesz doprowadzić do kolejnych orgazmów drugiego, trzeciego i więcej.Jeśli dojdziesz do pierwszego orgazmu  poprzez  masaż punktu g,  pozwól jej odpocząć przez około 20 sekund, ale potem można rozpocząć masaż punktu g  znów tak długo, jak kobieta czuje się komfortowo. Wiele kobiet czuje się dyskomfortowe tuż po orgazmie, dlatego ta chwilowa przerwa.

Wracając do masażu punktu g pamiętaj o silniejszym nacisku, zwykłe „mizianie” może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.Do stymulacji  punktu g   i zwiększenia doznań obu partnerów możesz użyć we wibe.

Podczas  stymulacji kobiecego  punktu g, u  nie których kobiet może dojść do tak zwanego „kobiecego wytrysku” ale to już temat na inny artykuł.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • punkt g
  • stymulacja punktu g
  • stymulacja punktu g palcem
  • masaz punktu g
  • pozycje seksualne
  • jak masować punkt g
  • punkt g u mężczyzn
  • punkt g u kobiety
  • punkt g kobiecy
  • jak stymulować punkt G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *