Jak zaskoczyć i sprawić przyjemność mężczyznie w łózku?

kemp mid-air
photo credit: alexandralee

Chcesz zadziwić swojego mężczyzne, zrobić coś innego wprawidz go w zdziwienie oto kilka sposobów które mogą okazać sie użyteczne.

1 Czuły dotyk.

Dobrze wiemy o kobiecych potrzebach na temat dotyku,pieszczenia itp.,ale mężczyzni czy oni tego wogóle potrzebują? Mężczyzna prosty chłop w swojej naturze,ale też jednak jakieś uczucia posiada i nie tylko.Pewne części ciała mężczyzny są bardziej uczulone na dotyk niż myślisz choć by usta czy uda.Możesz mi wierzyć że takie miejsca jak skóra głowy,szyja ,uszy a nawet klatka piersiowa sa wrażliwymi miejscami które wymagają stymulacji.Spróbuj pieścić partnera w tych miejscach i obserwuj jego reakcje.

2 Ulubiona pozycja każdego mężczyzny.

No chyba każdy wie jaka to pozycja,hehe pewnie nie raz widziałaś jak robią to zwierzaki od tyłu.Jest to bardzo dobra pozycja dla twojego
faceta daj mu pełną kontrole,co ważne jest głęboka penetracja(faceci z dużym rozmiarem penisa muszą być ostrożni,przy tej pozycji ponieważ mogą sięgnąć do jej szyjki macicy co może być dla niej bolesne).Pozycja ta też pozwala mu na pieszczenie twoich piersi ,brzucha i innych części ciała które mężczyzna chce dotykać.

3 Ustne robótki.

To jest bardzo ważna część dla mężczyzny,oni to po prostu kochają,zanim zaczniesz cokolwiek robić ustami na początek możesz popieścić partnera używając rąk.Następnie możesz zacząć pieścić jego członka ,pamiętaj baw się z nim,rób to tak żeby twój partner mógł to widzieć przecież faceci to 100% wzrokowcy.

4 Ach ta bielizna

Pewnie często zaglądasz do szafki z bielizną ,jak każda kobieta i do tego szafki są wypchane po brzegi,ale ile posiadasz bielizny na specjalne okazje łóżkowe??Wspomniałem już że facet to wzrokowiec nie lekceważ tego. Od czasu do czasu zaskocz go i ubierz sexsowną bieliznę, pończochy z dużymi oczkami,i do tego buty na wysokim obcasie.Więcej już nie piszę na ten temat bo robi mi sie gorąco.

5 Parę dodatkowych skazówek.

Nie karz mu cię rozbierać ,bądz jak zwierze i sama zdejmij swoje ciuszki, a już na pewno nie rozbieraj się po ciemku.

Bądz spontaniczna ,pamiętaj że sypialnia nie jest jedynym miejscem na uprawianie miłości.

Zaopatrz się w zabawki takie jak np: wibrator

Gatka-szmatka,spróbuj mówić sprośnie do swojego partnera.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • jak zaskoczyć faceta w łóżku
  • jak sprawić przyjemność mężczyźnie
  • jak zaskoczyć mężczyznę w łóżku
  • jak zaskoczyć chłopaka w łóżku
  • czym zaskoczyć faceta w łóżku
  • jak zaskoczyć faceta
  • jak sprawić mężczyźnie przyjemność
  • jak sprawic facetowi przyjemność
  • jak zrobić facetowi dobrze w łóżku
  • jak sprawić mężczyźnie przyjemność w łóżku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *