Jak przedłużyć stosunek seksualny?

Przedwczesny wytrysk z całą pewnością nie należy do zagadnień, o których dyskutuje się z dużym zaangażowaniem. Trudno się temu dziwić – panowie traktują go przecież zazwyczaj w kategoriach osobistej porażki i uważają, że stanowi on dowód na ich nieporadność. Seksuolodzy przypominają jednak, że problemy, o których się nie mówi wcale nie znikają, a problemy ze zbyt krótkimi stosunkami seksualnymi doprowadziły już do rozpadu niejednego związku. Na szczęście dylemat ten, choć wstydliwy, nie jest wcale niemożliwy do rozwiązania, a lekarze są dziś w stanie przedstawić nam wiele sposobów na to, aby stosunek seksualny trwał dłużej i był źródłem satysfakcji tak dla mężczyzny, jak i dla jego partnerki.

<<Sprawdź najpopularniejsze produkty na problem z przedwczessnym wytryskiem>>

Jak przedłużyć stosunek seksualny?

Najpopularniejszym sposobem na przedłużenie stosunku seksualnego jest doprowadzenie partnera do zmęczenia fizjologicznego. Przedwczesny wytrysk jest źródłem frustracji, partnerzy mogą jednak znacznie zmniejszyć jego ryzyko doprowadzając do niego jeszcze przed samym aktem seksualnym. Kobietom pomysł ten podoba się miedzy innymi dlatego, że oznacza przedłużenie zaniedbywanej przez mężczyzn gry wstępnej przed seksem, zadowoleni z jego realizacji będą jednak również mężczyźni. Owszem, metoda ta oznacza znaczne wydłużenie się czasu oczekiwania na właściwy stosunek, nie da się jednak ukryć, że ten ostatni jest na tyle satysfakcjonujący, że nie jest to wcale niedogodność szczególnie uciążliwa.

Jeżeli partnerzy dysponują odpowiednimi warunkami mogą również zdecydować się na stosunek seksualny uprawiany w wodzie. Woda częściowo obniża wrażliwość organów płciowych, dzięki jej dobroczynnemu działaniu ryzyko przedwczesnego wytrysku może być więc ograniczone do minimum. Nie raz okazuje się zresztą, że problemy ze zbyt krótkim stosunkiem seksualnym kończą się w tej samej chwili, gdy partnerzy zaczynają inwestować w dobre środki antykoncepcyjnego. Wbrew przekonaniu wielu par stosunek przerywany nie zapobiega ciąży, z pewnością zaś może przyczynić się do tego, że partner nie pozbędzie się problemów z wytryskiem, który następuje szybciej niż oczekiwałaby tego kobieta.Warto także spróbować naturalnych suplementów które cieszą się dużym powodzeniem i skutecznością, można tu wymienić chociaż by ” orgasm control” Jeżeli żadna z omawianych tu metod nie okaże się skuteczna warto udać się z wizytą do seksuologa, który z pewnością zaproponuje rozwiązania dopasowane do specyfiki problemów, z jakimi zmagają się konkretni pacjenci.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

 • jak przedłużyć stosunek
 • jak wydłużyć stosunek
 • jak przedłużyć stosunek u mężczyzny
 • jak przedluzyc stosunek u faceta
 • jak wydłużyć stosunek seksualny
 • jak przedłuzyc stosunek seksualny
 • jak przedluzyc stosunek
 • jak wydłużyc stosunek u mężczyzny
 • jak wydlużyc stosunek
 • jak uprawia seks jak uprawia seks

Comments

 1. Pawel says

  Różne są metody, na jednych działają takie, na innych inne, wiadomo, każdy organizm jest inny. Ja zdecydowanie mogę polecić tabletkiClimax control, ewentualnie do tego mozna stosować żel o tej samej nazwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *